Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by delgado View Post


    Cikago je bolja ekipa od Majamija, svega mi . Nisam verovao... Bio sam neverovatno ubedjen i toliko sam potcenjivao DRosea i ChiCago, da sam bio cak i zaslepljen mrznjom prema njima, ali sada vidim da sam gresio. Nemamo mi ovde sta da trazimo, igraju bolju odbranu od Seltiksa, atletski su spremniji od raspalih Kelta, imaju 10000000 puta bolju klupu. Jebiga... Ne mogu 3 igraca SAMI ma makar to bili JORDAN KOBI I ONIL da igraju zajedno, ako su ostali igraci bedni smrdljivci i imaju veze sa kosarkom koliko Spolstra sa "trenerisanjem"... Ja odo da spavam a vi uzivajte...
    Cestitke na pobedi navijacima Cikaga. Primite moje izvinjenje na osporanju kvaliteta vaseg tima ;) Rose zasluzeno MVP, ima i sut. Cikago zasluzeno prvi. Nego, ja nisam verovao da ce tako da igraju i u PO protiv jacih ekipa(konkretno Majami,ovo im je prvi tezi test) ili sam se valjda samo TESIO...
    Sta li izvodis sa ovim komentarima

    Comment


    • Originally posted by delgado View Post


      Cikago je bolja ekipa od Majamija, svega mi . Nisam verovao... Bio sam neverovatno ubedjen i toliko sam potcenjivao DRosea i ChiCago, da sam bio cak i zaslepljen mrznjom prema njima, ali sada vidim da sam gresio. Nemamo mi ovde sta da trazimo, igraju bolju odbranu od Seltiksa, atletski su spremniji od raspalih Kelta, imaju 10000000 puta bolju klupu. Jebiga... Ne mogu 3 igraca SAMI ma makar to bili JORDAN KOBI I ONIL da igraju zajedno, ako su ostali igraci bedni smrdljivci i imaju veze sa kosarkom koliko Spolstra sa "trenerisanjem"... Ja odo da spavam a vi uzivajte...
      Cestitke na pobedi navijacima Cikaga. Primite moje izvinjenje na osporanju kvaliteta vaseg tima ;) Rose zasluzeno MVP, ima i sut. Cikago zasluzeno prvi. Nego, ja nisam verovao da ce tako da igraju i u PO protiv jacih ekipa(konkretno Majami,ovo im je prvi tezi test) ili sam se valjda samo TESIO...
      Ti si pravi NBA fan. Navijaš dok je tim dobar , kako bljak
      This is the second most exciting indoor sport, and the other one shouldn't have spectators. ~Dick Vertleib

      Comment


      • 'Ajde bre ljudi nemojte da ste na kraj srca. Polako. Tek je prva utakmica. Pa nece Miami igrati ovako celu seriju.

        P.S. I nemojte nikada protiv svog tima kako god on igrao!

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • A T Mac se krije kao Osama, ne mozes ga naci, dok ne odluci da se sam pojavi.

          Mora odbrana da nastavi ovako da se igra i zadrzace se povoljan rezultat!!!

          Comment


          • Asik careeeeeeeeeeeeeeeeeee
            http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

            Comment


            • @delgado

              Nije Chicago bolji od Heat-a koliko ti mislis. Ono sto je problem u ovoj tekmi za Miami su poeni iz druge sanse odnosno ofanzivni skokovi, to ih unistava... e sad ne moze niko da mi kaze da je tesko zagraditi svog coveka i da je za to potrebna neka umetnost i talenat... sto se tice odbrane, nema da li znas ili ne znas da je igras, odbran je cista zelja i motivacija... chicago igra ovu utakmicu srcem i zato za sada vode ali ima jos da se igra nije nista gotovo...;)
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • ja ne znam kako ove moje nije sramota vise da im ovi ovako kupe ofanzivne skokove.

                Comment


                • Klupa nam razbija ljudi moji. Svaka cast
                  http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                  Comment


                  • Jao skoro pa žao mi Heat-a , oni su mislili da sa 3 igrača mogu da osvoje ligu

                    Klupa je ono što donosi prevagu
                    This is the second most exciting indoor sport, and the other one shouldn't have spectators. ~Dick Vertleib

                    Comment


                    • Ima neke suteve James i Wade ne pogadjaju, Bosh igra super, ostatak ekipe vam je jbg, po meni je Miami i jeste big 3, i to je to...Razlika je sto kod Bullsa dosta njih cesto upadaju i odradjuju posao kako treba, igraju mnogo bolje kao tim, odbrana je fenomenalna, ali bukvalno fenomenalna, koliko samo ofanzivnih i defanzivnih rebaunds, to je ono sto krasi Chicago, odlicno su to odradili i definitivno zasluzeno vode, koja ekipa je bolja je diskutabilno, jer su obe ekipe odlicne, bolji ce na kraju i pobediti, vazno je da se maksimalno u celoj ovoj odlicnoj kosarci uziva, i ako kapiram da je teze kad "tvoja" ekipa gubi, al' opet ovako nesto se i ocekivalo i moja ocekivanja su zaista ispunjena, jedino mi krivo sto ne mogu da se derem, svi spavaju.

                      Comment


                      • Originally posted by ChicagoBullsFan View Post
                        Jao skoro pa žao mi Heat-a , oni su mislili da sa 3 igrača mogu da osvoje ligu
                        Samo mi nije jasno, ko kaze da nece ? Koliko ja znam igra se na cetri dobijene, Miami igra veceras ocajno, ne znam cemu ovo ismejavanje ?
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by ChicagoBullsFan View Post
                          Jao skoro pa žao mi Heat-a , oni su mislili da sa 3 igrača mogu da osvoje ligu
                          Mozemo i hocemo ;) videli smo kako su rastimani bili Wade i Lebron. Ovo se nece ponoviti u drugoj utakmici ;)

                          Comment


                          • Niti ce ova utakmica da resi bilo sta niti ce da definise seriju. Ionako sam rekao da ce Vejdu i Dzejmsu trebati verovatno vise od 48 minuta da izadju na kraj sa odbranom Bullsa i pokazuje se tako. Na kraju krajeva nista strasno idemo dalje.

                            P.S. Delgado stvarno izjava ti se granici sa debilizmom. Mi jos ni ovu nismo izgubili on se svih svojih stavova odrekao :/

                            Comment


                            • Da li vi ljudi shvatate da non stop pričate o dva čoveka, a ne o timu ?
                              This is the second most exciting indoor sport, and the other one shouldn't have spectators. ~Dick Vertleib

                              Comment


                              • Originally posted by ChicagoBullsFan View Post
                                Da li vi ljudi shvatate da non stop pričate o dva čoveka, a ne o timu ?
                                Volim vas pametne al' najvise vas volim na kraju serija ;)

                                Comment

                                Working...
                                X