Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Condition23 View Post
    Moram da zamolim za jednu stvar i ocekujem da mi se ispuni... Da li ja mogu svojevoljno da budem banovan na 7-10 dana jer necu da ispadnem slepac i ispljujem najgorim mogucim recnikom ekipu Barselone? Molim vas??? Ozbiljan sam.

    Nemoj to da radis molim te , nemoj radi navijaca Barcelone na forumu.

    Comment


    • Originally posted by Condition23 View Post
      Moram da zamolim za jednu stvar i ocekujem da mi se ispuni... Da li ja mogu svojevoljno da budem banovan na 7-10 dana jer necu da ispadnem slepac i ispljujem najgorim mogucim recnikom ekipu Barselone? Molim vas??? Ozbiljan sam.
      Ekipu smijes da pljujes,samo ne smijes navijace da diras,da se ko ne naljuti na forumu ili cak nadje uvrijedjenim
      Last edited by AK47; 03-04-12, 21:39.
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by Condition23 View Post
        Moram da zamolim za jednu stvar i ocekujem da mi se ispuni... Da li ja mogu svojevoljno da budem banovan na 7-10 dana jer necu da ispadnem slepac i ispljujem najgorim mogucim recnikom ekipu Barselone? Molim vas??? Ozbiljan sam.
        Idi spavaj bolje sad, sutra ćeš biti opušteniji...

        Šta je, tu je sad, nadam se da će ih Mou naguziti u finalu... Ali Čelsi treba da se bori...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Pa ne treba LS uopste igrati...trebaju se svi sastati i dogovoriti da se UEFALONI prepusti titula LS i prije pocetka takmicenja..Jer nema svrhe da se igra ovo dalje

          Comment


          • Originally posted by Krle View Post
            Idi spavaj bolje sad, sutra ćeš biti opušteniji...

            Šta je, tu je sad, nadam se da će ih Mou naguziti u finalu... Ali Čelsi treba da se bori...
            Ja bi bio najsretniji covjek na svijetu.

            Comment


            • Mislim da cu zbog recnika svakako biti banovan...Necu navijace nikako.
              Avion da im se srusi bilo bi mi zao ljudskih zivota ali malo, jer su u pitanju igraci smrdljive Barselone. Vratice im se ovo sve kad tad jebem li im sve da im jebem neka se zale na sudjenje sad da Bog da pocrkali. Koliko je iritantan nacin na koji su godinama u vrhu lige sampiona. Kako posle onakvog prolaza protiv Celsija mogu da prihvate da idu u finale gamad jedna obicna. Mogli su da se zale da je Militov gol bio iz ofsajda pa da je 15 golova bilo iz ofsajda mater im jebem ne bi mogla da se nadoknadi nepravda kojom se godinama sluze. Umro bih sigurno da ove godine osvoje ali sigurno bih umro. Daj Boze da im Real naplati sve ako slucajno budu u finalu.
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Cestitam igracima Milana, ja ne bih imao zivaca posle onoga, samo bih napustio teren, a oni su uspeli i dalje organizovano da igraju!

                Comment


                • Originally posted by Condition23 View Post
                  Mislim da cu zbog recnika svakako biti banovan...Necu navijace nikako.
                  Avion da im se srusi bilo bi mi zao ljudskih zivota ali malo, jer su u pitanju igraci smrdljive Barselone. Vratice im se ovo sve kad tad jebem li im sve da im jebem neka se zale na sudjenje sad da Bog da pocrkali. Koliko je iritantan nacin na koji su godinama u vrhu lige sampiona. Kako posle onakvog prolaza protiv Celsija mogu da prihvate da idu u finale gamad jedna obicna. Mogli su da se zale da je Militov gol bio iz ofsajda pa da je 15 golova bilo iz ofsajda mater im jebem ne bi mogla da se nadoknadi nepravda kojom se godinama sluze. Umro bih sigurno da ove godine osvoje ali sigurno bih umro. Daj Boze da im Real naplati sve ako slucajno budu u finalu.
                  Kako si najavio ja reko sad ban od mjesec,ovako nema sanse,ostajes ti s nama

                  Samo da protiv Chelsea ne bude kradje,ali realno nista od toga...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Ma važno je da FIFU i UEFU brine nameštanje utakmica na ovim prostorima.
                    A jedan od argumenata je i sledeći: "Često sam se pitao, kako to da mladi igrači koji iz istočne Evrope pređu u klub na zapadu za velike pare, ne budu tako dobri kao što svi misle da jesu." - kaže jedan od zvaničnika.
                    Još samo da jednom sudije dođu na red i eto nama očišćenog fudbala. Blago nama. Kraj se bliži, svetlo je na kraju tunela.

                    Sada da vidimo kako će Čelzi da se osveti za ovo, ako se sastanu, a hoće.

                    Last edited by miloolja; 03-04-12, 22:26.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Kako si najavio ja reko sad ban od mjesec,ovako nema sanse,ostajes ti s nama

                      Samo da protiv Chelsea ne bude kradje,ali realno nista od toga...
                      Nece,nece...

                      Comment


                      • Originally posted by C.Ronaldo 7 View Post
                        Pa ne treba LS uopste igrati...trebaju se svi sastati i dogovoriti da se UEFALONI prepusti titula LS i prije pocetka takmicenja..Jer nema svrhe da se igra ovo dalje
                        Nece da moze, Mou nece to da dozvoli. A, budimo realni, svi znamo da ce ih Fernando "El Nino" Torres srustiti. Jednostavno covek voli protiv njih da igra.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Ne daj Boze da su mi Arsenal izbacili na ovakav nacin. .

                          Kad se setim one kradje iz 2009(mislim da je u pitanju ta godina) polufinale LS Barca - Celsi kad nije svirano mnogo penala i kad su Drogba i Ballack hteli tuci sudiju. Ako sutra Celsi prodje Benficu, nadam se da ce naplatiti Uefaloni za sve !
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Utakmicu je rijesio sudija.

                            Odlicna formacija danas,prava pobjednicka.

                            sigpic

                            Comment


                            • Jeste Barsa prosla dalje zasluzeno, kvalitetniji su i bolji... Ali naravno, direktno je uticala sudijska odluka na sam tok utakmice kao vec mnogo puta kada je Barsa igrala.

                              Jesu bili bolji, stvarali vise sansi i ispromasivali se... ali postoji pravilo da ko promasi toliko sansi da bude kaznjen. Ali nazalost je sudija vec ranije resio mec.

                              Nadam se da bi Celzi mogao da dobije Barsu, imace motivaciju da im se osvete plus ova je zadnja sansa ovoj odlicnoj generaciji da dodju do trofeja LS... ali tesko!

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Kako si najavio ja reko sad ban od mjesec,ovako nema sanse,ostajes ti s nama

                                Samo da protiv Chelsea ne bude kradje,ali realno nista od toga...
                                Ne ulazim na forum 7 dana kako god eto nek bude da sam psihopata....imam temperaturu kao debil crvena mi glava seme im se satrlo. Pozdrav.
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X