Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Koliko sam ja shvatio,Fisher opet nije zadovoljan

    Ja mislim da ovo mora da se prihvati,da bolje od ovog nece dobiti...
    Pa nisu zadovoljni jer je to jos uvek Hard koji je obavezujuci za klubove, a limitira igrace u pogledu plata. Medjutim, 45 miliona bi unistilo velike klubove i igrace, a lockout bi ih tek sahranio. 62 miliona je pristojna cifra na koju bi igraci, po meni, trebali da pristanu. Iako je jasno da je sve ovo neko lepo pripremio tacno pred istek starog CBA i da se bas sada "setio" da liga posluje negativno, igraci nisu u poziciji da puno "filozofiraju" iako su u pravu 100%. Nece mozda moci da zive toliko luksuzne zivote i vode sve sto imaju na svoje ime ali ce se ipak raditi. Nece ostati besposleni i primorani da dolaze u neke drugorazredne klubove u Evropi.
    Meni samo ostaje nejasno zasto je neko toliko zapeo da izvuce iz "blata" fransize koje su definitivno finansijska katastrofa?
    Kada to shvatim resice mi se i sva pitanja vezana za novi CBA i stavovi lige i stavovi igraca.

    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
    sigpic
    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

    Comment


    • Ali jos jednom kazem,bolje od ovoga ne mogu da dobiju...i mislim da ce i dalje moci da zive luksuznim zivotom,ne brinem se za njih

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Ali jos jednom kazem,bolje od ovoga ne mogu da dobiju...i mislim da ce i dalje moci da zive luksuznim zivotom,ne brinem se za njih
        Slazem se. Ne verujem ni ja da moze vise od ovoga. Samo sam naveo zasto je Fisher jos nezadovoljan.
        Bilo mi je cak sumnjivo kada sam procitao i za ovih 62 miliona (iako je bilo ranijih dana nekih najava za tako nesto) jer mi se to ne uklapa u neke kalkulacije. Ali "bilo kako bilo" trebali bi ovo da potpisu bez obzira na sve.

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • Sve u svemu,ja sam vrlo optimistican,prvi put nakon par meseci sto se tice lockouta!

          Samo da gledam taj NBA sto pre,teska je to droga

          Comment


          • Modifikovali su predlog na flex cap sto kaze Bane da neke ekipe mogu preko, neke ispod i ako je tako to bi bilo sasvim ok imajuci u vidu 62 miliona...
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Ako odbiju,mrzecu ih najvise na svetu,na celu sa Fisherom

              Salu na stranu,gotovo sam siguran da ce biti NBA na vreme.

              Comment


              • Originally posted by T-Mac View Post
                Modifikovali su predlog na flex cap sto kaze Bane da neke ekipe mogu preko, neke ispod i ako je tako to bi bilo sasvim ok imajuci u vidu 62 miliona...
                Jednostavno morace tako. Nisu svi isti i hvala Bogu da je tako. Bitno je samo da ne stradaju velike fransize i veliki (pogotovo mladi) igraci.
                Tacno su odredili taj "flex" kako bi novac bio prerasporedjen po potrebama (nekima za opstanak, nekima za uspehe, a ligi za poreze i profit) kao da je u pitanju klasican Salary, a opet je ostao Hard. Vrlo zanimljivo resenje.
                Navescu samo da je ovo moje izdvojeno misljenje koje nije potkrepljeno za sada nikakvim cinjenicama.

                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                sigpic
                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                - 4xMVP -

                Comment


                • Pa i ja mislim da ce tako funkcionisati, ko zeli moze preko, ko ne zeli - ne mora.
                  Sad kad sam to procitao svidja mi se predlog jer ne bi trebao da rusi postojece velike fransize, moglo bi ovo da upali.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Pa i ja mislim da ce tako funkcionisati, ko zeli moze preko, ko ne zeli - ne mora.
                    Sad kad sam to procitao svidja mi se predlog jer ne bi trebao da rusi postojece velike fransize, moglo bi ovo da upali.
                    I ja razmisljam otprilike u istom smeru. Istini za volju malo sam zbunjen jer ne znam ni kako bih nazvao ovo predlozeno resenje - mozda kao neki "flukturirajuci hard"? Ali u svakom slucaju mi se dopada i najbitnije - 100% mogu opstati velike fransize!
                    Uvek sam govorio da su NBA GM-ovi finansijski magovi!

                    Ja se iskreno nadam da cemo narednih dana konacno dobiti povoljne vesti.

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • Koga ne mrzi da cita evo odlican tekst...


                      http://www.cbssports.com/nba/story/1...-not-draft-day


                      I kako bi otprilike trebao da izgleda taj flex cap...


                      This plan would set a median for salaries for all 30 teams at $62 million, and if the total aggregate salaries for the league’s teams exceed that, the players would have to return dollars from their basketball related income (BRI) to make up for the losses. Under the current system, the players bear no responsibility for teams over the salary cap.
                      ……….
                      “The owners believe that the system modifications that we have requested make a lot of sense to make sure that our teams are both competitive and profitable,” Stern said today. “We have modified our proposal to a ‘flex cap’ where there is a targeted salary but teams can go above it and a minimum below, which is more flexible than our last offer. The (owners) committee met for a long time alone and decided to make what we think is a very significant offer to the players in order to avoid a work stoppage.”
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Mac da li mislis da je realno da igraci odbiju ovo?

                        Comment


                        • Gasol-Love trejd izgleda u završnoj fazi !


                          Ja ne mogu da verujem da će Minesota napraviti toliku glupost..Love je trebalo da bude franšizni igrač,pa onoliko dabl-dabl učinci i sad ide za Gasola koje je već zašao u godine i pitanje je koliko još sezona može da odigra na tom nekom 'vrhunskom' nivou..
                          Pored toga daju i 2. pika,što me izluđuje !
                          Što daje i tragičnost celoj situaciji..garantujem da će Derik Vilijams za par godina izrasti u super zvezdu sa impresivnim statističkim podacima..
                          Ali čini mi se da ja za sve 'kriv' Riki Rubio.
                          How do you know you've found Lebron James' cell phone?



                          It vibrates and receives calls, but doesn't have a ring!



                          :dw::lol1: :pp:

                          Comment


                          • Originally posted by fer_boy View Post
                            Gasol-Love trejd izgleda u završnoj fazi !


                            Ja ne mogu da verujem da će Minesota napraviti toliku glupost..Love je trebalo da bude franšizni igrač,pa onoliko dabl-dabl učinci i sad ide za Gasola koje je već zašao u godine i pitanje je koliko još sezona može da odigra na tom nekom 'vrhunskom' nivou..
                            Pored toga daju i 2. pika,što me izluđuje !
                            Što daje i tragičnost celoj situaciji..garantujem da će Derik Vilijams za par godina izrasti u super zvezdu sa impresivnim statističkim podacima..
                            Ali čini mi se da ja za sve 'kriv' Riki Rubio.
                            Dje procita da je u zavrsnoj 'leba ti?


                            Ljubo, mislim da ce da odbiju, ali da sacekamo.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Ljeba mi ovo izgleda ozbiljno...brzo se širi vest,guglaj..


                              "Lok-aut" u NBA sve izvesniji - otkazana Letnja liga

                              Iako niko ne želi da potvrdi, ali prema informacijama kojima SPORTAL.RS raspolaže, NBA sezona gotovo sigurno neće početi na vreme i takozvani "lok-aut" je više nego izvestan. Jedan od, po ljubitelje američke košarke, najuznemirujućih podataka koji idu u prilog "lok-autu" je znak koji je poslalo čelništvo Lige otkazavši prepoznatljivu i važnu Letnju ligu u Las Vegasu!

                              Ova "liga" je važna jer se na njoj "pokazuju" draftovani košarkaši, a prepoznatljiva je i po činjenici da timove vode pomoćni treneri dok glavni sede i "uživaju" na tribinama. Vest o otkazivanju Letnje lige u Las Vegasu je potvrdio i Adam Silver, portparol NBA, ali je kao objašnjenje naveo "problem sa hotelskim smeštajem"?!
                              How do you know you've found Lebron James' cell phone?



                              It vibrates and receives calls, but doesn't have a ring!



                              :dw::lol1: :pp:

                              Comment


                              • E sad mi je stvarno dosta, ko jos postavi neku vest sa domacih "portala" dobice ban!
                                Mi se ovde opucimo dok iskopamo novosti iz Amerike iz sata u sat, a vi onda ubacite sa nasih govana ovde nakon mesec dana.

                                Btw, letnja liga je otkazana pre 3 meseca, ako ne i vise!
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X