Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Drogba View Post
    Jedino nisam hteo Milan i Napoli pa i Lion, jbg sta cemo !
    Ne preostaje nam nista nego da se nadamo da ce se sklopiti ekipa do februara, i da cemo biti u formi.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Ma ovo je smijesno , Porto - City , Ajax - United , prva dva para ..
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Koji haos, protiv Sitija u prvoj, koja zajebancija... Evropa liga nikad jaca...
        Sto se tice LS, videcemo ko ce u kakvoj formi biti tamo u februaru... Engleski timovi a ima ih samo dva dobili najteze protivnike, Barsa i Real ce lagano u dalju fazu...
        Benfika ima veoma lepu sansu za prolaz dalje, Inter nikako nema lak posao protiv Marseja, kako igraju, bice tu izuzetno jednako... Bajern apsolutni favorit protiv Basela, ali sve je moguce u fudbalu sto smo i videli u grupnoj fazi...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Parovi 1/16 finala Lige Europe


          Parovi 1/8 finala Lige Europe

          Kakve ce samo utakmice biti Porto - City i Lazio - Atletico M. Njemci odlicno prosli.

          U 1/8 finala ce biti isto dosta zanimljivo.

          Comment


          • Uff, kakvi parovi u LE, strasno.

            Porto - City, Ajax - United, Stoke - Valencia, Lazio - Atl.Madrid

            LE nikad jaca 'ladno.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Ja se i dalje nerviram zbog lige šampiona
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Gangrena View Post
                Ja se i dalje nerviram zbog lige šampiona
                Nisi jedini...
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by Gangrena View Post
                  Ja se i dalje nerviram zbog lige šampiona
                  Sto ?
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Arnel.S View Post
                    Sto ?
                    Pa eto nismo mogli lakše izvući
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Ma koji Milan, omlatit ce ih Arsenal
                      sigpic

                      Comment


                      • Hajde Gangrena zadnje tri utakmice sa njima imate 1 pobjedu i dva nerijesena. bit ce to dobro. Samo kako ce City ispasti, dobili su ozbiljnu ekipu i to je za njih problem.

                        Comment


                        • Prošle godine sam bio u pravu kada sam više šanse za prolaz dao Totenhemu protiv Milana, sada već mislim da dobre šanse imaju italijanski timovi za prolaz dalje protiv Engleza.
                          Milanu mislim da i 4. put uzastopno ne može da se desi da ispadne od Engleza, ove godine prolaze Arsenal, baš imaju dobru šansu... A i dosta su jači sad nego prethodnih godina...
                          Napoli - Čelsi će biti odličan meč! Meni lično interesantniji od Milan-Arsenal. Čelsi možda bude u opasnoj formi u februaru a možda i ne, a i uzdaće se u iskustvo protiv Napolija. S druge strane, sjajni Napoli nije bez šansi...

                          Inter-Marsej, u ovom trenutku kad razmišljam o tom meču, sve može da bude. U kakvoj će formi biti Inter tada, koji igrači će biti spremni tada, i koje pojačanje će doći u januaru (biće neki mladi talentovani igrači, bez velikih transfera)...
                          Šalke i prošla sezona mora da služi kao opomena za Inter. Ali sigurno da je Inter favorit, mora to da pokaže.
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Nadao sam se Bayer Leverkusenu, ali verujem da mozemo proci Milan. Nadam se da se nece istog dana igrati Milan-Arsenal i Napoli-Chelsea, jer se obe utakmice moraju gledati.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Raspored utakmica Lige Sampiona

                              Comment


                              • Znači na TV-u će biti:

                                Leverkuzen-Barsa
                                Milan-Arsenal
                                Napoli-Čelsi
                                Marsej-Inter

                                Meni odgovara... xD
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X