Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaka cast Arsenalu, samo da ne padnu posle ovakve utakmice... mada nemaju potrebe, odigrali su odlicno! Ali falila je jaca klupa da se mozda preokrene i naravno malo srece.

    Steta sto Persi nije dao onaj gol, ali sta je tu je... Ali pre tog suta, prvo sto sam pomislio kod te akcije kada je Rosicki krenuo sa loptom i kada se povlacio sa Van Bomelom...zasto nisi pao, dobio bi drugi zuti i verovatno bi sve bilo lakse!
    Ali nazalost nije on tog "kalibra" kao Ibra.

    Comment


    • 16-tog marta izvlačenje parova četvrt-finala LP

      Comment


      • Milan se provukao..pazi provukao sa 4-0 iz prvog meca Sudjenje presmijesno!Ibrahimovic je glumchina Sagna i Song dobili po zuti ni krivi ni duzni,bruka!sto se penala tice,diskutabilan jeste bio ali cinjenica je da Mesbu nije interesovala lopta..prije jeste penal nego nije...Van Persi toliko puta usporio akciju Arsenala i ono sto je trebao da zavrsi,katastrofa!


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Koliko vidim svi su sinoc sa foruma bili uz Arsenal, na kraju su samo Wade i Topdzija cestitali navijacima Milana.

          Abbiati nas je definitivno izvukao, svi ostali (mislim na startnih 11) su lose odigrali. Na poluvremenu sam razmisljao o Liverpulu i Deportivu, ali ipak imali smo vise srece. Cekao sam taj gol koji bi nam verovatno obezbedio prolaz ali nikako da se neka sansa realizuje, El Shaarawy promasio situaciju 1 na 1 pri kraju prvog poluvremena, Ibra umalo da iskoristi onu gresku Szczesny-og, a Nocerino promasio sansu nesto sto se ne masi, mogao je i levom nogom samo da pipne loptu, a on je dobacio loptu golmanu. Ta akcija je odlicno odradjena, posebno bih pohvalio Aquilani-ja koji je odlicno dodao.

          Potez utakmice su one 2 odbrane u nekoliko sekunde Abbiati-ja. Da je tada bio postignut gol, ja mislim da bi Arsenal dao i 5. gol.

          Losa utakmica da losija ne moze biti, doduse stabilizovali su se malo u drugom poluvremenu, a i Arsenal nije imao dovoljno snage. Idemo u cetvrtfinale, konacno!

          Comment


          • Znaci prvi 4-finalisti su Milan i Benfica. Bas bi volio vidjeti taj dvomec u 4-finalu. Benfica bi to prosla i osvetila se za '95-u kad su zadnji put ta 2 tima igrali u euro-kupovima (i bas je bilo u 4-finalu LP-a). Kad odvrtim film izgleda mi to jako davno, tad sam i poceo pratiti nogomet, ali ima samo 17 godina. Tada je i Hajduk bio u 4-finalu. E di su ta vremena da se vrate.

            Comment


            • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
              Znaci prvi 4-finalisti su Milan i Benfica. Bas bi volio vidjeti taj dvomec u 4-finalu. Benfica bi to prosla i osvetila se za '95-u kad su zadnji put ta 2 tima igrali u euro-kupovima (i bas je bilo u 4-finalu LP-a). Kad odvrtim film izgleda mi to jako davno, tad sam i poceo pratiti nogomet, ali ima samo 17 godina. Tada je i Hajduk bio u 4-finalu. E di su ta vremena da se vrate.
              Ma ajde bjezi tamo, sta to fali ovom danasnjem fudbalu? Iz dana u dan mozes vidjeti hrpu dobrih poteza, dobrih i nezvjesnih utakmica sa puno golova, atraktivne igre, raznih iznenadjenja, ne znam sta to fali ovom danasnjem fudbalu?
              Pusti se te lazne nostalgije, ako ti se ne svidja ovaj fudbal onda ga nemoj ni gledati... imas na youtubeu mnogo starih utakmica pa gledaj po citav dan umjesto sto ces pljuvati ovdje.

              Comment


              • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
                Znaci prvi 4-finalisti su Milan i Benfica. Bas bi volio vidjeti taj dvomec u 4-finalu. Benfica bi to prosla i osvetila se za '95-u kad su zadnji put ta 2 tima igrali u euro-kupovima (i bas je bilo u 4-finalu LP-a). Kad odvrtim film izgleda mi to jako davno, tad sam i poceo pratiti nogomet, ali ima samo 17 godina. Tada je i Hajduk bio u 4-finalu. E di su ta vremena da se vrate.
                Otresao bih Milan 8-0 sveukupno
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Da,prosla bi Benfika,kako da ne...

                  Comment


                  • Originally posted by Dusan View Post
                    Koliko vidim svi su sinoc sa foruma bili uz Arsenal, na kraju su samo Wade i Topdzija cestitali navijacima Milana.

                    Abbiati nas je definitivno izvukao, svi ostali (mislim na startnih 11) su lose odigrali. Na poluvremenu sam razmisljao o Liverpulu i Deportivu, ali ipak imali smo vise srece. Cekao sam taj gol koji bi nam verovatno obezbedio prolaz ali nikako da se neka sansa realizuje, El Shaarawy promasio situaciju 1 na 1 pri kraju prvog poluvremena, Ibra umalo da iskoristi onu gresku Szczesny-og, a Nocerino promasio sansu nesto sto se ne masi, mogao je i levom nogom samo da pipne loptu, a on je dobacio loptu golmanu. Ta akcija je odlicno odradjena, posebno bih pohvalio Aquilani-ja koji je odlicno dodao.

                    Potez utakmice su one 2 odbrane u nekoliko sekunde Abbiati-ja. Da je tada bio postignut gol, ja mislim da bi Arsenal dao i 5. gol.

                    Losa utakmica da losija ne moze biti, doduse stabilizovali su se malo u drugom poluvremenu, a i Arsenal nije imao dovoljno snage. Idemo u cetvrtfinale, konacno!

                    Citaj malo bolje

                    Originally posted by Gangrena View Post
                    Definitivno najuzubdljiviji dvomec koji sam gledao do sad cestitke Milanu za prolazak
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Fanta View Post
                      Ma ajde bjezi tamo, sta to fali ovom danasnjem fudbalu? Iz dana u dan mozes vidjeti hrpu dobrih poteza, dobrih i nezvjesnih utakmica sa puno golova, atraktivne igre, raznih iznenadjenja, ne znam sta to fali ovom danasnjem fudbalu?
                      Pusti se te lazne nostalgije, ako ti se ne svidja ovaj fudbal onda ga nemoj ni gledati... imas na youtubeu mnogo starih utakmica pa gledaj po citav dan umjesto sto ces pljuvati ovdje.
                      smiri se malo
                      mislio sam na hajduk i 4-finale LP-a.

                      Comment


                      • Originally posted by Gangrena View Post
                        Citaj malo bolje
                        Citam ja, ali vidim da tu pise cestitke Milanu, a ne navijacima Milana na forumu, ali to je najmanje bitna stvar, sprdnja. Inace svaka vam cast, odlicno ste se borili, ja danas koga god da sam sreo je navijao za Arsenal sinoc.

                        Comment


                        • APOEL poveo 1-0, svaka njima cast, kako god se zavrsilo, sa mizernim budzetom imati priliku da udjes u 1/4 finale najelitnijeg takmicenja je za svaku pohvalu.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • 1:0 za Apoel vec su nadoknadili zaostatak. Ludilo na stadionu.

                            Comment


                            • I izgleda skinuo dres čim je u istom minutu dobio žuti...

                              Ivane Jovanoviću na dobrom si putu!
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Originally posted by danijelkr View Post
                                1:0 za Apoel vec su nadoknadili zaostatak. Ludilo na stadionu.
                                Jednom cemo i mi na Kosevu onako da zagrmimo

                                Comment

                                Working...
                                X