Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Messi pet golova dao jbt..

    Strasno je sta Leverkusen radi, nisu oni ipak amateri.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Utisak utakmice je naravno Messi... ali veci utisak mi je na kraju... Pa covek se uopste nije oznojao! Kosa mu suva kao da je fenirao pre minut!

      Comment


      • Cast je gledati najboljeg igraca na svetu dok apsolutno dominira na terenu. Vecerasnji mec ulazi u anale evropskog i svetskog fudbala.

        Comment


        • Wow

          Kako igra ovaj covjek , sta on radi na fudbalskom igralistu , to je nesto apsolutno nenormalno .. Prvi covjek koji je 2 puta zabio po 4 gola u LS i jedini koji je dao 5 golova na jednoj utakmici u LS ( ako komentator ne grijesi ) , a samo su mu 24 godine , znaci prestrasno

          Jako sam sretan sto imam priliku da ovo sve gledam , sto zivim u ovo vrijeme ..

          Zao mi sto je Leno primio 7 komada , a i zao mi Leverkusena , valjda ih ovo nece unistiti i valjda ce nastaviti s dobrim igrama u Bundesu .

          A sad idemo na produzetke
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • A sada produzeci na mecu APOEL - Lyon. APOEL ima na raspolaganju jos jednu izmenu, a Lyon jos dve.

            Comment


            • Koji termin koristiti za Messija?

              Samo cu reci da je odigrao onako "mesijevski".
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Mesi petarda Lepo rekao na BHTV komentator ,imamo srece sto zivimo u vremenu kada i Messi. Mozda i najveci od najvecih A Apoel-Lyon navijam za penale pa onda za Apoel
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Messi-bas zna da UMESI

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    Mesi petarda Lepo rekao na BHTV komentator ,imamo srece sto zivimo u vremenu kada i Messi. Mozda i najveci od najvecih A Apoel-Lyon navijam za penale pa onda za Apoel
                    Jedva cekam penale, pa da vidim ono tvoje komentarisanje, kao na finalu AKN-a. Bice materijala za potpis.

                    Comment


                    • Originally posted by Dusan View Post
                      Jedva cekam penale, pa da vidim ono tvoje komentarisanje, kao na finalu AKN-a. Bice materijala za potpis.
                      Pisao sam i za FA Cup penale i slucajno kod 3-3 stisnem back i nije mi se dalo ispocetka Iako cisto sumnjam da ce biti za ovo , jedino da ponesem laptop u dnevni , nemam Arenu 3 ovde u sobi
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Nadam se da nece pasti gol, hocu penale da gledam.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Kjotis odlicno brani, svaka mu cast, odlicno odbrana radi svoj posao.

                          Comment


                          • Neverovatno loš komentator na HRT-u! Ko li mu dade da prenosi...

                            Plus što očajno izgovara imena igrača. Kjotis-Čotis, Kalstrom-Čelstrem, Gomis-Gomi itd.
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Ajmo Apoel jos malo , sasice ih ako stignu do penala
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Crveni za Apoel...
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X