Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pogodio sam ko uzima sut, al' po pravilu ga nije pogodio...
    Fantastican mec, Orlando se vratio u drugom poluvremenu, popravio igru, ali Atlanta je izdrzala i dobila, a verovatno i prelomila seriju u svoju korist.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Trebala jw Arenasu lopta da ide

      Comment


      • Za malo T mac
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Ajd laku noc svima

          Comment


          • Mamba, idem ja nesto da jedem, pa se mozda i ukljucim u NOH - LAL, sve zavisi od situacije na terenu.
            Valjda ce biti bar jos neko da ti pravi drustvo.


            EDIT: Sutra ocekujte breakdown nekog od zadnjih par poseda...
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Idem i ja laku vam noc svima

              Comment


              • Originally posted by T-Mac View Post
                Mamba, idem ja nesto da jedem, pa se mozda i ukljucim u NOH - LAL, sve zavisi od situacije na terenu.
                Valjda ce biti bar jos neko da ti pravi drustvo.


                EDIT: Sutra ocekujte breakdown nekog od zadnjih par poseda...
                Jesi procitao gore moj post,mene nece tu biti?!?
                Last edited by Black Mamba 24; 25-04-11, 02:52.
                sigpic

                Comment


                • http://www.fromsportcom.com/v-2/4/120/v-252173.html

                  Mislim da je ovo najbolji stream za utakmicu...
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • hornetsi dobili lejkerse,cp3 27 poena,15 asistencija i 13 skokova
                    Last edited by .....; 25-04-11, 08:44.

                    Comment


                    • Iznenadjenje veceri definitivno sto su Lejkersi pustili Nju Orleans.
                      Hedo konju jedan ne razlikujes se od tvog prethodnika Luisa, obojica ste postali balvani.
                      Od sinocnih duela samo sam pogodio da ce Boston da pobedi Nju Jork,dok su me druge ekipe razocarale pogotovo Majami koji sledecu utakmicu igra tek u sredu(i sigurno ce da je dobiju) i nadao sam se ranijem pocetku serije Majami-Boston.Lejkersi ce ovu seriju resiti u sest utakmica, dok Orlando necu komentarisati.
                      Veceras sou...Dalas-Portland i Memfis-SA.Sta li pre pogledati?

                      Comment


                      • Joj jebem im mater,neka ispadnu boli me kurac...ovo je patnja ko i prosle godine protiv OKC i pre protiv Houstona.
                        sigpic

                        Comment


                        • lepo ja kazao, samo nek hido nastavi da glumi roya i nece biti zimi za hawkse

                          Comment


                          • and yesssssssssssssss lebron chokes again

                            Comment


                            • Originally posted by Debeli Majk View Post
                              and yesssssssssssssss lebron chokes again

                              Prijatelju, ti si tipican "navijac sa Zapada", sto bi rekli od nas ( zna se ko je izvukao taj izraz, predpostavljam da ce sam da se odazove ) . Cisto onako formalno kazes da navijas za nekoga, da bi nakon poraza poceo da kenjas po svojim igracima . Sa svojim timom bi trebalo da si i u pobedi i u porazu, a da ne pricamo o tome da je ovo gotovo nebitan poraz ( poznato je da se niko u istoriji kosarke nije vratio nakon zaostatka od 3-0 u seriji ) .

                              Zato uzivaj, 99,98% ste prosli u polufinale konferencije .

                              Comment


                              • ja samo volim da prozivam lebronovo choke-ovanje. super je on igrac ali bolje nek napusti halu kad treba da se resi tekma.

                                Comment

                                Working...
                                X