Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde argumenuj to,uporedi sredinu i napad i igru jednog i drugog tima,pa cu sutra da procitam i vidim mozda si u pravu,ali fino to argumentuj.
    Samo cu reci pocni od napadaca Partizana i Dinama ;)
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Napadaci su tu negde ali sada sam umoran pa cu ti sutra napisati kad ustanem opsiran post o oba tima
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Napadaci tu negdje,ne bih se slozio,ali jedva cekam sutra tu analizu.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • ma nema sta Partizan je mnogo bolji od Dinama nego ove sezone su oni imali srece,a mi smo prosle...

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Ne moras bas ici u krajnost,ja sam realno mislio da je Partizan bolji(za nijansu) ali je prosle godine Dinamo odrzao takvu lekciju Villarealu gdje sam vidio da je to skoro izjednaceno,tako da po meni to su dva kluba sa jednakim kvalitetom,samo sto je Dinamo uzimajuci u obzir protivnike u trenutno boljoj formi
            jesu to 2 kluba sa identicnim kvalitetom,s tim sto je dinamo uvjek imao tezze protivnike u odlucujem kolu za LS...to se mora priznati.


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Duka View Post
              jesu to 2 kluba sa identicnim kvalitetom,s tim sto je dinamo uvjek imao tezze protivnike u odlucujem kolu za LS...to se mora priznati.
              a Parizan nije imao...i u odlucujucem kolu za LS nema slabih ekipa sve ekipe su tu negde...narocito na stazi sampiona...

              Comment


              • ne kazem da nije,samo rekoh da je dinamu uvjek bilo teze(naravno da ne volim dinamo​)...samo konstatujem.


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Nista ovdje konpentetni da govorite o necemu,ako pratite samo jedan klub,ja sam gledao oba kluba ove sezone i sezone u nazad i znam sta govorim imam argumente,a vi sto govorite to po rezultatima,i ko je koga dobio to je glupost,igra se gleda i kvalitet igraca.
                  Igra dinama je zrelio i modernija od Partizana,mada da igraju medjusoban mec to nista ne bi znacilo,posto to je vise od utakmice,tu se sve brise
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Originally posted by Duka View Post
                    ne kazem da nije,samo rekoh da je dinamu uvjek bilo teze(naravno da ne volim dinamo​)...samo konstatujem.
                    Protivnici Partizana zadnjih godina:

                    Bajern, Njukastl, Artmedia, Fener, Anderleht, Genk

                    Protivnici Dinama:

                    Dinamo Kijev, Arsenal, Verder, Sahtjor, Salzburg, Serif, Makabi Haifa.
                    sigpic

                    Comment


                    • ma kako da ne mi igramo timski fudbal koji je mnogo bolji od tog Dinamo sto igra..a u ostalom kvalite igraca ne odlucuje kada su ekipe slicnog ranga,ima najmanje 1000 primera...

                      Comment


                      • I ja to govorimo za ovu sezonu sada,ne prije,sada se gleda,ne zivi se u proslosti ;)
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Originally posted by manda View Post
                          Nista ovdje konpentetni da govorite o necemu,ako pratite samo jedan klub,ja sam gledao oba kluba ove sezone i sezone u nazad i znam sta govorim imam argumente,a vi sto govorite to po rezultatima,i ko je koga dobio to je glupost,igra se gleda i kvalitet igraca.
                          Igra dinama je zrelio i modernija od Partizana,mada da igraju medjusoban mec to nista ne bi znacilo,posto to je vise od utakmice,tu se sve brise
                          Pa manda baki...pazi..fudbal j emoja dusevna hrana..a zvezda je moja ljubav..i dinamo i partizan gledam tootalno objektivno,tako da misliim da su to 2 issssta kluba...mada kao sto reche,dinamo je maaaaalkice 'moderniji' od partizana...


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • i ja pratim Dinamove utakmice u hrvatskoj ligi jer se cesto kladim na Dinamo i jesu moderniji ali to nista ne znaci...nema bre timsi duh je jaci od mnogih zvezda...

                            Comment


                            • Ma Dinamo ima najbolji tim sa nasih prostora. Sammir je klasa za nase nazovi igrace. Jaci su i od Partizana i od Zvezde. U proslosti su uvek dobijali nezgodne rivale u kvalifikacijama, pa zato nisu ni ulazili u LS, ali su zato godinama unazad citali lekcije, Ajax-u, Villareal-u i kompaniji.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Protivnici Partizana zadnjih godina:

                                Bajern, Njukastl, Artmedia, Fener, Anderleht, Genk

                                Protivnici Dinama:

                                Dinamo Kijev, Arsenal, Verder, Sahtjor, Salzburg, Serif, Makabi Haifa.
                                da...ok...zaboravio sam malo na makabi i serifa..izvinjenje.


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X