Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • izgleda da su 3 penala za ronda

    Comment


    • Ipak 2.

      Comment


      • Sta ovi sude nije mi jasno, nije ni kontakta bilo, a ne jos za penale.

        Comment


        • A to je Crawford

          Comment


          • znaci bruka koliko je rondo u kurtuzu
            odo spavat, i onako ovo dobija boston

            Comment


            • @Voja92 A ucinilo mi se u jednom trenutku da ce majami da udje u neku dugacku seriju bez poena,promasili su dosta otvorenih suteva. Ali ima dosta jos da se igra,nadam se da ce Majami da pobedi

              Comment


              • Za sada suterski ocajan mec obe ekipe, malo je na kraju Wade popravio procenat Miami, ali jako lose poluvreme oba tima. A nije da su odbrane przile jer je bilo dosta otvorenih suteva. Za razliku od prvog meca klupa dobra, ali prve petorke nigde. Miami za sada drze LBJ i Wade sa sjajnom zavrsnicom, ali ako hoce da pobede morace jos neko da se pridoda, mozda Bosh ili Bibby, jer mislim da Pierce, Allen i KG tesko da mogu da odigraju ovako lose i drugo poluvreme (pa Partizan je u KG dao danas 51 poen za poluvreme a ovi ostali na jedva 42).

                Comment


                • Originally posted by Ray Ray View Post
                  Za sada suterski ocajan mec obe ekipe, malo je na kraju Wade popravio procenat Miami, ali jako lose poluvreme oba tima. A nije da su odbrane przile jer je bilo dosta otvorenih suteva. Za razliku od prvog meca klupa dobra, ali prve petorke nigde. Miami za sada drze LBJ i Wade sa sjajnom zavrsnicom, ali ako hoce da pobede morace jos neko da se pridoda, mozda Bosh ili Bibby, jer mislim da Pierce, Allen i KG tesko da mogu da odigraju ovako lose i drugo poluvreme (pa Partizan je u KG dao danas 51 poen za poluvreme a ovi ostali na jedva 42).
                  Moras ti da shvatis da su ovo toliko jake odbrane da je i ovo puna kapa.

                  Comment


                  • Ali nikako mi ne ide u glavu PG koji ne moze da ima bar 50% mid range shoot, ne mora da pogadja 3pt ali ovo moras pogadjati kad toliko dugo treniras kosarku. Retko ko ima gori sut od Westbrook-a, ali Rondo je Rondo.

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Moras ti da shvatis da su ovo toliko jake odbrane da je i ovo puna kapa.
                      Ali sto je najgore nisu toliko jake odbrane kao sto se zna u play off-u, bilo je dosta otvorenih suteva i jednih i drugih. Ajde ono kad ti je odbrana u licu pa promasis, ali i Bibby i Jones i KG o Rondu koga pustaju da ne pricam, su imali otvorene suteve. Stisli su Allena i Pierca za medalju.
                      Last edited by Ray Ray; 04-05-11, 01:18.

                      Comment


                      • Padaju napucani...
                        AJMO SELTIKSI...

                        Comment


                        • Pa bas su sad pred kraj "napucani" nadigrali "nenapucane"

                          Comment


                          • Ne zameni li uskoro ovu celavu kuglu ubicu ga.

                            Comment


                            • Ocajan je!

                              Comment


                              • Ma nije sta vam je
                                Edit: Ovaj je bas lud
                                Last edited by voja92; 04-05-11, 01:35.

                                Comment

                                Working...
                                X