Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne verujem da ce Supermen kod vas.Ili Lakersi ili Netsi,a moguce je i da ostane u Orlandu

    Comment


    • Ma znam da nece, zato sam i rekao pusti snovi.
      Ma u Lakerse ce on.

      Comment


      • Ja imam neki cudan osecaj da ce ostati...Jednostavno ne mogu da ga zamislim u drugom dresu,a i deluje kao da zeli da ostane,naravno uslov je da mu dovedu igrace koji znaju da igraju i imaju bar malo mozga u glavi...

        Comment


        • Howard ce u Lakerse ili ce ostati

          Comment


          • Jel ima neko nekakvih novosti u vezi ovog igraca sa mog avatra??? Jel zna neko gde ce on???

            Comment


            • Nece niko nigde dok se ne potpise novi CBA, shvatite to!
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Originally posted by Scouser View Post
                Sta mislite ko ce biti glavni favorit sledece sezone ?
                Nadam se da ce biti Chicago samo da dovedu neku dobru 2.(SG) jer Keith Bogans nije za nista,a Ronnie Brewer nije bas cista 2. da je ostao Ben Gordon to bi bilo dobro .
                Niksima treba jedan pravi centar,sa odbrambenom filozofijom,jedna zivotinja...Turiaf se bori,ali talenat-zip!Sto se Bulls-a tice,Jamal Crawford je FA i bio bi idealan za ovu ekipu,kao i J.R.Smit!Ali,seleri im nece dozvoliti da ih dovedu,jer ce obojica juriti kintu(Crawford nece ostati u Atlanti,jer nemaju pare za njega).Ko zna kakvi su planovi Denvera za Smita...Bice sledeca sezona jos bolja nego ova,minus lock out

                Comment


                • Originally posted by JimJarmush View Post
                  Niksima treba jedan pravi centar,sa odbrambenom filozofijom,jedna zivotinja...Turiaf se bori,ali talenat-zip!Sto se Bulls-a tice,Jamal Crawford je FA i bio bi idealan za ovu ekipu,kao i J.R.Smit!Ali,seleri im nece dozvoliti da ih dovedu,jer ce obojica juriti kintu(Crawford nece ostati u Atlanti,jer nemaju pare za njega).Ko zna kakvi su planovi Denvera za Smita...Bice sledeca sezona jos bolja nego ova,minus lock out
                  jest da niksima fali centar ali mislim i da sa nekim centrom oni ne bi imali sanse,jer prvo Amare mora da igra odbranu kao i Anthony,likovi nisu uopste zaintersesovani u odbrani to i pokazuje koliko samo niksi primaju koseva u proseku...Ako se bude riljalo u odbrani mislim da mogu daleko i sa ovim sastavom, mislim za odbranu nema nekakve filozofije to je samo da li ces se potruditi ili neces da li ces oznojiti guzicu ili ne ali ocigledno da anthonyju i amareu to nikako ne pada na pamet,mislim i da im treba bolji trener jer onaj stil koji neguje Dantoni to ne prolazi u playoffu tako da mora neke izmene pod hitno

                  Comment


                  • Originally posted by miki1 View Post
                    jest da niksima fali centar ali mislim i da sa nekim centrom oni ne bi imali sanse,jer prvo Amare mora da igra odbranu kao i Anthony,likovi nisu uopste zaintersesovani u odbrani to i pokazuje koliko samo niksi primaju koseva u proseku...Ako se bude riljalo u odbrani mislim da mogu daleko i sa ovim sastavom, mislim za odbranu nema nekakve filozofije to je samo da li ces se potruditi ili neces da li ces oznojiti guzicu ili ne ali ocigledno da anthonyju i amareu to nikako ne pada na pamet,mislim i da im treba bolji trener jer onaj stil koji neguje Dantoni to ne prolazi u playoffu tako da mora neke izmene pod hitno
                    Znam da nema tu filozofije,nego im treba centar kojem ce odbrana biti filozofija
                    Glavno je da kidas u odbrani,da se trudis,ali ima tu i taktike,npr kod preuzimanja,pa zona,pa razne vrste presinga,itd.
                    Mislim da je Dule Vujosevic jednom rekao,ispravite me ako gresim tj ako neko zna bolje,da u napadu mozes da imas los dan,ali u odbrani ne,tu je sve do tvog truda i tvoje volje,ta fora
                    Jeste ovo dobar sastav Niksa,ali video si da igraju kao dzunglasi,prangijaju u prvih 5 sekundi napada i tako to.Ne moze D'Antoni da disciplinuje ovakvu grupu igraca i da ih tera da igraju odbranu,po meni za to su trenutno sposobni,a slobodni,Leri Braun i Dzeri Sloun,ali Braun je vec imo slabu epizodu u Niksima,a i verovatno se vraca u NCAA,a Sloun je mislim penzos.
                    Ja sam navijao da oni draftuju onog Biomboa iz Konga,mislim da ima potencijal za novog Ben Valasa,ali ostaje da se vidi,imace sansu u Sarlotu!

                    Comment


                    • Btw, JR se ofarbao u crveno, mislim da je svima jasno gde zeli da igra naredne sezone...
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Originally posted by JimJarmush View Post
                        Znam da nema tu filozofije,nego im treba centar kojem ce odbrana biti filozofija
                        Glavno je da kidas u odbrani,da se trudis,ali ima tu i taktike,npr kod preuzimanja,pa zona,pa razne vrste presinga,itd.
                        Mislim da je Dule Vujosevic jednom rekao,ispravite me ako gresim tj ako neko zna bolje,da u napadu mozes da imas los dan,ali u odbrani ne,tu je sve do tvog truda i tvoje volje,ta fora
                        Jeste ovo dobar sastav Niksa,ali video si da igraju kao dzunglasi,prangijaju u prvih 5 sekundi napada i tako to.Ne moze D'Antoni da disciplinuje ovakvu grupu igraca i da ih tera da igraju odbranu,po meni za to su trenutno sposobni,a slobodni,Leri Braun i Dzeri Sloun,ali Braun je vec imo slabu epizodu u Niksima,a i verovatno se vraca u NCAA,a Sloun je mislim penzos.
                        Ja sam navijao da oni draftuju onog Biomboa iz Konga,mislim da ima potencijal za novog Ben Valasa,ali ostaje da se vidi,imace sansu u Sarlotu!
                        znam upravo ti o tome pricam,u odbrani je samo hoces ili neces nema tu filozofije vidis da se i vujosevic slaze sa mnom

                        Imaju oni odlicnu ekipu fali im centar ali ako hoce nesto vise od prve runde playoffa moraju da igraju dve najvece zvezde odbranu jer u playoff to ne prolazi sto se moglo i videti... I mislim da Dantonija treba menjati

                        T-Mac
                        mozda hoce u zvezdu

                        Comment


                        • knicksima samo fali dobar trener

                          Comment


                          • hahahahahaha,evo i slike,kakav je kao neki crnac iz geta na socijalnom...
                            x2_6dcb8b3.jpg

                            Comment


                            • Originally posted by JimJarmush View Post
                              hahahahahaha,evo i slike,kakav je kao neki crnac iz geta na socijalnom...
                              [ATTACH=CONFIG]1189[/ATTACH]
                              ma sto posto hoce u zvezdu kakvi crni bullsi,da gledaju kako rose siluje,ovako u zvezdi ce biti prva opcija i MVP

                              Comment


                              • Originally posted by miki1 View Post
                                ma sto posto hoce u zvezdu kakvi crni bullsi,da gledaju kako rose siluje,ovako u zvezdi ce biti prva opcija i MVP

                                Ovoga ce posebno da se nagleda...
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X