Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Trebalo bi da utakmica bude malo zivlja jer je ipak revans, Inter sigurno zeli proci. Za razliku od prvog meca u Francuskoj, koji je bio patnja za ocne zivce...
    Haha slažem se! Da nisam fan Intera verovatno bih promenio kanal...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Siguran sam da ce sutra ili Inter ili Bayern napraviti taj preokret i da ce 1 od ta 2 kluba proci dalje, a nebi me cudilo da to budu oba.
      U Interu su svi optimisticni i najavljuju prolazak dalje u ligi prvaka i na taj nacin zele da se oduze navijacima za lose partije u zadnjih nekoliko utakmica Serie A. Ja licno mislim da je to moguce, ali to nece biti nikako lagano, poznavajuci Inter ove godine.
      U drugom susretu Bayern igra s Baselom. Bayern nakon sto je natrpao 7 komada Hoffenhaimu, u ovaj match ulazi sa nadom da ce i ovo lagano da preokrene u svoju korist. Mislim da ce prije proci Bayern, nego sto ce to uraditi Inter i mnogo sansi dajem Bayernu, samo ne smije se olako uci u ovaj susret, jer jedna greska mjenja sve. Ukoliko Marseille ili Basel dadnu gol kojim slucajem, onda se Inter i Bayern nalaze u velikim problemima

      Comment


      • Potpuno se slazem sa komentarom iznad.Ne svidja mi se sto ce prenositi mrtvi Inter ,radje bih gledao ovu drugu tekmu a necu biti kuci da hvatam stream

        Comment


        • @Fanta ,sto bas Bayern mora proci ,ja ne volim kada neko iz 3 ugla kaze svoj primer ,u 1 mecu Bazel je nadigrao Bayern i da su imali malcice vise srece bilo bi minimalno 2-0 , 2 precke su imali , konstantno napadali a verujem da ce i sada to biti slucaj ,ja bi radije gledao u QF ovakav Bazel koji igrao sa srcem i ovako se trudi nego onakav Bayern i mislim da ako iko zna Bayern u dusu to je Heiko Vogel , bice to verovatno jaca defanziva i pokusajima kontre i brzim napadima dolaziti do sanse i potencijalnog gola.
          Sto se tice Olimpika i Intera , mislim da ce Marsej samo da zavrsi posao ali navijam za Inter , dobili su Kjevo 0-2 iako i to na kraju mecea ,mozda je podiglo samopouzdanje ali Didier Desamp je sigurno sve lepo procitao , iskautirao i verujem da ce bar 1 gol da dadnu na Meaci a onda Inter mora zabiti 3 a ne secam se da je u zadnjih 4-5 meseci to ucinio
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by Miko View Post
            @Fanta ,sto bas Bayern mora proci ,ja ne volim kada neko iz 3 ugla kaze svoj primer ,u 1 mecu Bazel je nadigrao Bayern i da su imali malcice vise srece bilo bi minimalno 2-0 , 2 precke su imali , konstantno napadali a verujem da ce i sada to biti slucaj ,ja bi radije gledao u QF ovakav Bazel koji igrao sa srcem i ovako se trudi nego onakav Bayern i mislim da ako iko zna Bayern u dusu to je Heiko Vogel , bice to verovatno jaca defanziva i pokusajima kontre i brzim napadima dolaziti do sanse i potencijalnog gola.
            Sto se tice Olimpika i Intera , mislim da ce Marsej samo da zavrsi posao ali navijam za Inter , dobili su Kjevo 0-2 iako i to na kraju mecea ,mozda je podiglo samopouzdanje ali Didier Desamp je sigurno sve lepo procitao , iskautirao i verujem da ce bar 1 gol da dadnu na Meaci a onda Inter mora zabiti 3 a ne secam se da je u zadnjih 4-5 meseci to ucinio
            Sve je to 5. Basel jeste nadigrao Bayern u prvoj utakmici, ali Bayern veceras igra na punoj Alianz areni, pred svojim navijacima. Ako iko zna kako je Basel opasan onda znam ja i ostatak navijaca Uniteda Iskreno i ja navijam za Basel veceras ali tesko mogu da ne prime gol na Alianz areni, al vidjecemo. ;)

            Comment


            • Ja mislim da ce ih Bajern lagano pregaziti,dosta je jedno veliko iznenadjenje u 1/4 finalu.Bice bar 3 razlike za Bajern veceras.Za kladionicare Bajern daje 2 u prvo.
              A Inter-Marsej,bice smor tekma kao i prosli put i odlucice sreca,a Italijani su poznati po tome da ih kenja,tako da ja mislim da ce Inter proci.X-1
              СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

              Comment


              • Kako dva zanimljiva meca veceras,treba to uporedo ispratiti,mislim da ce mi primmarni mec biti Inter,mada sve zavisi kako se otvori.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Ja licno mislim da ce Bajern proci... Hofenhajm su pregazili, i pokazace silu opet... Nema sanse da Basel ne primi gol na Alijans areni...
                  A u ovoj drugo ce biti svasta, nemam pojma ko ce proci, samo da ne bude jad i beda od tekme kao prosli put...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                    Ja licno mislim da ce Bajern proci... Hofenhajm su pregazili, i pokazace silu opet... Nema sanse da Basel ne primi gol na Alijans areni...
                    A u ovoj drugo ce biti svasta, nemam pojma ko ce proci, samo da ne bude jad i beda od tekme kao prosli put...
                    A velike su sanse da hoce....nadam se gresim
                    СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                    Comment


                    • Ako Svajnstajger bude poceo u prvih 11, nece Bazel imati tu sta da trazi.Tokom cele sezone vidi se da ekipa bolje funkcionise sa njim bez obzira sto mu ovo nije sezona iz snova, svakako se njegov nedostatak u igri Bajerna video i u prvom i drugom delu sezone, kada su na njegovom mestu bili Toni Kros ili Timoscuk.Kod ovog prvog to mu nije prirodna pozicija, dok Timoscuk nema dovoljno kvaliteta da bi nosio dres Bajerna.Velika je razlika izmedju Bajernovih prvih 11 i njihovih rezervi.
                      Pravi vodja na terenu i njegovo prisustvo ce puno znaciti.Ocekujem prolaz Bajerna, dok je Inter nezahvalno prognozirati.

                      Comment


                      • Originally posted by Maric91 View Post
                        Ako Svajnstajger bude poceo u prvih 11, nece Bazel imati tu sta da trazi.Tokom cele sezone vidi se da ekipa bolje funkcionise sa njim bez obzira sto mu ovo nije sezona iz snova, svakako se njegov nedostatak u igri Bajerna video i u prvom i drugom delu sezone, kada su na njegovom mestu bili Toni Kros ili Timoscuk.Kod ovog prvog to mu nije prirodna pozicija, dok Timoscuk nema dovoljno kvaliteta da bi nosio dres Bajerna.Velika je razlika izmedju Bajernovih prvih 11 i njihovih rezervi.
                        Pravi vodja na terenu i njegovo prisustvo ce puno znaciti.Ocekujem prolaz Bajerna, dok je Inter nezahvalno prognozirati.
                        Ne znam samo kako mogu Timoscuka da proglase za najboljeg igraca Ukrajine oooo
                        Idem da odigram Bayern 1-1 jer realno uz Svajnija kao sto si i rekao nece imati Bazel nikakve sanse... Klasa je Bayern za njih a 1 gol zaostatka nije nista + alianc arena i fanaticni Bavarci polu pijani Dosta je Bazelu i ovo.
                        Inter odigravam 1-1 navijacki i realno mislim da imaju velike sanse da prodju dalje...U kakvoj god da su formi mislim da mogu da daju 2 gola a da ne prime 1...Oslanjam se na Milita i njegovu realizaciju. Nadam se da me nece razocarati.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Timovi :

                          Bayern (3-5-2)

                          Neuer - Boateng,Lahm,Badstuber - Ribery,Robben,Alaba,Luiz Gustavo,Kroos - Muller,Gomez

                          Basel (4-4-2)

                          Sommer - Park,Dragovic,Abraham,Steinhofer - Shaquiri,F.Frei,Cabral,Xhaka - Streller,A.Frei
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • On kada je dosao u Bajern, u svom bivsem klubu je bio jedan od najbitnijih srafova u veznom redu Zenita, tada su jos igrali za njih i Arsavin i Pogrebnjak, ali zbog toga sto im se cinilo da klub nema ambicije da idu jos vise sva trojica su kasnije napustili svoje klubove.Uvek je u Bajernu bio zamena, nijednom se nije ustalio u prvih 11 zbog Svajnstajgera i van Bomela, a cim je ovaj otisao dosao je Luiz Gustavo.To je uticalo na njegovu stagnaciju, a mogao je sigurno jos dobre partije da pruza i zbog nedostatka kontinuiteta njegov igracki kvalitet je pao.2009 je bio najbolji ukrajinski fudbaler, sve posle toga bi bilo potcenjivanje njegovih kolega.
                            Svajnstajger je na klupi, ako zaglibi uci ce on brzo.Igraju istih prvih 11 kao i protiv Hofenhajma, jedino sto bi Bavarce trebalo da brine su promasaji Gomeza koji mogu klub dovesti do ispadanja, a opet covek moze danas da im da tri komada.Kada jednom krene ne zaustavlja se.

                            Comment


                            • I ja ocekujem prolaz Bayerna. Ne zelim potcjeniti Basel, mogu oni proci ali moraju odigrati iznad svojih mogucnosti. Ovo im je utakmica za istorijski plasman u LS. Pitanje je koliko toga ce im Bayern dozvoliti u svom dvoristu. Tesko ce izdrzati nalet Bayerna koji ce poceti od prve minute. Pritisak ce rasti tokom citave utakmice i pitanje je samo kada ce se potkrasti neka greska u zadnjoj liniji Basela.

                              Sto se tice druge tekme, nisam pametan da nesto kazem sa sigurnoscu. Ne bi me cudilo ako tekma ode u produzetke...
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Bayern jeste favorit,ali Basel nije tako slab kao sto vi mislite,a bogami na zadnjih 4,5 utakmica u gostima u Evropi nisu izgubili.Ovi sto misle da ce biti 4,5 gola su isti oni koji su pricali posle 3:3 u Mancesteru da ce u revansu u svici biti bar 3:0 za Manu.Uglavnom vecina tipuje ZBOG IMENA,a ne kvaliteta i jednih i drugih.Bayern je u Baselu bio statican i bez ideje,a nisu imali ni faktor iznenadjenja,a na drugoj strani Basel je propustio da im da i vise golova.Sommer je bolji golman od Neuer-a i ako se ovaj smatra jednim od boljih u evropi,ali to je jedina pozicija u kojoj je bolji Basel,ostale pripadaju bavarcima,ali kao celina..uveren sam da je Basel bolji,i na kraju Bayern nebi ni nasem prvaku Partizanu dao 5,6 gola u Ligi Prvaka a kamoli Baselu-koji je galaksiju bolji od svih nasih timova.

                                Tip 1:1 ili 2:1 za domacina
                                Last edited by anubora; 13-03-12, 19:32.

                                Comment

                                Working...
                                X