Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
    Bostonu ce sledece sezone 1. runda biti plafon, od toga nema teorije da odu dalje .
    Pazi da ne odigraju ko Dallas.
    sigpic

    Comment


    • ko dalas nece sigurno,ova generacija je odigrala svoje.a i prva runda je nesto

      Comment


      • Niksi ce u najboljem slucaju biti cetvrti na Istoku.S obzirom koliko im je jaka konkurencija na Istoku i kakva je njihova filozofija kosarke, tesko da ce moci bolje od toga.A od Seltiksa ocekivati neocekivano.

        Comment


        • Ovome istoku se jedino ne zna ko ce bit 8, a na zapad se bas nista ne zna.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Scouser View Post
            Sta mislite ko ce biti glavni favorit sledece sezone ?
            Nadam se da ce biti Chicago samo da dovedu neku dobru 2.(SG) jer Keith Bogans nije za nista,a Ronnie Brewer nije bas cista 2. da je ostao Ben Gordon to bi bilo dobro .
            o tome je jos rano diskutovati,ali bice zanimljivo pre svega dosta ekipa ce vrebovati, tu pre svega mislim na Miami,Dallas,Lakerse,Memphis,Oklahoma,Chicago,Spur si... Mada ako dovedu nekog dobrog centra mislim da Miami uzima glatko,chicago nema sta da trazi protiv Miamija mislim da tesko mogu da zaustave big 3 sa onim timom,jos ovaj chalmers ocekujem da eksplodira ove godine... Lakersi kao i svake mogu dosta,realno imaju odlican roster,skripi im na playmakeru ali ako to zakrpe mogu sigurno se boriti za tittulu... Memphis i Oklahoma neugodi ce biti za svakog pre svega mislim na oklahomu od koje se ocekuje korak napred u sledecem prvenstvu a to je finale zapada pa cak a sto ne bi moglo i finale... Spursi i Dallas su matora ekipa ali mogu daleko izguradi,spursi su me bas razocarali u proslom prvenstvu tu pre svega mislim na playoff ne kazem ja da je memphis los,cak naprotiv sledece godine borice se za sam vrh,jos cinjenica da su igali bez jednog od najboljih u ekipi Gaya,ali mislim da su mogli na iskustvo da ih dobiju,ove godine Jefferson sigurno ide na klupu ako pre toga ne bude trejdovan i na njegovo mesto dolazi rookier Leonard od koga ocekujem da igra jako dobru odbranu i da odigra solidno u napadu,jos malo sut da popravi i bice strahovit,tu je i blair od koga ocekujem dosta,mada mora mu popovic pruziti sansu,duncan legenda ce sigurno igrati mnogo manje i cuvati se za playoff... dallas ce sigurno ici da odbrani titulu sigurno ce zadrzati ovaj sastav + doveli Fernandeza.... imaju jako dobru klupu,jedino je pitanje da li ce zadrzati chandlera ako obave uspesno i taj posao bice neugodni za svakog i mislim da mogu da ponove rezultat.

            Edit: da li je tacno da spursi nece produziti sa Duncanom? dal neko zna nesto vise u vezi ovoga???
            Last edited by miki1; 29-06-11, 00:23.

            Comment


            • Jel se u cetvrtak odlucuje oko lockout-a?

              Comment


              • Jeff Green koji je zajedno sa Nenadom Krsticem dosao u Boston u paketu najverovatnije ostaje u istom... Odlican posao bostona uz ronda i mladog bradleya polako podmladjuju ekipu

                Comment


                • Originally posted by miki1 View Post
                  Jeff Green koji je zajedno sa Nenadom Krsticem dosao u Boston u paketu najverovatnije ostaje u istom... Odlican posao bostona uz ronda i mladog bradleya polako podmladjuju ekipu
                  :S Koji crni odlican posao najgori trejd ikada posle Divac/Kobe

                  Comment


                  • Da Emile,u cetvrtak je novi sastanak.Poseldnji pred kraj trenutnog CBA.Proglasice lockout,to je bar svima jasno.Ali to je totalno nebitno-dogovarace se oni koliko god bude trebalo da se nadje resenje ;)

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      :S Koji crni odlican posao najgori trejd ikada posle Divac/Kobe
                      to sada izgleda najgori ali kada odu u penziju allen i pierce ko ce ih onda zameniti? pa naravno jeff,LBJ mora se malo paziti i na buducnost,a ne samo na trenutno stanje;)

                      Comment


                      • Originally posted by miki1 View Post
                        to sada izgleda najgori ali kada odu u penziju allen i pierce ko ce ih onda zameniti? pa naravno jeff,LBJ mora se malo paziti i na buducnost,a ne samo na trenutno stanje;)
                        Ako ih on zameni nek ide onda basket dodjavola

                        Comment


                        • Jadna je tako mocna fransiza ako ce Green da im bude vodja...
                          Mene bas zanima kako ce Kelti da se izvuku iz situacije sa godinama...mozda nisu najstarija ekipa prosecno,ali glavni igraci su ima prematori.Bice tesko,ali i zanimljivo
                          Last edited by Ljuba90; 29-06-11, 02:55.

                          Comment


                          • Slazem se Ljubo. Krstenica ih je stigla. Plus ove sezone Garnett cini mi se prima 21milion, Allen 10 milki, Pierce 15ak, ali to sad i nije bitno, ko zna kakav ce CBA da bude na snazi. Na kraju sezone isticu im ugovori, to je ono sto je bitno, i bice zanimljivo sta ce Celticsi da urade i kako ce da izvrse rebuilding tima, i da li ce uspeti nekog da privole da dodje u Boston. Jer Green moze da zameni Allena i Pierce-a, isto koliko i retardirani Baby moze da zameni Garnetta. Jadna nam majka, ako oni budu glavni.

                            Comment


                            • Iskreno se ne brinem za Kelte,premocna je to fransiza...Verujem da ce biti 2,3 godine bez finala i onda ce opet uci u isto,a mozda i osvojiti. Ali za mene ce biti zanimljivo koji igraci ce zameniti veliku trojku i da li ce Rondo nauciti da sutira

                              Comment


                              • Ma zamene ce naci. Kako bi im legao jedan Howard na kraju sezone, ko budali samar. Ali pusti snovi.
                                A kad ce da Rondo da nauci da sutira? Pa realno nikada, kada ima sake ko lopate.

                                Comment

                                Working...
                                X