Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by manda View Post
    Nisam gledao PSZ ni jednom ove godine,ljudi razbijaju jos da im je naci centralnog napadaca,ima ta lagano se setaju franuskom.
    Atletiko poveo slucajno u prvim minutama,a onda su preuzeli Parizani,i preokrenuli i mogli su jos koji pogodak da uvale,masu sansi su imali.
    Fantasticna igra Gameira i Pastorea danas,cuda rade.

    Lacio vodi 1-0,Kozak
    Vidi se da ne gledas,pitaj onog ko gleda onda.PSG igra dosta promijenljivo ove godine i da nije sudija koji im vrlo cesto sviraju nekakve penale(mislim 6 puta ove godine) tesko da imali ove bodove koje imaju.Ekipa koja je odmah iza njih je Lille koji je ekipa s najmanje poraza i bio sam svjedok kada ih kradu protiv Valencijennesa.Dokaz da PSG nije nista specijalno je nedavni derbi protiv Marseille-a gdje su dobili batine samo takve,3:0 je bilo za ekipu sa Velodroma.

    Gameiro je solidan igrac kao sto je i PSG ekipa(jesu jaki u Francuskoj,ali od Lille-a nisu jaci),Pastore je igracina,al porediti ga s Edenom je smijesno,a ove godine u PSG-u najbolji je Menez...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Kao što sam i mislio, nema šanse da dobiju svi kojima treba ... Jebo me PSŽ , ne verujem da će dobiti do kraja sa ovakvom toplo-hladnom igrom ..

      Comment


      • Zurich poveo protiv Vasluia , Lazio ide dalje
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Nene promasi sve zivo i onda u narednom napadu autogol i PSG vodi 3:2. Sta ti je fudbal...
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Akane,rekao sam da ne pratim.
            Kakav lud mec u Parizu
            Mada bice ovo jakova pobjeda na kraju.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Nema veze sto ne pratis,nego kazes ima lagano da se setaju Francuskom ligom,od toga zasad nista koga god da dovedu
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • U prvo terminu prosli dalje: Sporting, Lazio, Beşiktaş JK, Stoke City FC, Athletic Club i FC Salzburg.

                PSG ne pomazu ni veliki transferi ove godine u LE, a evo ih polako i Lille stize u francuskoj.

                Spoiler

                Comment


                • Lacio prošao dalje, sutra Udineze još i Italijani ne mogu da budu nezadovoljni ove jeseni u Evropi. Jedino je leto bilo problematično sa Romom i Palermom ...

                  Krenuo je sada pritisak i u medijima u Italiji kao i od strane nekih klubova (Galijani-Milan itd.) da klubovi iz Kalča moraju da shvate ozbiljno LE da bi povratili to 4. mesto u LŠ... Videćemo kako će sledeću sezonu shvatiti svi timovi što igraju u Evropi...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Pa, bio bi red.... Već dugo me nervira to zalađeno žabarsko ponašanje u Evropi .. Zato im je i liga oslabila, a samim tim su ih i Švabce prestigle na listi .. Odlična jesen za njih ...


                    Fulam sigurno vodi, još Steaua i sutra AZ da dođu i bile bi lepe parice ..

                    Comment


                    • Ja imam osecaj da ce sutra Udineze izgubiti,posto ce sve karte baciti na prvenstvo,dobro su krenuli...

                      Comment


                      • Originally posted by Vule_89 View Post
                        Ja imam osecaj da ce sutra Udineze izgubiti,posto ce sve karte baciti na prvenstvo,dobro su krenuli...
                        Seltik da pobedi u gostima, nema šanse...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Ma Udinese ovo takmicenje i ne shvata bas najozbiljnije , rijetko igra Di Natale , rijetko igraju Isla i Armero , ali i pored toga su veoma blizu prolaza i mislim da ce sutra sigurno osvojiti bar bod , koji im je dovoljan .
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • PSŽ se ispromašivao za boga oca mogli su im najmanje još 3 gola dati
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Ja sam hteo da igram na Kelte, singl, ali , ipak, ne smem ..

                              Comment


                              • Originally posted by Don Markoni View Post
                                Ja sam hteo da igram na Kelte, singl, ali , ipak, ne smem ..
                                Ja sam odigrao 2 stavio sam 200 dinara,nece oni da se umaraju igrajuci LE,napase mesto koje vodi direktno u ls...

                                Comment

                                Working...
                                X