Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Liverpool FC View Post
    Navijacu za Mavs-e veceras
    kosticu za ovo ide ban kod "mene" na forumu

    Comment


    • Navijam i ja za Dalas...

      Comment


      • Navija i svako na planeti sem ovo malo nas odabranih ali na kraju i mi i vi znamo sta ce biti i mi i vi znamo da je dinastija rodjena i mi i vi znamo da ce se vreme u NBA racunati pre i posle velike Majamijeve trojke


        GAZIIIIIIIII BREEE!!! FUCKING VULGAR DISPLAY OF POWER! MVP FLASH HEAT

        Comment


        • Ko god bude osvojio sampionski prsten bice mi drago.
          Ako osvoji Dalas bice mi drago zbog svih matoraca u ekipi sto su gubili ranije u njihovim karijerama finala.Sto Velika Finala, sto Finala Konferencija.A pod time najvise mislim da Dirka,Kida,Meriona i Pedju.
          Ako Majami pobedi bice mi drago zbog Spoelstre.Zasto bas zbog njega?Zato sto su ga cheatovci(namerno to kazem zbog jedne grupe navijaca) su ga konstantno pljuvali tokom cele sezone, a gledajuci ga sada on je na korak od titule.I svaka cast coveku sto je uklopio sve tri zvezde tako da ego bilo od koje te tri zvede nije nadjacio timsku hemiju.

          Comment


          • Originally posted by Maric91 View Post
            Ko god bude osvojio sampionski prsten bice mi drago.
            Ako osvoji Dalas bice mi drago zbog svih matoraca u ekipi sto su gubili ranije u njihovim karijerama finala.Sto Velika Finala, sto Finala Konferencija.A pod time najvise mislim da Dirka,Kida,Meriona i Pedju.
            Ako Majami pobedi bice mi drago zbog Spoelstre.Zasto bas zbog njega?Zato sto su ga cheatovci(namerno to kazem zbog jedne grupe navijaca) su ga konstantno pljuvali tokom cele sezone, a gledajuci ga sada on je na korak od titule.I svaka cast coveku sto je uklopio sve tri zvezde tako da ego bilo od koje te tri zvede nije nadjacio timsku hemiju.
            Slobodno imenuj ja nemam problem sa tim, nek sam ga pljuvao kad je gresio.

            Comment


            • Aj sad svi da pljujemo LBJ-a jer je pljuvao trenera njihovog, a ipak ume, i posle se LBJ kao razume u kosarku!

              Comment


              • ovi hejteri miamia se skupljaju mislim da od veceras nastaje nova dinastija
                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                Comment


                • Originally posted by stefan12 View Post
                  ovi hejteri miamia se skupljaju mislim da od veceras nastaje nova dinastija
                  Hejtuj i ti sa nama Majami, ili ti sredjujemo ban kod Mac-a, ipak je on nas covek!

                  Comment


                  • nema potrebe za hejtovanjem prije cu hejtovat dallas zato sto su izbacili lejkerse
                    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                    Comment


                    • Originally posted by Nikola_89 View Post
                      Aj sad svi da pljujemo LBJ-a jer je pljuvao trenera njihovog, a ipak ume, i posle se LBJ kao razume u kosarku!

                      Sta je pisac hteo da kaze?

                      Comment


                      • pisac nije bas pismen
                        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                        Comment


                        • Kad pocnu starci da pune veceras.
                          sigpic

                          Comment


                          • Bice LP-a za one koji nemaju SK... ;)
                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment


                            • dobro je sto se prve dve igraju u majamiju taman da odma na pocetku vidmo "koliko je sati".. ako dalas ne dobije bar jednu od prve dve ovo je gotovo

                              Comment


                              • Toooo mi reci Ernesto!!!
                                Kakav Dallas bre, sta je vama? Neka budu srecni ako nas dobiju jednu.

                                Comment

                                Working...
                                X