Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BOKI1969 View Post
    Evo da si malo pazljivije citao moje postove a ne onako hejterski na prvu loptu ja sam bas to i napisao za Novakovu titulu na Wimbledonu, jer ga je posluzila teniska sreca (Conga izbacio Federera) tako da nije morao igrati 2 teska meca zaredom protiv 2 GS sampiona nego samo protiv jednog ali do tada sa 20 pobeda za redom i 1.igracem sveta u svom 1 finalu na travi Wimbledona gde je ranije gubio od Nadala i gubio finale Kvinsa na travi protiv njega ako je to za tebe teniska sreca onakva kakvu sam prikazao u svom postu za 1.Federerovu titulu na Wimbledonu mislim
    Citao sam sve tvoje postove i nisam hejtovao nista. Ti treba da shvatis kad je neko najbolji onda taj najbolji uglavnom pobedjuje slabije od sebe xD A kad si najbolji onda nekom logikom ides da nema niko bolji od tebe i da su svi slabiji xD

    Comment


    • Originally posted by Prototype View Post
      Citao sam sve tvoje postove i nisam hejtovao nista. Ti treba da shvatis kad je neko najbolji onda taj najbolji uglavnom pobedjuje slabije od sebe xD A kad si najbolji onda nekom logikom ides da nema niko bolji od tebe i da su svi slabiji xD
      Da si pazljivo citao nebi napisao da za Novaka nisam spomenuo da je i njega posluzila teniska sreca (eto Conga mu najvise pomagao u tome 2 puta izbacivao glavne konkurente AO,Wimbledon) i tacno da je Federer tada pobedjivao slabije od sebe i bio najbolji na betonu i travi ali protiv mnogo slabijih igraca pa se na nekim GS prosetao do titule koliko mu je bilo tesko osvojiti,i to naravno zasluzeno kad boljih nije bilo ,nije on kriv sto Nadal nije dovoljno rano sazreo da ga lupa na svakoj podlozi u finalima GS kao od 2008 ili Djokovica iz 2011

      Comment


      • Originally posted by BOKI1969 View Post
        Da si pazljivo citao nebi napisao da za Novaka nisam spomenuo da je i njega posluzila teniska sreca (eto Conga mu najvise pomagao u tome 2 puta izbacivao glavne konkurente AO,Wimbledon) i tacno da je Federer tada pobedjivao slabije od sebe i bio najbolji na betonu i travi ali protiv mnogo slabijih igraca pa se na nekim GS prosetao do titule koliko mu je bilo tesko osvojiti,i to naravno zasluzeno kad boljih nije bilo ,nije on kriv sto Nadal nije dovoljno rano sazreo da ga lupa na svakoj podlozi u finalima GS kao od 2008 ili Djokovica iz 2011
        Sto se tice srece,Roger ju je mozda jedino imao na RG, jer, da je Nadal bio u potpunosti spreman, i da su igrali megjusobno finale,ko zna sta bi bilo...Ali to je ipak,,sta bi bilo-kad bi bilo" i to sada nije ni vazno... Ne mozemo da osporimo Federerov uspjeh jer sve sto je osvojio-osvojio je zasluzeno.Isto tako i Novak, i Nadal... Osvojiti Grand slam nije lako,moras pobijediti 7 meceva,i svi su teski.Naravno, potrebna je i sreca,ali ipak, kada ga osvojis-zasluzeno je... ;)
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Kad neki igrac bude osvojio 16 GS-a mozemo pricati o tome ko je najbolji svih vremena,a do tada je to Roger Federer.

          Comment


          • Originally posted by Prototype View Post
            A svi valjda dobro znamo da Federer nekim slucajem nije bio bolestan u tom SF da bi Djokovic mnogo teze dobio taj mec. Ali bitno da Djokovic nije srecan tj da nije imao nikakve srecne okolnosti u karijeri ;-)
            U kom mecu je Roger bio bolestan ,na US Openu SF 2010 ??
            http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

            Comment


            • Originally posted by MiljanVR View Post
              U kom mecu je Roger bio bolestan ,na US Openu SF 2010 ??
              Ne,nego na AO 2008.Roger je imao mononukleozu.

              Comment


              • Originally posted by Fedex ba View Post
                Kad neki igrac bude osvojio 16 GS-a mozemo pricati o tome ko je najbolji svih vremena,a do tada je to Roger Federer.
                Sad si ga prenalgio, gde su Connors, Laver, Rosewall, Pancho, Budge....
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by Fedex ba View Post
                  Ne,nego na AO 2008.Roger je imao mononukleozu.
                  Aha ok znam za to ,ali ,me zbunio njegov post malo ;)
                  http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    Sad si ga prenalgio, gde su Connors, Laver, Rosewall, Pancho, Budge....
                    Oni su dosta daleko od Rogera ;)

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Sad si ga prenalgio, gde su Connors, Laver, Rosewall, Pancho, Budge....
                      Odose nedje
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Originally posted by Fedex ba View Post
                        Oni su dosta daleko od Rogera ;)
                        Koji je razlog za tvoju tvrdnju? Rosewall recimo ima 15 GS a tada se igralo samo 3 Gs u godini..
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          Koji je razlog za tvoju tvrdnju? Rosewall recimo ima 15 GS a tada se igralo samo 3 Gs u godini..
                          A kvalitet tenisa?I to je bilo prije Open ere.

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post
                            Koji je razlog za tvoju tvrdnju? Rosewall recimo ima 15 GS a tada se igralo samo 3 Gs u godini..
                            3 su igrana na Pro Turu, 4 redovna na amaterskom
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Fedex ba View Post
                              A kvalitet tenisa?I to je bilo prije Open ere.
                              Hajde da te cujemo o tom kvalitetu tenisa i zasto je slabiji od danasnjeg

                              Ovo ''Kad neko osvoji 16 Slemova..'' je odavno postalo izlizano, daj ti nama nesto vise o njegovim rivalima
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Fedex ba View Post
                                A kvalitet tenisa?I to je bilo prije Open ere.
                                Po cemu tvrdis da tenis pre OPen ere nije na jednako kvalitetan kao danasnji?
                                Danasnja tehnologija mnogo olaksava igranje, zamisli kako je bilo u ono vreme sa drvenim reketima, zamisli kako je bilo tesko precizno udariti lopticu, a to doba je iznedrilo mnoge teniske sampione...
                                A sto se tice igrackog kvaliteta po cemu tvrdis da taj Rosewall da je rodjen u ovo vreme ne bi osvojio 20 GS?
                                Veoma je diskutabilno izjaviti da tenis u periodu pre Open Ere nije bio dovoljno kvalitetan..
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X