Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nece biti jedini, onda nam tenis nece bas biti prioritet
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Pa mozemo da relativizujemo i mutimo vodu i da ispadne da je u jednakom problemu kao i ostatak tura.. ali je cinjenica da je on osvojio sve turnire od pocetka godine i krenuo silovito ovu sezonu. Uzimajuci to u obzir, nikako ne mozemo da kazemo da je svima isto.. Nego, znas ti to odlicno.

      Comment


      • Originally posted by Joker View Post
        Pa mozemo da relativizujemo i mutimo vodu i da ispadne da je u jednakom problemu kao i ostatak tura.. ali je cinjenica da je on osvojio sve turnire od pocetka godine i krenuo silovito ovu sezonu. Uzimajuci to u obzir, nikako ne mozemo da kazemo da je svima isto.. Nego, znas ti to odlicno.
        Ako se korona ne smiri narednih 7,8 meseci, tebi ce najveci problem biti sto Djokovic ne osvaja turnire?
        Jbg., ja cu tada imati druge prioritete
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ma, ovo je tema o teniskim diskusijama i kroz tu prizmu posmatram. Sa teniskog aspekta!

          Comment


          • Virus nema šta da se smiruje. Sve je prekinuto dok se ne uvede neki red. Za sada je situacija čim neko kine ide u karantin i ima koronu. Dok se najveći igrači na planeti ne dogovore da to prestane, nema tenisa nažalost. Novakove nedelje na mestu broj jedan su sranje. Bolje da se igralo i da izgubi prvo mesto ako nije najbolji.

            Comment


            • Sto se tice nedelja na br 1, bas me briga igra li se ili ne. I na kraju sezone se ne igra 5-6 nedelja, pa se svaki put racunaju kao nedelje na tronu ATP-a.

              Comment


              • Originally posted by Joker View Post
                Sto se tice nedelja na br 1, bas me briga igra li se ili ne. I na kraju sezone se ne igra 5-6 nedelja, pa se svaki put racunaju kao nedelje na tronu ATP-a.
                Apsolutno si upravu. Ostalom pise u ATP rulebooku da se uvek racuna zadnje 52 nedelje za ATP listu. Dakle, bio bi kriminal ako se ATP ne bi toga pridrzavao, i Djokovic bi trebao da ih tuzi nekom sudu iznad. ATP je sam kriv sto nije predvideo ove situacije, ali kako je trenutno pravnilnik napisan jasno sta je jedino logicno da se desi.

                Doduse slazem se sa Bojanom da je najvaznije da prodje ovaj koronavirus.
                Last edited by 147; 13-03-20, 14:39.

                Comment




                • Švarcman: ATP listu bi trebalo zamrznuti
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Pokazao se Svarcman ove godine protiv Medvedeva i Lajovica kao jako prljav igrac. Takodje cim ima ovakve predloge znaci da nije narocito intaligentan, sto me uopste ne cudi.

                    Jedino je pitanje da li ce Novaku da se racunaju sedmice na prvom mestu ili ne. Meni je logicno da se racunaju ali ok je da postoji diskusija na tu temu. Sve ostalo je lupanje gluposti. Eventualno mogu da daju igracima zasticeni renking kada se vrate. Tipa nisu oni povredjeni ali ceo tur na neki nacin jeste.

                    To sto sada ide sljaka i Svarcman verovatno brani veliki broj poena je mozda i razlog sto ovo izjavljuje...

                    Comment


                    • Hahahaha, odmah je prljav igrac, a i glup
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by 147 View Post
                        Pokazao se Svarcman ove godine protiv Medvedeva i Lajovica kao jako prljav igrac. Takodje cim ima ovakve predloge znaci da nije narocito intaligentan, sto me uopste ne cudi.

                        Jedino je pitanje da li ce Novaku da se racunaju sedmice na prvom mestu ili ne. Meni je logicno da se racunaju ali ok je da postoji diskusija na tu temu. Sve ostalo je lupanje gluposti. Eventualno mogu da daju igracima zasticeni renking kada se vrate. Tipa nisu oni povredjeni ali ceo tur na neki nacin jeste.

                        To sto sada ide sljaka i Svarcman verovatno brani veliki broj poena je mozda i razlog sto ovo izjavljuje...
                        Ma lupio je to da se treba zamrznuti ali je onda poslije dodao da je to sve vrlo komplikovano i da on ne zna sta bi uradio ali je dao ideju da se razvija koju bi volio. Namazano je to sve

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Hahahaha, odmah je prljav igrac, a i glup
                          Pricao sam ja da je prljav i u Australiji, nisam to zbog toga rekao. Nisam rekao da je glup nego da nije intaligentan. Dobro ajde, mozda nije moralo tako da se kaze, ali svakako da mu je predlog glup :/

                          Uostalom ATP ima svoj pravilnik, pa neka ga se drzi.

                          Comment


                          • Logično
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Ma ako teniska javnost intezivno pocne pricati o zamrzavanju atp liste tako i sedmica, to ce se i uvazit na kraju. Sve je u javnom mnijenju

                              Comment


                              • Originally posted by DinoFC View Post
                                Ma ako teniska javnost intezivno pocne pricati o zamrzavanju atp liste tako i sedmica, to ce se i uvazit na kraju. Sve je u javnom mnijenju
                                Apsolutno. Vec sam video da vecina po internetu preferira tu opciju iako nije logicna. Novak je u savetu, jos je tamo glavni, pa neka se bori za sebe a i za pravdu. Naravno da to uopste nije nebitno.

                                Ro nema veze za koronavirusom, svi se slazu da ne treba da se igra i svi se nadaju da ce sto pre da prodje. Ali sa obaranjem Rodzerovog rekorda itekako ima, i ko zna mozda bude odlucujuce. Novak je i bez tih nedelja favorit, ali po meni ne treba tek tako da ih se odrekne. Najvise je kriv ATP sto unapred nije predvideo ovakvu situaciju. Promena pravila u toku igra nikada nisu fer.

                                Comment

                                Working...
                                X