Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svi do jednog su danas bili na nivou, to me najvise raduje. Ljubi vas majka
    http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

    Comment


    • "Just let your game do all the talkin' " - Derrick Rose
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Originally posted by emil_portnoy View Post
        Bog otac ce da objasni u srijedu!
        Kako nas mvp zarazi sa ovim bog otac
        Bog otac je Nole, malo si se za'ebo druze ;)

        (copyright by LBJmvp )
        http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

        Comment


        • Originally posted by emil_portnoy View Post
          Bog otac ce da objasni u srijedu!
          Kako nas mvp zarazi sa ovim bog otac
          Ima jos da se igra, polako bice ovo dobro samo da se stegne taj ofanzivni skok drugacije malo ne fali energije samo nacin na koji se box out je pogresan. Naravno da je Spo kriv za to valjda ce videti da ne moze da ima 3,4 igraca onako blizu kada se ceka rebound. Shvatam ja da mora reket da se obezbedi ali 2 i jedan help sa perimetra je dovoljno sasvim. Ova ostala dvojica ili trojica moraju da jure long rebound.

          Comment


          • Originally posted by Popaj77 View Post
            Bog otac je Nole, malo si se za'ebo druze ;)

            (copyright by LBJmvp )
            A ne ne. Samo je jedan bog otac - LEBRON! ;)

            Comment


            • Originally posted by T-Mac View Post
              "Just let your game do all the talkin' " - Derrick Rose
              Pa gde si tata Welcome to the MADHOUSE
              http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

              Comment


              • Originally posted by T-Mac View Post
                "Just let your game do all the talkin' " - Derrick Rose
                Dobro jutro

                Ocekivao sam opsirniji post, kako je ko igrao, greske i to, al' dobro.

                Comment


                • Cestitke Bulls-ima i navijacima na pobedi.

                  Bosh 30/9/0
                  Wade 18/3/3
                  James 15/6/6

                  Bice ovo na kraju sve dobro po Miami. Nista ne brinite! ;)

                  LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                  sigpic
                  RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                  - 4xMVP -

                  Comment


                  • Veliki korak za Bulls-e ka velikom finalu ali daleko od toga da je gotovo mada cinjenica je da onaj ko dobije prvu utakmicu u 70% slucajeva(ako se ne varam) ide dalje. Miami ne moze da ponovi ovako losu partiju a pogotovo ne Lebron i Wade. Chicago je ovu utakmicu dobio srcem.

                    Cestitke Bulls-ovcima
                    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                    Comment


                    • Odoh da spavam mora sutra da se uci dobro. Bravo Cikago za pobedu i za ofanzivni skok. Ajd uzdravlje ;)

                      P.S. Nista se ne brinite idemo dalje javicu Spoelstri kako da radi box out i to je to! Go Flash Go MVP Go Heat! Big 3 FTW!

                      Comment


                      • Vidimo se u utorak ljudi da malo podrzimo Dalas, bice ovo super serija jedva cekam sredu!! Ziveli!
                        http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                        Comment


                        • Tek je ovo pocetak.

                          Comment


                          • Which Taj Gibson dunk in Game 1 was more impressive?
                            • Posterizing D-Wade

                            • Monster putback jam
                            How do you know you've found Lebron James' cell phone?



                            It vibrates and receives calls, but doesn't have a ring!



                            :dw::lol1: :pp:

                            Comment


                            • Pomoć mu je u nastavku stizala sa svih strana: Luol Deng je uz tri trojke i 21 poen imao i četiri "krađe", sedam skokova i jednu zvezdu u džepu. Lebrona je čuvao tako da je on postigao samo 15 koševa, uz šut 5/15.


                              How do you know you've found Lebron James' cell phone?



                              It vibrates and receives calls, but doesn't have a ring!



                              :dw::lol1: :pp:

                              Comment


                              • Juce sam bio u afektu zestokom, razumite me, izgubio mi Tipsarevic, pobedio Djokovic I jos Majami igra najgoru tekmu u sezoni, pa sam napisao onaj post...
                                NIsta jos nije gotovo, cestitke Cikagu, ali ako napravimo brejk u sledecoj, mi smo u prednosti...
                                Nema predaje

                                Comment

                                Working...
                                X