Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Chicago za sada bolji. Imaju vise raspolozenih igraca. Miami sem velike trojke niko nista ne igra, ako se ostali ne probude bice u problemu...
    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

    Comment


    • nema sta, extra utakmica, valjda ce ovakve biti i ostale!
      Bulsi su mnogo bolji od mojih seltiksa... :P
      Bice tesno, veoma moguce i 7 utakmica da cemo gledati
      Tim i odbrana protiv trojke manijaka...
      Vise volim jaku odbranu od cirkuzanata u napadu. Stoga, napred bulsi

      Comment


      • Koliko sam nervozan bolje da ne jedem govna po forumu

        Comment


        • Ernetso, sto je najjace Bosh im igra, do sad su gubili jer im je Bosh uvek falio, sad Bosh igra bogme odlicno. Bice ovo tek pakleno!! Sudije udri te po cheatovcima.

          Comment


          • Originally posted by emil_portnoy View Post
            Alfa i Omega tima iz Majamija uzima tajm aut da osmisli savrsenstvo od akcije!


            Ma i Boozer i Noah i Rose...sve bre u pm!

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Originally posted by Nikola_89 View Post
              Lozis se na Booza i hoces da ga nataknes? Perverznjaku jedan!

              Kako je dobra utakmica, kukuuu! T Mac, svrati na poluvremenu bar da pruzis podrsku !
              Bas to!

              Bice ovo odlicna utakmica. Ako smo ista naucili u ovom PO jeste da Wade i Lebron podivljaju u drugom poluvremenu a u prvom se nekako trpaju.

              Comment


              • Jbte uzas od skoka To nas bas pokopava...
                Nereseno ...
                Bos odlican,James solidan, Wade mora bolje. KLUPA Oce li oni ikad ista doprineti Gubili smo mnogo glupih lopti, npr ona kontra za +7, i povatali su nam sve pod kosem. Sudije ocigledno navlace za Cikago...

                Comment


                • Originally posted by Myxx View Post
                  nema sta, extra utakmica, valjda ce ovakve biti i ostale!
                  Bulsi su mnogo bolji od mojih seltiksa... :P
                  Bice tesno, veoma moguce i 7 utakmica da cemo gledati
                  Tim i odbrana protiv trojke manijaka...
                  Vise volim jaku odbranu od cirkuzanata u napadu. Stoga, napred bulsi
                  Majami igra podjednako jaku odbranu. Narocito LeBron i Wade verovatno su i najjaci u ligi u pokrivanju perimetra.

                  Comment


                  • "cirkuzant" u napadu je i Rose ali ga ne vidoh da je nocas radio neke stvari kao u proslim serijama.

                    Comment


                    • Originally posted by delgado View Post
                      Jbte uzas od skoka To nas bas pokopava...
                      Nereseno ...
                      Bos odlican,James solidan, Wade mora bolje. KLUPA Oce li oni ikad ista doprineti Gubili smo mnogo glupih lopti, npr ona kontra za +7, i povatali su nam sve pod kosem. Sudije ocigledno navlace za Cikago...
                      Doprinece kada bude trebalo da masu peskirima na akcije Wade-a i James-a!

                      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                      sigpic
                      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                      - 4xMVP -

                      Comment


                      • Igraju dobru odbranu na Rose-u, nije ulazio u reket kao u proslim serijama, rekao sam ja, ima Heat dva igraca koja njega mogu da cuvaju. Sto se mene tice, Miami igra za sada losije nego protiv Boston-a, neka se Wade ili James pridodaju Bosh-u i bice dobro.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Klupa Miami-a ne postoji... kada pogledate klupu Chicaga sa Asik-om, Gibson-om, Brewer-om i Korver-om (koja je verovatno najbolja u ligi) je velika prednost za Bulls-e i mozda bas to na kraju odluci pobednika serije (dubina);)
                          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment


                          • Ma skok nas je razvalio u ovom poluvremenu realno, mogli smo da se odlepimo. Bice cupavo, Ajde da verujemo u Jamesa i Wade-a, isto sam se ovako uplasio protiv Bostona u 4. i 5. tekmi,mislio sam da nema sanse da dobijemo, ali se iscupasmo. Kako bi ovaj tim MLEO sve pred sobom da je Mike Miller na nekom pristojnom nivou, da se Haslem nije povredio, da je BiBBy na nekom pristojnom nivou, sto je sve ocekivano inace

                            Comment


                            • Da vidite ludila na nekom linku za utakmicu, arapska televizija i sad kao stručnjak neki Abdulah kurac palac pokušava da da analizu na engleskom
                              This is the second most exciting indoor sport, and the other one shouldn't have spectators. ~Dick Vertleib

                              Comment


                              • Originally posted by delgado View Post
                                Ma skok nas je razvalio u ovom poluvremenu realno, mogli smo da se odlepimo. Bice cupavo, Ajde da verujemo u Jamesa i Wade-a, isto sam se ovako uplasio protiv Bostona u 4. i 5. tekmi,mislio sam da nema sanse da dobijemo, ali se iscupasmo. Kako bi ovaj tim MLEO sve pred sobom da je Mike Miller na nekom pristojnom nivou, da se Haslem nije povredio, da je BiBBy na nekom pristojnom nivou, sto je sve ocekivano inace
                                haah, da su muda pod pazuhom, koliki bi to kurac bio ?
                                This is the second most exciting indoor sport, and the other one shouldn't have spectators. ~Dick Vertleib

                                Comment

                                Working...
                                X