Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Mogu misliti sada Drogbinu reakciju ako ovo gleda, a gleda sigurno. Ona njegova cuvena: "It's a fuckin' disgrace!"
    http://www.youtube.com/watch?v=FvANmxeiA5Y

    Comment


    • Dobro da li ste vi ocekivali nesto drugo? Nema potrebe mnogo da se cimamo kad oni moraju da se nadju u finalu. Kao sto jednom Tatica rece: "Winning Uefa Champions League is obsession for Barcelona. For us, it's a dream. A dream is more pure than obsession."

      Bili stoka, jesu stoka, ostace stoka. Ono na sta sam ponosan kao SM ovog foruma i covek uopste je ujedinjenje svih clanova i navijanje za Milan. To ce sve neko naplatiti, kad-tad. Svim srcem uz Celsi i ako sam mislio da to vise necu nikad reci, svim srcem uz Nanda, majstore 2-3 komada moras za finale.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Topdzija View Post
        Ne daj Boze da su mi Arsenal izbacili na ovakav nacin. .

        Kad se setim one kradje iz 2009(mislim da je u pitanju ta godina) polufinale LS Barca - Celsi kad nije svirano mnogo penala i kad su Drogba i Ballack hteli tuci sudiju. Ako sutra Celsi prodje Benficu, nadam se da ce naplatiti Uefaloni za sve !
        Zar se ne secas prosle godine u Osmofinalu, kada vas je Barca izbacila zbog CRVENOG kartona Robinu zato sto nije cuo zvizduk ? Gunners-i u tom trenutku imali i rezultat i igru, ali posle toga je sve nizbrdo krenulo...

        Comment


        • Originally posted by LejkerBoy View Post
          Zar se ne secas prosle godine u Osmofinalu, kada vas je Barca izbacila zbog CRVENOG kartona Robinu zato sto nije cuo zvizduk ? Gunners-i u tom trenutku imali i rezultat i igru, ali posle toga je sve nizbrdo krenulo...
          Ova rijec je hit definitivno, hajde da kazem da si u pravu za ostalo
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Ova rijec je hit definitivno, hajde da kazem da si u pravu za ostalo
            Covek koji je najbolje shvatio Mandopis.
            sigpic

            Comment


            • Jupp Heynckes koji je kao trener donio Realu 7 titulu LP nakon nevjerovatne 32godine suše, inače u tom finalu Peđa je zabio i pobjedili smo Juve.
              Bavarci su nam tradicionalno težak protivnik, dosad smo odigrali 18 utakmica i pobjedili smo 6 puta a remizirali 2 puta dok smo pretrpljeli 10 poraza.
              Izbacili su nas 2007 u 1/8 finala LP

              Njih proći, a pogotovo kad bi ih u obje tekme dobili zaista bi mi bilo draže nego da dobijemo Barselonu u el clasicu, toliko mi se ogadio ovaj klub i tolio su se nafurali, da jednostavno oni sebe već vide u finalu ;)

              Comment


              • Svako Barsino osvajanje LS u ovom veku je ukaljano nekom očitom krađom sudija, 2006. poništen potpuno čist gol Shevchenka, 2009. največa krađa u istoriji fudbala u utakmici s Chelseaom, 2011. crveni kartoni Realu i crveni RvP koji je i dalje najbizarnija odluka sudija

                Niko normalan ne tvrdi da nisu odlična ekipa, verovatno i najbolja na svetu, ali je problem u tome što kad nije njihov dan (a to se svakoj ekipi MORA dogoditi) sudije ih poguraju, i to ocigledno
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by edohz View Post
                  Jupp Heynckes koji je kao trener donio Realu 7 titulu LP nakon nevjerovatne 32godine suše, inače u tom finalu Peđa je zabio i pobjedili smo Juve.
                  Bavarci su nam tradicionalno težak protivnik, dosad smo odigrali 18 utakmica i pobjedili smo 6 puta a remizirali 2 puta dok smo pretrpljeli 10 poraza.
                  Izbacili su nas 2007 u 1/8 finala LP

                  Njih proći, a pogotovo kad bi ih u obje tekme dobili zaista bi mi bilo draže nego da dobijemo Barselonu u el clasicu, toliko mi se ogadio ovaj klub i tolio su se nafurali, da jednostavno oni sebe već vide u finalu ;)
                  Verujem da Murinjo zna kako ce sa njima.Samo treba da prostudira kako je Klop sa Smelcerom i Piscekom zaustavio Robena i Riberija i pola posla je uradjeno.Ne bi me cudilo kada bi Rela isao na zatvorenu varijantu u Minhenu i da ceka sansu iz kontri.Odsecete njih dvojicu, Mario Gomez postaje kanta(drvo).
                  Kristijano Ronaldo bi trebalo da bude taj koji ce da donosi prevagu na terenu, ako on zakaze mozete da se slikate.Ocekujem da ce Real puno probijati po desnoj strani posto ce tu biti Alaba koji je mlad i nema iskustvo u ovakvim utakmicama.

                  Comment


                  • Zeleo bih samo Uefaloni da cestitam prolaz u polufinale na najbudjaviji moguci nacin, da im opsujem sve zivo i da im pozelim da nikada vise ne dobiju ni partiju malog fudbala. Mars, mars, odvratna kreaturo od kluba. Napusti nas u najgorim mukama.

                    Nadam se da ce ih Real raskantati da zaborave zasto postoje.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by Topdzija View Post
                      Ne daj Boze da su mi Arsenal izbacili na ovakav nacin. .

                      Kad se setim one kradje iz 2009(mislim da je u pitanju ta godina) polufinale LS Barca - Celsi kad nije svirano mnogo penala i kad su Drogba i Ballack hteli tuci sudiju. Ako sutra Celsi prodje Benficu, nadam se da ce naplatiti Uefaloni za sve !
                      Pa cekaj, vec jesu, crveni za RVP-a prosle sezone. Jos jedna sramota za najvece takmicenje na svetu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Evo jos malo Uefalone i ovo se pamti jos.

                        Last edited by Rossonero; 03-04-12, 23:08.

                        Comment


                        • Mnogo ocekujem od Celzija, MNOGO....

                          Comment


                          • Originally posted by Jools View Post
                            Mnogo ocekujem od Celzija, MNOGO....
                            Ja ne ocekujem nista, jer ce na prvi znak opasnosti sudije doneti neke neobicne odluke. Ali sve je to igra zar ne? Sta ce nam elektronska pomagala, kako onda namestati?
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by Jools View Post
                              Mnogo ocekujem od Celzija, MNOGO....
                              Realno ne ocekujem nista pogotovo kad se bude igralo na Camp Nou.

                              Comment


                              • Originally posted by Maric91 View Post
                                Verujem da Murinjo zna kako ce sa njima.Samo treba da prostudira kako je Klop sa Smelcerom i Piscekom zaustavio Robena i Riberija i pola posla je uradjeno.Ne bi me cudilo kada bi Rela isao na zatvorenu varijantu u Minhenu i da ceka sansu iz kontri.Odsecete njih dvojicu, Mario Gomez postaje kanta(drvo).
                                Kristijano Ronaldo bi trebalo da bude taj koji ce da donosi prevagu na terenu, ako on zakaze mozete da se slikate.Ocekujem da ce Real puno probijati po desnoj strani posto ce tu biti Alaba koji je mlad i nema iskustvo u ovakvim utakmicama.
                                Izdominirace ih ruzno, ne moze Bajern da igra kada ga napadnes, oni znaju jedino da igraju plitku odbranu a to protiv Reala je onako ravno idiotizmu, ako pak povuce duboko zadnju liniju odsecice vezu i morace da preskace igru jer Bajern nema te igrace koji igraju izmedju linija i grade igru pod presingom, Toni Kros lici ali mora puno da radi. Nema od toga nista.

                                Comment

                                Working...
                                X