Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ieeemmooo bree Kadlec!!Dako sada shvate da mogu makar da probaju protiv Barse.

    Comment


    • Njemci su to bre, na silu odigrano, ali ga ubose nekako. Kombinacija defanzivaca za 1-1.
      sigpic

      Comment


      • Krenuli malo ofanzivnije i gol odmah, zasto, zasto se zatvarati protiv Barse i izmisljati toplu vodu?

        Ajde sad, doturite je do Surlea!
        sigpic

        Comment


        • Sto kaze Nash,svaba je to da se lako preda.
          Bice ovo dobar mec,sada su se njemci napalili bice ovdje jos golova.
          Da malo gledamo fudbal.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Kakav majstor Alexis. Igrač za kog mi je najviše krivo što ga nije doveo Inter...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Pored onakve sredine ko god da dodje u Barsu on je dobar igrac.Stvarno su majstori fudbala.
              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

              Comment


              • Taman sto sam leg'o k'o covjek, primise ga... Nema nista gore nego primiti odmah ovako gol. Ali sada ce Leverkusen nagrnuti prema naprijed pa sta bude...
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Gleda li iko ove iz Liona,vidim da po statistici ubise Apoel,ali nema gola.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Kako je Corluka samo izvagao Abidala, majstor. Najbolji tehnicar medju stoperima i bekovima (on do 20-e nikad nije ni igrao beka, samo stopera).

                    Alexis je konacno proigrao. Sve je to do sada bilo labavo, ali sad je odlican.

                    Comment


                    • Messi mislim stvarno sta reci bog fudbala.
                      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                      Comment


                      • 1-3 gotovo je ovo...kakva akcija Barse
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Braca sa Kipra izgubila minimalcem. Sledeci put kad budu ovi parovi valja njih ispratiti, ovo je reseno. Bas me zanima na koji nacin ce napasti i sta ce Ivan spremiti. Ne smeju se previse osloniti na prekide, sto im je najjace oruzje. Imaju dobru sansu na domacem terenu u svakom slucaju.
                          sigpic

                          Comment


                          • Barca je prejaka. ovima ne gine petarda u uzvratu.

                            Comment


                            • iskalili su i to kako moglo je i ubedljivije

                              a na nou kampu nesmem ni da pomislim sta ce da bude
                              sigpic

                              Comment


                              • Istorijska sansa za Apoel samo da ne prime gol kuci i sta je Ivan do sad uradio uopste me ne bi iznenadilo da prodju Lion
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X