Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tacnije, Mac zeli da dodje u Chicago po svaku cenu. Da li da nesto dokaze upravi Bulls-a, sebi ili hejterima, ali on je nas ukoliko ga budemo zeleli i verujem da cemo ga i potpisati na minimalac. Da ce biti starter, to cisto sumnjam jer nama treba atletska dvojka zbog odbrane pre svega. Savrsen igrac bi bio kada bismo stavili Kyle-ove ruke na Brewer-a. Kylie Brewver.


    Sto se tice Dwight-a, to su samo vlazni snovi, Fast don't lie tandem, cisto sumnjam da bi iko to mogao da zaustavi. Nesto kao Kobe i Shaq u najboljim danima.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Tesko da bi Trejsi mogao biti u startnoj... Ali kad bi dosao ako pokaze znanje koje ima, moze biti najbolji sesti covek u ligi.. A Howard kod nas, pusti snovi... To kad bi se desilo, verovatno bi zajebali i eru Jordana(dobro mozda i ne bi toliko), ali titula bi sigurno zavrsila u United centru...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Chandler se nece vratiti u Dallas.

        Dzezeri ce u vatru baciti i Favorsa i Kantera ove sezone. Gotovo siguran trade Millsapa,a nije ne moguce da ode i Big Al.

        Comment


        • Ja se sve nadam da ce T-Mac potpisati za Bullse pa da mogu da navijam za normalan tim, a ne ko prosle sezone da gledam raspad od Detroita. Nije on resenje za prvu postavu tima koji napada titulu, ali sa klupe bi ubijao i bio bi veoma efikasan ako bi igrao 20-30 min po tekmi. Njega su svi otpisali, ali on ima ''samo'' 32 godine i mislim da nikako nije zavrsio sa svojom karijerom i hoce da dokaze da jos nije za staro gvozdje. Drugi deo prosle sezone je odigrao sasvim solidno (statistika otprilike 14/5/5), ali nije bio dovoljo motivisan jer je bio u raspadu od tima. Najbolje je odigrao protiv Bulls-a, Heat-a, Lakers-a, Boston-a i protiv bivsih klubova (Toronto, Orlando), tako da bi mogao da bude odlicno resenje u jakim utakmicama, i ako uspe da ostane zdrav, mnogo bi pomogao u playoff-u

          P.S. Spominje se nesto trampa Monta za Gay-a, sto bi bio totalni promasaj za Memphis
          Last edited by lenjivac; 01-12-11, 15:11.

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Chandler se nece vratiti u Dallas.

            Dzezeri ce u vatru baciti i Favorsa i Kantera ove sezone. Gotovo siguran trade Millsapa,a nije ne moguce da ode i Big Al.
            ako se Tajson ne vrati, onda se dallas vraca u 2008/09/10 - odlicna regularna sezona katasrofa u plej ofu

            Comment


            • Mislim da nije nemoguce da Dwight dodje u Chicago,Izjavljivo je u vise navrata da mu se svidja igra Di Rouza i mislim da bi njih dvojica bili najjaci tandem u ligi(super brzi plej i najdominantniji centar) jos sa strane T-Mac,JR Smith i njegove ludorije,Korver sa sjajnim sutom i naravno ludi Noa!!! mislim da bi to bio najatraktivniji tim u narednih nekoliko godina Bullsi su mi uvijek bili jedan od omiljenijih timova pa i mastam pomalo sta bi bilo kad bi bilo...ali mozda se ovo i ostvari ps:Nevjerujem da ce Dwight otici u Knickse jer su tamo vec melo i amare i mozda dodje CP...ali najvise su vjerovatnoce da ce ostat u ORL

              Comment


              • Originally posted by Young Buck View Post
                Mislim da nije nemoguce da Dwight dodje u Chicago,Izjavljivo je u vise navrata da mu se svidja igra Di Rouza i mislim da bi njih dvojica bili najjaci tandem u ligi(super brzi plej i najdominantniji centar) jos sa strane T-Mac,JR Smith i njegove ludorije,Korver sa sjajnim sutom i naravno ludi Noa!!! mislim da bi to bio najatraktivniji tim u narednih nekoliko godina Bullsi su mi uvijek bili jedan od omiljenijih timova pa i mastam pomalo sta bi bilo kad bi bilo...ali mozda se ovo i ostvari ps:Nevjerujem da ce Dwight otici u Knickse jer su tamo vec melo i amare i mozda dodje CP...ali najvise su vjerovatnoce da ce ostat u ORL
                Ali ako ce da bude trejd, onda bi verovatno otisao Deng, Noah, Gibson, i jos neki pik za Howard I Hedo... Manje od toga za Orlando nema smisla...

                Comment


                • Originally posted by Young Buck View Post
                  Mislim da nije nemoguce da Dwight dodje u Chicago,Izjavljivo je u vise navrata da mu se svidja igra Di Rouza i mislim da bi njih dvojica bili najjaci tandem u ligi(super brzi plej i najdominantniji centar) jos sa strane T-Mac,JR Smith i njegove ludorije,Korver sa sjajnim sutom i naravno ludi Noa!!! mislim da bi to bio najatraktivniji tim u narednih nekoliko godina Bullsi su mi uvijek bili jedan od omiljenijih timova pa i mastam pomalo sta bi bilo kad bi bilo...ali mozda se ovo i ostvari ps:Nevjerujem da ce Dwight otici u Knickse jer su tamo vec melo i amare i mozda dodje CP...ali najvise su vjerovatnoce da ce ostat u ORL
                  Totalno nemoguce, morali bismo pola tima da ponudimo, a Noah bi sigurno otisao, ne vidim Francuza kao back-up centra...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Da imamo sposoban menadzment, mozda bi ovo i bila mogucnost. Ovako, nema svrhe uopste raspravljati.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • U pravu ste za to,pola tima Bullsa nebi moglo pokriti Dwighta,sad neznam dali bi to moglo sa velikim novcem da se promjeni ali za sad je to nemoguce fino bi mu stajala http://cdn.jockpost.com/wp-content/u...ward-bulls.jpg

                      Comment


                      • Btw, Knee-Mac i Young su prvi koji su se oglasili da zele da igraju za nas. Young bi sa odbranom i novom frizurom mozda cak bio i odlicno resenje.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Howard ce ili u Lakerse ili u Partizan

                          izgleda da je Buss prestao da se lozi na Bynama i da nece biti problem da ga se odrekne.

                          @Mac,ne dirajte Younga

                          Comment


                          • Pozdrav svima!Jel se zna koliko ce utakmica sk prenositi i kojim danima?Kao i sta ima novo vezano za Dallas?

                            Comment


                            • Vucino, dobrodosao na forum, nadam se da ce ti biti lepo



                              Jos je rano da se zna nesto oko prenosa, cim bude javljam, a sto se tice Dallas-a, za sada se zna samo da Chandler najverovatnije vise nece biti deo ekipe.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Originally posted by VuK023 View Post
                                Pozdrav svima!Jel se zna koliko ce utakmica sk prenositi i kojim danima?Kao i sta ima novo vezano za Dallas?
                                Bice strimova nema da brines ;)

                                Comment

                                Working...
                                X