Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Ovo je jedan od najlosijih draftova ikada u top 5 sigurno, nadam se da ce me demantovati ali su ocajne sanse za to. 2012 generacija je za klasu jaca od ove.
    NBA draft sledece godine ce biti jedan od najjacih u poslednjoj deceniji a mozda i najjaci... sve sami vrhunski igraci videcete, i mislim da ce dosta klubova namerno odigrati losu sezonu pre svega mislim na ove losije klubove kako bi uzeli sto bolju poziciju na draftu..

    Comment


    • Vesely



      Kako se zove pesma (beat) koji pocinje od 2:05?

      Comment


      • Kao sto MVP rece, nemojte da se gubite, ovo je jedan od najslabijih draft-ova u istoriji. Sledeci ce sigurno biti mnogo jaci. Ima toliko potencijala na college-u a tu dodajte jos ove koji su dosli iz srednjih. Stvarno bi sledeci draft mogao biti jedan od jacih.
        Last edited by D-Wade; 26-06-11, 00:22.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Barbosa iskoristio opciju i produzio ugovor sa Raptors-ima na jos godinu dana. Vrednost ugovora 7.6 miliona $...
          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

          Comment


          • Originally posted by miki1 View Post
            NBA draft sledece godine ce biti jedan od najjacih u poslednjoj deceniji a mozda i najjaci... sve sami vrhunski igraci videcete i mislim da ce dosta klubova namerno odigrati losu sezonu pre svega mislim na ove losije klubove kako bi uzeli sto bolju poziciju na draftu..
            Pa nece se na draftu 2012. pojaviti neki novi MJ ili novi Kobe, pa da se timovi biju oko top pikova . Koliko god sledeci draft bude bio kvalitetan, ne moze se porediti sa onim 2003., na kojem smo dobili 3 potencijalna HOF igraca .

            Comment


            • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
              Pa nece se na draftu 2012. pojaviti neki novi MJ ili novi Kobe, pa da se timovi biju oko top pikova . Koliko god sledeci draft bude bio kvalitetan, ne moze se porediti sa onim 2003., na kojem smo dobili 3 potencijalna HOF igraca .
              videces bice kvalitetniji i od 2003,godine...gledaj NCAA sezonu ove godine i obrati paznju na ove igrace: Harrison Barnes,Perry JOnesa,Anthony Davisa,Jamesa McAdoo,Jarreda sulingera,Michaela Gilhrisata,Quinsyja Millera,Jerryma Lamba,Marqisa Teaguea...
              svi odlicni kosarkasi i sigurno buduce zvezde... i sigurno bice jaci od 2003 godine

              ali vreme ce pokazati

              Comment


              • Ne moze se nista znati sigurno,tako da samo izmisljate...mozda ce od tih freshmena samo jedan da se prijavi za draft,a svi ostali ce ostati na koledzu...a mozda i nece.Mozda ce biti najbolji draft ikada,a mozda i nece...Previse je tu mozda,da bi neko bio siguran u buducnost.Tek je zavrsen ovaj draft,a vi vec znate kakav ce biti sledeci,ne ide to tako ;)

                Da su se Barnes,Jones(x2),Sully i Lamb prijavili za ovaj draft,i on bi bio mocan ;) p.s. Ali nisu

                Comment


                • Originally posted by miki1 View Post
                  videces bice kvalitetniji i od 2003,godine...gledaj NCAA sezonu ove godine i obrati paznju na ove igrace: Harrison Barnes,Perry JOnesa,Anthony Davisa,Jamesa McAdoo,Jarreda sulingera,Michaela Gilhrisata,Quinsyja Millera,Jerryma Lamba,Marqisa Teaguea...
                  svi odlicni kosarkasi i sigurno buduce zvezde... i sigurno bice jaci od 2003 godine

                  ali vreme ce pokazati
                  Da idemo toliko daleko vec je bas preterivanje, 2003 i 1996 su dva najjaca drafta u istoriji mozda i onaj 1984 tesko da ce se takav ponoviti, mada svi cekamo Ostina Riversa da vidimo sta ume

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Ne moze se nista znati sigurno,tako da samo izmisljate...mozda ce od tih freshmena samo jedan da se prijavi za draft,a svi ostali ce ostati na koledzu...a mozda i nece.Mozda ce biti najbolji draft ikada,a mozda i nece...Previse je tu mozda,da bi neko bio siguran u buducnost.Tek je zavrsen ovaj draft,a vi vec znate kakav ce biti sledeci,ne ide to tako ;)

                    Da su se Barnes,Jones(x2),Sully i Lamb prijavili za ovaj draft,i on bi bio mocan ;) p.s. Ali nisu
                    da ljubo za ovo si upravu,ali ako cela amerika prica da ce se oni prijaviti a ti ovde iz srbije kazes da nece onda mora da si ti u pravu...
                    e da su se ovi klinci prijavili mislim na jonese,barnsa i sullyja bila bi ludnica

                    Edit:LBJ draft iz 1984 je ubedljivo najjaci pa ide ovaj iz 1996,dok draft 2003 nije bio nesto jak sem ova tri igraca

                    Comment


                    • Originally posted by miki1 View Post
                      da ljubo za ovo si upravu,ali ako cela amerika prica da ce se oni prijaviti a ti ovde iz srbije kazes da nece onda mora da si ti u pravu...
                      e da su se ovi klinci prijavili mislim na jonese,barnsa i sullyja bila bi ludnica
                      Niko normalan nije ni slutio da ce Barnes i Sully ostati na koledzu pa ko zna sta ce sledeceg puta biti.

                      Comment


                      • Nemoj mi tu ironiju,kad ne znas da je koristis...

                        Ja nisam rekao da nece,nego da postoji opcija ta opcija...Samo ti momci znaju sta zele,tj ni oni u ovom trenutku ne znaju.Pa Sully i Barnes su spremni da igaju na NBA nivou,ali zele da probaju da osvoje titulu na koledzu,to svim kosarkasima dosta znaci...A i tih 5-10 freshmena moraju da se dokazu,da ne ispadnu ko Selby...Da ne ispadne da ja njih ne gotivim,naprotiv vec sam poceo da se informisem o njima i prilicno me odusevljava to sto pronalazim,ali ima jos tako mnogo vremena da je nase pametovanje uzaludno...

                        Comment


                        • Originally posted by miki1 View Post
                          Edit:LBJ draft iz 1984 je ubedljivo najjaci pa ide ovaj iz 1996,dok draft 2003 nije bio nesto jak sem ova tri igraca
                          1996. liga je dobila 4 superstara, Iversona, Allena, Kobe-a i Dr.Steve-a .
                          2003. je liga dobila 4 superstara, Bosh-a, King James-a, Wade-a i Melo-a .
                          1984. liga je dobila 4 superstara, MJ-a, Barkley-a, Olajuwon-a i Stockton-a .

                          Eto koliko je draft 1984. ubedljivo najjaci .

                          Comment


                          • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                            1996. liga je dobila 4 superstara, Iversona, Allena, Kobe-a i Dr.Steve-a .
                            2003. je liga dobila 4 superstara, Bosh-a, King James-a, Wade-a i Melo-a .
                            1984. liga je dobila 4 superstara, MJ-a, Barkley-a, Olajuwon-a i Stockton-a .

                            Eto koliko je draft 1984. ubedljivo najjaci .
                            Meni nista jaci od 96. + kad ovi iz 2003. zavrse karijere bice jaci od oba

                            EDIT: Kenjam i ja mnogo su jaka sva tri, bolesno
                            Last edited by LBJmvpFORlife; 26-06-11, 14:35.

                            Comment


                            • Sad izbila informacija da će se Monta Elis garantovano trejdovati i to po sopstvenoj inicijativi.
                              Navijam da Orlando uradi tu nešto,ako ih on uopšte interesuje.
                              Imali bi i šta da ponude,možda Ričardsona,Nelsona(Arinasa ne verujem da bilo ko hoće zbog ogromnog ugovora) i neke pikove...
                              How do you know you've found Lebron James' cell phone?



                              It vibrates and receives calls, but doesn't have a ring!



                              :dw::lol1: :pp:

                              Comment


                              • Kahn ponudio Coach K-u trenersko mesto T-Wolves-a, a covek odbio klupu Lakers-a pre par godina, kad je Kobe bio u svo prime-u. Ludog li coveka...
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X