Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma kakvo crno gazenje, nisu Fakers-i u stanju da pobede, veceras ce se Landry raspucati i deklasirati ih sam, a Paul ce jos samo malo da pripomogne i to je to.

    Maximalno 5 razlike za Lakers-e, zivi bili pa videli...
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Ako bude bilo potrebno i sudije ce pomoci...

      Comment


      • Necu gledati nijednu od vecerasnjih utakmica pa nisam pogledao statistiku, niti se raspitivao i trazio validne informacije o utakmicama, ne znam ni startne petorke pa se shodno tome nisam cak ni kladio za veceras ...ali onako "odokativno" mislim da sva tri domacina dobijaju!

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Ma kakvo crno gazenje, nisu Fakers-i u stanju da pobede, veceras ce se Landry raspucati i deklasirati ih sam, a Paul ce jos samo malo da pripomogne i to je to.

          Maximalno 5 razlike za Lakers-e, zivi bili pa videli...
          10 maksimalno,jer se zna desiti da neka ekipa minut pre kraja vodi sa 3-4 razlike i na kraju zavrsi sa 10.

          Originally posted by Vule_89 View Post
          Ako bude bilo potrebno i sudije ce pomoci...
          Blago nama...
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Ne zelim da se spustam na nivo jaslica
            ?

            Da ne bude off...pisem svoju prognozu za vecerasnje meceve:

            LAL - NO - Pobeda domacina,ne lagana,ali nije bitno kakva je.
            OKC - Denver - isto kao i gore
            SA - MEM - pobeda Memphisa,nakon koje ce se opustiti i izgubiti prvu kod kuce.
            sigpic

            Comment


            • Jaslice su vrtic Mamba-ali to ces da naucis u predskolskom,bar ja to trenutno ucim

              da ne bude off...

              LAL-NO...ostajem pri stavu da ce Kobe & Co. da odvale NO
              OKC-Denver...Tesna pobeda OKC-a
              SA-MEM...Spursi pobedjuju,nazalost

              Comment


              • Ocekujem 3 pobede domacina a jedini moguc brejk vidim u Oklahomi.
                sigpic

                Comment


                • Ja tipujem ovako:Lejkersi razbijaju,ima Kobi da ubacuje iz nemogucih pozicija,San Antonio pobedjuje vise od 10 razlike,sto se tice 3 utakmice,tu je moguce da Denver napravi brejk,gledao sam ih,kada sam mogao,to je luda ekipa...

                  Comment


                  • Ja mislim da ce Lakersi da se odlijepe ali ce posle da ih stisne NO i bice neizvijesna zavrsnica, ali Lakersi dobijaju... Memphis moze do pobede ako Z-Bo bude u elementu kao proslu utakmicu a sto se tice Oklahome, mislim da ce da razbiju Denver veceras.
                    Edit: Ako se Boston bude u nastavku previse oslanjao na Ronda, onda su propali.
                    Last edited by Emil_LBJ; 20-04-11, 17:36.

                    Comment


                    • Ja tipujem sve 3 utakmice na domacine

                      Comment


                      • Originally posted by emil_portnoy View Post
                        Ja mislim da ce Lakersi da se odlijepe ali ce posle da ih stisne NO i bice neizvijesna zavrsnica, ali Lakersi dobijaju... Memphis moze do pobede ako Z-Bo bude u elementu kao proslu utakmicu a sto se tice Oklahome, mislim da ce da razbiju Denver veceras.
                        Edit: Ako se Boston bude u nastavku previse oslanjao na Ronda, onda su propali.
                        Za lejkerse se slazem brate, za memfis mislim da ne moze da dobije drugu uzastopnu u SA, a za OKC- denver mislim da ce biti neizvesno i po meni je uopste ova serija totalno otvorena, moze vrlo lako da bude 7 tekmi.

                        Comment


                        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                          ?

                          Da ne bude off...pisem svoju prognozu za vecerasnje meceve:

                          LAL - NO - Pobeda domacina,ne lagana,ali nije bitno kakva je.
                          OKC - Denver - isto kao i gore
                          SA - MEM - pobeda Memphisa,nakon koje ce se opustiti i izgubiti prvu kod kuce.
                          Brate, mislim da memfis ne moze ipak da dobije 2 uzastopne u SA

                          Comment


                          • Originally posted by dare View Post
                            Brate, mislim da memfis ne moze ipak da dobije 2 uzastopne u SA
                            Dobro,to sam ja malo i navijacki.
                            Po meni su sanse 50-50. ;)
                            sigpic

                            Comment


                            • SAS sigurna pobeda LAL tesna pobeda OKC lagana pobeda.

                              Comment


                              • Samo da napisem da bi mozda bilo pametno Jacksonu da proba sa Shannon-om na Paul-u,barem par napada.

                                Nesto kenja i Steve Blake,mozda i on bude spreman za tekmu.

                                Idem spavati!
                                Last edited by Black Mamba 24; 21-04-11, 00:28.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X