Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    More, kakva objektivnost... padne mi mrak na oči ...mislim izvinjavam se što vam "kradem vaš" smajli, ali često ga koristim nevezano za Miami...
    Elem... lupa ko ludo, grč u stomaku... i svi ostali simptomi, ali kao što vidim znaš sve... ko veliki...

    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
    sigpic
    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Ja tebe jos nisam video Neb,pa da ti pozelim lep boravak na forumu

      Sjajan post,sjajan
      Hvala x2

      Nisam cekao nocne tekme jos od vremena Kingsa, tek od ove godine sam dobio SK (imao sam pre toga SK+ )

      Ne bi bilo lose da zaginem veceras :]

      Comment


      • Ako si u stanju zagini,da vidis kakve ludake imamo ovde a i da komentarises utakmicu

        Comment


        • Posle svih noci provedenih ovde, posle 97 utakmica ispracenih od strane nas, najvernijih navijaca ovde konacno smo dobili sto smo zasluzili, konacno je najbolji tandem ikada tamo gde mu je mesto i tamo gde ce dugo dugo biti. Pocinje jebeno NBA finale, pobicemo bre starce nece znati ni gde su dosli a kamoli sto su dosli. Veceras je pocetak krunisanja novog kralja, veceras pocinje krunisanje naseg dragog jedinog Boga Oca, IDEMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!

          LETS GET READY TO RUMBLEEEEEEEEEEEE!!! Let's go fucking mentals! Let's go MVP Let's go Captain Let's go fucking Snake Let's go HEAT

          Comment


          • Kolko sam skapirao ovde se komentarise svaki 2-3 potez ili napad
            Ako se ne budem logovao do ujutru, ima da se nakupi jedno 20ak stranica

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Posle svih noci provedenih ovde, posle 97 utakmica ispracenih od strane nas, najvernijih navijaca ovde konacno smo dobili sto smo zasluzili, konacno je najbolji tandem ikada tamo gde mu je mesto i tamo gde ce dugo dugo biti. Pocinje jebeno NBA finale, pobicemo bre starce nece znati ni gde su dosli a kamoli sto su dosli. Veceras je pocetak krunisanja novog kralja, veceras pocinje krunisanje naseg dragog jedinog Boga Oca, IDEMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!

              LETS GET READY TO RUMBLEEEEEEEEEEEE!!! Let's go fucking mentals! Let's go MVP Let's go Captain Let's go fucking Snake Let's go HEAT



              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
              sigpic
              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
              - 4xMVP -

              Comment


              • Originally posted by Neb View Post
                Kolko sam skapirao ovde se komentarise svaki 2-3 potez ili napad
                Ako se ne budem logovao do ujutru, ima da se nakupi jedno 20ak stranica
                Priznajem da "malo" preterujemo,ali sta da se radi

                evo malo o taktici ekipa,cisto da se ubije vreme do tekme http://www.sportklub.info/forum/show...s-2011-Analize

                oba teksta malo natezu na dallas,ali ne smisljam ja to

                Mada kada je veliko finale u pitanju,najvise odlucuju nijanse,dobro vece zvezda ekipa,dobro vece igraca sa klupa,neretko i buzzer-beater
                Last edited by Ljuba90; 31-05-11, 23:29.

                Comment


                • Majami je cele sezone kuburio sa "clutch" sutevima, cesto su gubili neizvesne meceve, tj kad je razlika na kraju samo par poena.
                  Ali od pocetka playoffa kao da su postali nova ekipa.
                  Imam neki utisak da ako pobedi Dalas bice 15+ razlike, to ce znaciti da im je krenuo sut, trojke itd.
                  Pobeda Majamija ide uz neizvesnu zavrsnicu.
                  Videcemo :]

                  Ako moze jedan offtopik, ipak ce ovo biti poseceniji podforum veceras
                  Kako da podesim da listam postove na dole, tj standarno kao sto je na forumima. Ovde idem odozdo na gore, pokusavao sam nesto pod display pa neki modovi ali nikako da uspem...... moguce da sam glup za to

                  Comment


                  • Originally posted by Neb View Post
                    Majami je cele sezone kuburio sa "clutch" sutevima, cesto su gubili neizvesne meceve, tj kad je razlika na kraju samo par poena.
                    Ali od pocetka playoffa kao da su postali nova ekipa.
                    Imam neki utisak da ako pobedi Dalas bice 15+ razlike, to ce znaciti da im je krenuo sut, trojke itd.
                    Pobeda Majamija ide uz neizvesnu zavrsnicu.
                    Videcemo :]

                    Ako moze jedan offtopik, ipak ce ovo biti poseceniji podforum veceras
                    Kako da podesim da listam postove na dole, tj standarno kao sto je na forumima. Ovde idem odozdo na gore, pokusavao sam nesto pod display pa neki modovi ali nikako da uspem...... moguce da sam glup za to
                    Settings - General Settings - Thread Display Mode: Linear - Oldest First.

                    Mislim da je ovo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Neb,ides na general settings,pa tamo imas "thread display options",pa imas stavku "thread display mode" i tu namestis - linear-oldest first ;)

                      te "clutch" suteve je majami poboljsao u PO-u...nisu imali koliko se secam buzzer-beatera,ali bilo je velikih suteva za 3 i sa poludistance protib Kleta i Bikova

                      Comment


                      • Originally posted by Neb View Post
                        Majami je cele sezone kuburio sa "clutch" sutevima, cesto su gubili neizvesne meceve, tj kad je razlika na kraju samo par poena.
                        Ali od pocetka playoffa kao da su postali nova ekipa.
                        Imam neki utisak da ako pobedi Dalas bice 15+ razlike, to ce znaciti da im je krenuo sut, trojke itd.
                        Pobeda Majamija ide uz neizvesnu zavrsnicu.
                        Videcemo :]

                        Ako moze jedan offtopik, ipak ce ovo biti poseceniji podforum veceras
                        Kako da podesim da listam postove na dole, tj standarno kao sto je na forumima. Ovde idem odozdo na gore, pokusavao sam nesto pod display pa neki modovi ali nikako da uspem...... moguce da sam glup za to
                        BOMBAAAAAAAAA!

                        Comment


                        • @LJuba
                          @Mamba
                          Zahvaljujem, sad mogu normalno da pratim forum..... jbt uzmem otvorim novu stranu pa moram da skrolujem na dno pa da idem uzbrdo

                          Comment


                          • Nema na cemu Neb ;)

                            Jos 2 sata do finala,pocinje odbrojavanje

                            Comment



                            • New divide

                              Comment


                              • Originally posted by Ernesto View Post
                                Bice LP-a za one koji nemaju SK... ;)
                                Pozlatile ti se...
                                How do you know you've found Lebron James' cell phone?



                                It vibrates and receives calls, but doesn't have a ring!



                                :dw::lol1: :pp:

                                Comment

                                Working...
                                X