Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deng za Ellis-a!? FUCK NO!

    http://www.cbssports.com/mcc/blogs/e...48484/29715779
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Haha...
      Ne bih ni ja voleo.Ne mislim da je Deng los,naprotiv, odlican je.Ali time mozda ne bi nista postigli.
      sigpic

      Comment


      • rouz + ellis i jedna lopta? no way.

        Comment


        • Mac, sto si se uzbudio, nema sanse da dodje do ovog trejda. Ne bi odgovaralo ni jednima ni drugima.Bulls-ima zato sto je nemoguce imati dva velika potrosaca lopti u timu, Ellis-a i Rose-a, i jos plus ne postoji taj trener na svetu koji ce naterati Monta-u da igra odbranu a znas sta Thibodeau ocekuje od svojih igraca, da izgaraju u odbrani. GS-u ne bi odgovaralo zato sto oni za uzvrat ocekuju vise da dobiju za Monta-u. Mozda bi za njih bio dobar Rudy, ali ocigledno da Memphis ne zeli da ga se odrekne. ;)
          Last edited by Ernesto; 01-06-11, 20:14.
          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

          Comment


          • monta ako ode u memfis, sve ce da im sjebe. ja njega ni ne mogu da zamislim u drugom timu osim u gs-u..

            Comment


            • Originally posted by Debeli Majk View Post
              monta ako ode u memfis, sve ce da im sjebe. ja njega ni ne mogu da zamislim u drugom timu osim u gs-u..
              Znas kako, Memphis nema spoljnog igraca koji moze da sutira loptu, to se dobro videlo u ovom playoff-u pogotovo u seriji protiv Oklahome, i to ih je verovatno kostalo prolaska dalje. Jedini igrac koji moze da sutira u toj ekipi je Mayo ali on nije odigrao sezonu kakva se ocekivala od njega, cak sta vise stagnirao je, tako da bi on morao da ide ukoliko bi Monta dosao. Po mom misljenju to bi bio dobar potez Memphis-a. ;)

              EDIT: Ali nema sanse da GS da Monta-u za OJ-a, to bi po meni bio bezsmislen potez...
              Last edited by Ernesto; 01-06-11, 20:39.
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • Originally posted by T-Mac View Post
                Matt Barnes ostaje u LA-u i naredne sezone...


                http://sports.espn.go.com/los-angele...e=NBAHeadlines
                Taj se gadno zajebao.Bolje da se vratio u Orlando, ali sta je ucinjeno-ucinjeno je.

                Comment


                • Originally posted by Ernesto View Post
                  Mac, sto si se uzbudio, nema sanse da dodje do ovog trejda. Ne bi odgovaralo ni jednima ni drugima.Bulls-ima zato sto je nemoguce imati dva velika potrosaca lopti u timu, Ellis-a i Rose-a, i jos plus ne postoji taj trener na svetu koji ce naterati Monta-u da igra odbranu a znas sta Thibodeau ocekuje od svojih igraca, da izgaraju u odbrani. GS-u ne bi odgovaralo zato sto oni za uzvrat ocekuju vise da dobiju za Monta-u. Mozda bi za njih bio dobar Rudy, ali ocigledno da Memphis ne zeli da ga se odrekne. ;)
                  Ma nisam se uzbudio, nego me i sama pomisao na to da cemo ostati bez Deng-a za bilo kog igraca koji se ne zove Dwight Howard toliko iznervira da to nije normalno.
                  Idi bre, da nam uvale undersized SG-a bez odbrane i sa ispodprosecnim sutem za 3, smesno...
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • ja ne bi prihvatio tri denga za dvajta ali orlando ima katastrofa upravu, ko zna sta moze tu da se desi ako se ovaj predomisli i ipak ne potpise produzetak ugovora.

                    a ernesto, to je sve na mestu sto govoris ali monta mi nekako nije neko ko bi su uklopio u memfis. sebican je jako i cisto sumnjam da bi on pristao da igra manju ulogu nego sto je igra sada u gs-u a u memfisu verujem da bi je igrao, mada opet to je samo neko moje misljenje. uglavnom ja sam iznenadjen sto uopste ima timova koji su zainteresovani za montu xD

                    Comment


                    • A, ja mora da sam mislio da posaljemo samo Deng-a za Howard-a...
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Mamba, posto znam da pratis GS( a i bilo ko drugi da je "upucen" u Warriorse ), zanima me koja pozicija njima ne stima, posto ocigledno da ima dosta nedostataka? Kada pogledam na roster, najmanje su popunjeni na petici, Biedrins je 0 u napadu, Amundsen je undersized a Lee ipak ne moze pun potencijal da pokaze kao centar .

                        Simpatican su tim, uz dobra pojacanja i menjanja taktike po pitanju odbrane, mogli bi do PO-a .

                        EDIT: Evo koliko je ovogodisnje leto uticalo na ostale timove, sada svi gledaju da nabiju sto vise superstarova u tim
                        Last edited by ЕлБиЏеј; 01-06-11, 21:30.

                        Comment


                        • Originally posted by T-Mac View Post
                          A, ja mora da sam mislio da posaljemo samo Deng-a za Howard-a...
                          nisam ni ja sigurno mislio to ali orlando nije bas toliko retardiran da posalje dvajta za denga i nekog od onih vasih botova sa klupe ili kintu neku, sta god. mada otis smit je idiot svoje vrste...

                          Comment


                          • Ako Chicago zeli Howarda morace da daju ceo svoj front court, ali mislim da je to neostvarivo, sto zbog mesta u salary cap-u, sto zbog Dwight-a. Jer ja mislim da u Dwight-ovoj glavi postoje samo dve opcije, ili da ostane u Orlandu (sto bi bio katastrofalan potez za njegovu dalju karijeru) ili da ide u Lakerse, treca ne postoji.

                            @ElBiDzej

                            Prvo sto GS mora da uradi, to je da trejduje Monta-u, jer sa dva undersized beka nemaju sta da traze u playoff-u. ;)

                            @Majk

                            Slazem se kada kazes da ne znas kako bi se ukolopio, jednostavno to je nemoguce predvideti. ;)

                            I jos da dodam da je Monta dobar igrac samo sto je kako amerikanci kazu los decision maker i nekad ume da pretera u da sutira iz nemogucih pozicija, zato su mu verovatno i procenti nizi nego sto bi trebalo da budu. Kada to popravi bice fenomenalan ofanzivni igrac.
                            Last edited by Ernesto; 01-06-11, 22:01.
                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment


                            • Shaq se i zvanicno povlaci, svaka cast velikom majstoru i velikom coveku... Nadam se da cemo ga gledati jos dugo kao analiticara na nekoj od televizija. Zamislite njega jos u ekipi sa Ernie-em, Chuck-om i Kenny-em...



                              http://probasketballtalk.nbcsports.c...his-retirement
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Tesko je bilo gledati ga ove sezone onako rastimovanog i kako se muci, kao da je bio sklopljen iz hiljadu delova, trebao je to i ranije da ucini. Ali u svakom slucaju sjajna karijera najdominantnijeg igraca ikada koji je igrao ovaj sport.
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X