Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
    Ne shvatam sta ce lopta Westbrooku kada treba da se resi utakmica ... Em covek ne poseduje sut na nekom zavidnom nivou, em nije igrac sa specijalnim scoring sposobnostima i najvaznije, sto u timu ima KD-a .
    Zbog takvih stvari K.Durant nece biti MVP, ne samo ove sezone nego i u buducnosti, OSIM ako se ne nametne kao lider/vodja momcadi. On je taj koji bi trebao odlucivati utakmice, a ne Westbrook! I ta se situacija konstantno ponavlja

    Comment


    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
      Ja sam napisao sta mi je bila zelja,a zar verujes da ce Hornetsi proci?!?
      Lakersi su jos uvek glavni favoriti...
      ...kada smo vec kod njih,Kobe ne zeli ici na snimanje,insistira da igra veceras.
      Ja ne verujem da ce Hornetsi proci, ali se nadam

      Svakako ce ih OKC pocistiti u finalu

      Comment


      • Bahahahahahaha, izgleda da Westbrook nije hteo da da loptu KD-u uopste u zadnjih nekoliko poseda.

        Najjaci tweet:

        Assume Russell Westbrook will jump in and answer all of KD's questions.

        (ovde se naravno misli na pitanja na konferenciji za novinare)
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Originally posted by T-Mac View Post
          Bahahahahahaha, izgleda da Westbrook nije hteo da da loptu KD-u uopste u zadnjih nekoliko poseda.

          Najjaci tweet:

          Assume Russell Westbrook will jump in and answer all of KD's questions.

          (ovde se naravno misli na pitanja na konferenciji za novinare)
          Westbrook je pokazao Duratnu ko je lider. Nek' se zna ko je glavni baja u ekipi

          Comment


          • Odbrana Memphis-a i problemi u napadu Spurs-a...

            http://www.sportklub.info/forum/show...d=1#post475002


            Kao i uvek, ako imate neko pitanje ili konstataciju, vise je nego dobrodosla.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Originally posted by dusan1610 View Post
              Ja ne verujem da ce Hornetsi proci, ali se nadam

              Svakako ce ih OKC pocistiti u finalu
              Daj ne budi smesan,da si rekao Dallas u SF pa i nekako.
              sigpic

              Comment


              • Evo i mene narode,nadam se da ste bili dobri i da ste uzivali

                ako moze neko ukratko da mi napise sta se desava,ako ima nesto bitno naravno

                Otprilike sam ispratio rezultate i vidim da ima jos par zanimljivih serija...

                a mrzi me da citam bezbroj strana,tako da napisite opet ako je bilo sta zanimljivo

                Comment


                • Zanimljivo je to da OKC ima problema,ali ne sa rezultatima vec sa tim ko je vodja ekipe,Westbrook ili KD...

                  Derrick Rose je povrijedjen,ali ce ipak igrati,koliko sam razumio juce je rekao da ako nije slomljen zglob igra ili tako nesto

                  Kobe povrijedjen isto ali nece na snimanje hoce da igra,ma ludilo...
                  Last edited by AK47; 26-04-11, 16:10.
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Ljudi me znam kako niste komentarisali sve ove fajterske scene Perkinsa i Nenea.
                    Mislim da je Kendrik sinoć bio najnesrećniji čovek na svetu,ono na podu je i razmišlja:,,šta li sam Bogu zgrešio pa se rvem ovde sa nekim Brazilcem iz Amazonije,a fino sam u Masačusetsu imao leđa za svaku tuču''...
                    Ne bi me iznenedilo da Perkins u narednom duelu iz inata i goričine koju čini mi se oseća odigra u neku ruku maestralno,da pohvata to lopti što može i krene na Nenea onako krvnički..

                    A OKC stvarno ima problem i to veliki čini mi se.
                    Do njega je moralo kad tad da dođe.
                    Vestbruk uzeo dva odlučujuća šuta na utakmici,čisto mu se u očimana kraju utakmice videlo nezadovoljstvo zbog pritiska javnosti koja je krenula sa osudama posle promašaja.
                    Ali možda to bude samo okidač za još racionalniju igru Vestbruka i OKC generalno.
                    How do you know you've found Lebron James' cell phone?



                    It vibrates and receives calls, but doesn't have a ring!



                    :dw::lol1: :pp:

                    Comment


                    • Prva zvezda je Durant,to je u Majamiju Vejd,Vestbruk i Dzejms su luzeri,nemojte se ljutiti fanovi Dzejms ali to je istina...

                      Comment


                      • treba da igraju kao tim a ne da gledaju ko je zvezda a ko luzer

                        Comment


                        • Boston ima 3 zvezde,ali igraju kao tim,nema svadje,zato i daleko doguraju...

                          Comment


                          • Originally posted by Vule_89 View Post
                            Boston ima 3 zvezde,ali igraju kao tim,nema svadje,zato i daleko doguraju...
                            a rondo sve u svemu kljucno je da se u bostonu zna ko sta radi, pa dokle doguraju doguraju...

                            Comment


                            • Pa dobro i on,navijam za Boston,da osvoje titulu...

                              Comment


                              • good choice

                                Comment

                                Working...
                                X