Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasto je Singler ovo uradio?

    Comment


    • Ko ce ga znati, ja sam samo procitao da njegov agent kaze kako je dobio ponudu koja se ne odbija i da ove sezone nece igrati za Detroit, nego u Spaniji.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Znaci vise para...A bas bi lepo legao Pistonsima

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Znaci vise para...A bas bi lepo legao Pistonsima
          Ma propao bi kao i svi tamo, odvratni su.

          Comment


          • Pa decko je napravio pravi potez...

            Comment


            • Bas ce da propadnu kada je novi trener Lorens Frenk, inace bivsi pomocnik Doka Riversa.Sigurno ne moze gore kao u prethodne dve godine.
              Imace mozda malo bolji skor u ovoj sezoni, a od sledece sezone plejof.

              Comment


              • Nema nista od Pola u Bostonu po Brusardovim izvorima.

                Comment


                • Ma naravno da nema kad nemaju sta da ponude za njega.
                  Vec je receno da i ako dodje do toga da NO mora da ga trejduje, da imaju mnogo boljih ponuda od Boston-ove.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Ma naravno da nema kad nemaju sta da ponude za njega.
                    Vec je receno da i ako dodje do toga da NO mora da ga trejduje, da imaju mnogo boljih ponuda od Boston-ove.

                    Mnogi su se zajebali postoji mogucnost da ce i NOH.

                    Comment


                    • sta Mislite da li ima sanse da CP3 zavrsi u zutom i ljubicastom... msm backcourt Kobe i CP3 nista bolje od toga. Misleo sam na trejd CP i Okafor za Odoma i Bynuma... Sta mislite, da li ima neke mogucnosti ? bolju ponudu moze samo OKC da ponudi sa Rusom i Hardenom

                      Comment


                      • Originally posted by LejkerBoy View Post
                        sta Mislite da li ima sanse da CP3 zavrsi u zutom i ljubicastom... msm backcourt Kobe i CP3 nista bolje od toga. Misleo sam na trejd CP i Okafor za Odoma i Bynuma... Sta mislite, da li ima neke mogucnosti ? bolju ponudu moze samo OKC da ponudi sa Rusom i Hardenom
                        Ko ce ti normalan dati Pola i Okafora kada sam Pol vredi kao Odom i Bynam, nemoj da si neozbiljan, Pol ce napuniti roster NOH-a samo tako, otprilike kako je i Melo Denvera...

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Ko ce ti normalan dati Pola i Okafora kada sam Pol vredi kao Odom i Bynam, nemoj da si neozbiljan, Pol ce napuniti roster NOH-a samo tako, otprilike kako je i Melo Denvera...
                          Fora je sto jedino Portland sada ima tako dubok roster kao sto je imao Denver prosle godine

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Ma propao bi kao i svi tamo, odvratni su.
                            Ne volim ih ni ja nesto, al bice oni solidni u narednim godinama. Gledao sam skoro sve nihove tekme prosle sezone zbog T-Mac-a, i mislim da ako se otarase Rip-a i Prince-a mogu da napreduju. Monroe je odigrao sasvim solidno svoju prvu sezonu u NBA, imaju Gordona koji je jedan od najboljih sutera lige, ali je u senci Rip-a i dobijao je malu minutazu prosle sezone. Stuckey je izuzetno glup igrac i njega bi trebali da se otarase, kao i Charli-V-a. Draftovali su Knight-a koji nemam pojma kakav je, al citao sam komentare i kazu da je dobar. Imaju i Daye-a koji ima potencijala. Oni su u fazi rebuilding-a, imaju mlad tim, sad samo treba biti pametan i napraviti dobru selekciju igraca, a ne da opet nagomilavaju 4-5 SG-ova, a da na poziciji PF-a nemaju ni jednog kvalitetnog igraca. I da, nemaju vise Kuester-a koji je po mojoj slobodnoj proceni trenutno najgori trener u NBA

                            Comment


                            • Ma CP3 ili ide u Knickse za veliku sumu novca ili ostaje u Hornetse.Mada CP je vrlo posten igrac i nebi me cudilo da ostane u Hornetsima! Postoji mogucnost i da se Hornetsi pojacaju jer ima mnogo slobodnih agenata koji bi saradjivali sa Polom...Da li neko zna oce li biti All Star-a ove godine jer kad je bio prosli lok aut nije ga bilo :/ ?

                              Comment


                              • Hoce biti all-star..tako sam barem procitao negde...pokusacu da nadjem.
                                Last edited by D-Wade; 30-11-11, 17:36.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X