Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kada bi trebala sada po ovome trebala poceti NBA :?
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Resili su da okoncaju ovaj nonsense. Samo mi nije jasno zasto to nisu uradili odmah.
      Hepi ending stori. Ameri to obozavaju.

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Kada bi trebala sada po ovome trebala poceti NBA :?
        To niko ne zna sem Sterna... On kad odluci tad ce da se igra.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Izgleda da je "vec" gotov sastanak.

          Comment


          • Hunter: We've made little progress and verybody pretty wiped out from last night.
            Hunter: No discussion of BRI
            Hunter: Back at it at 10:30 a.m.
            Fisher: We would not have spent the time we spent here today without making some progress.
            Fisher: As you try to make a move to get a deal done, it gets tougher down at the end.
            Hunter: I thnk we're in each and within triking distance of getting a deal. It's just a question of how receptive the NBA.
            When Hunter was asked when the big moves would be made, Stern -- from back of room -- shouted, "Tomorrow."
            Stern: I can't tell you that we resolved naything in such a big way but there's an element of continuity, failiarity and, I hope, trust ...
            Stern on tomorrow: "We're looking forward to seeing whether anything good can happpen."
            Stern on whether need system framework before BRI: I think we'll get there tomorrow.
            Stern: We're prepared to negotiate over everything . We're looking forward to it. (when asked if prepared to make economic move.)
            Nisam bas pri cistoj svesti i zdravoj pameti,ali mi ovo sve na gomili dosta dobro izgleda Deluju raspolozeniji nego ikad. Cini mi se da BRI ostavljaju za kraj.
            Last edited by Ljuba90; 28-10-11, 03:10.

            Comment


            • Meni se cini da je ovo manje-vise gotovo. Smeskaju se i jedni i drugi, Stern je prisustvovao konferenciji unije, rekao je da zna kako ce novi CBA izgledati, tako da mozemo da se nadamo da ce sutra zavrsiti posao

              Comment


              • One hint NBA planning for 82-game season: League asking arenas to hold open dates in late April, say arena officials

                Ocigledno je ovo u mnogo boljem stanju, nego sto nam govore.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Originally posted by lenjivac View Post
                  Samo ne znam dal se krse pravila ako igraci pregovaraju sa timovima dok jos nije u potpunosti napisan novi CBA (ono sto kazu da ce trebati 2-3 nedelje)?
                  Ne smeju imati kontakta sa vlasnicima timova i njihovim predstavnicima bez novog CBA. Ali, kao i sve drugo i to se radi "ispod žita" pa sigurno postoje već pripremljeni deal-ovi oko trade-ova.

                  EDIT: @Ljuba
                  Izgleda da nam se isplatio optimizam. Ali da ne baksuziram.

                  LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                  sigpic
                  RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                  - 4xMVP -

                  Comment


                  • Uhvatih malocas na NBA tv Stivena Smita i nekog cikicu procelavog kog nisam uspeo da identifikujem i vidim kako se zove (verovatno se radi o nekom analiticaru) koji su veliki optimisti, i ocekuju da se dogovor postigne tokom vikenda,najkasnije do ponedeljka. Diskutovali su oko toga koliko treba da traju trening kampovi,10 dana ili 3 nedelje kako bi igraci bili spremni za sezonu. Onda se ukljucio i Carls Barkli koji je rekao da bi prekratki trening kampovi mogli biti kobni za igrace (u smislu povreda,uporedjivao je sa NFL-om).Ali,polako otom-potom...Najbitnije je da se dogovore,za ostalo ce lako....

                    Comment


                    • Dnas je D-Day

                      Bane,cutimo i nadamo se

                      Comment


                      • Kako su "creepy" Stern i svi ostali sa ovolikim osmesima i radoscu na licima

                        Comment


                        • U koliko sati je vecerasnji nadamo se poslednji sastanak?

                          Comment


                          • Valjda je poceo oko pola 5, a sigurno nece biti poslednji, cak i da se dogovore, moraju bar jos nekoliko dana da zasedaju da ispoliraju sve detalje, da razrese pravne zavrzlame i na kraju da se taj ugovor napise u cemu ce ucestvovati jedno 20 pravnika i ekonomista i slicnih ,,experata``. Posle jos sve to treba ponovo da se odobri od strane igraca i vlasnika, pa da se potpise. Sve to traje. Nadajmo se da bar neizvesnost nece trajati jos dugo.

                            Meni se onako odoaktivno cini da nece poceti sezona pre poslednje nedelje novembra.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Prema nekim mojim info danas se ocekuje da se skine katanac!
                              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                              Comment


                              • Opet je tesko ocekivati punu sezonu, ja se nadam da ce to sve biti gotovo, jer svi ocekuju da se do ponedeljka sve resi, ali sa druge strane, treba se sada free agency odrzati kako treba, pa trening kampovi, ne moze to ici na brzinu, jer igraci nece moci da izdrze fizicki napor ukoliko ne odrade pripreme kako treba. Jos su OI sledece godine, mislim da ce sezona biti skracena, kako god...
                                Last edited by D-Wade; 28-10-11, 17:08.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X