Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Dugo si ovde, znam koliko smo se svadjali i kakav si bio Nadalov navijac, ako si sad postao Djokovicev navijac, to je iz samo jednog jedinog razloga: navijas iskljucivo za onog ko je u tom trenutku najbolji.
    Ali i to je ok, postoje i takvi ljudi, sto da ne, uvek ti je lepo
    Ne znam što je problem da prihvatis da mu je Novak vremenom postao bliži srcu.

    Ja tu ne vidim ništa čudno. Takodje ma koliko se trudila da ne priznas to i ti si sama zgotivila Novaka
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
      Ne znam što je problem da prihvatis da mu je Novak vremenom postao bliži srcu.

      Ja tu ne vidim ništa čudno. Takodje ma koliko se trudila da ne priznas to i ti si sama zgotivila Novaka
      Ne
      na terenu ne volim ni Nadala ni Djokovica, van terena mi je cak Nadal postao simpatican, Djokovic sa svojim izjavama mi je sve vise i vise
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Ne svidja joj se Djoković ni na terenu ni van terena a pošto su ona i Olja pro-Covid19, Djokovićeve izjave su došle Bojani na penal. I sad, Olja balansira i izbegava situaciju a Bojana bi ga rastavila na proste činioce.

        Čeka sad epilog i koliko će biti zaraženih da opali paljbu po Djokoviću a Olja je u nekom ambivalentnom stanju. Mngoo voli Djokovića a mnogo voli i covid19 i onda je prvo Djoker sasekao sa vakcinama pa sada sa ovim grljenjem i turnirom, košarkašem, mrtva pozicija.



        A ja znajući sve to idem po temi moga brata Noleta da ga hvalim da Olja vidi da se iznervira. Nadao sam se nekom dubljem njihovom tekstualnom okršaju, ali to je zacementirano prijateljstvo, koliko se njih dve vole da ne mogu ni Rodža ni Djoka da ih razdvoje.

        Videćemo sada kad se zaraze Novak i Tim i ekipa, biče interesatno. Asimptomski, treba li naglasiti. Ili asimptomatski, kako se već kaže.
        Last edited by Cassius Clay; 15-06-20, 21:18.

        Comment


        • I na kraju krajeva kako ne gotiviti ovu Novakovu kurcobolju na KOVID, pa ne mogu to da ne naglasim, prekulturno je to odradio. Hahahhaha, mislim da Ben i ostala klapa mole se svaki dan da nekog sa Adrija tura zakaci Kora Ali vec imaju stabilnu zamjensku pricu da je to nepostovanje prema zrtvama globalne pandemije
          Last edited by DinoFC; 15-06-20, 21:20.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Da
            na terenu ne volim Nadala ali volim Djokovica, van terena mi je cak Nadal postao simpatican, Djokovic sa svojim izjavama mi se sve više dopada.
            Sigurno će biti goat.
            U principu se slažem sa tobom.
            Samo ja nisam ubeđen da Novak može postati goat ali ostaje nam da se nadam.
            Nadal se previše druži sa Fedom pa ga malo manje simpatisem u poslednje vreme. Ona priča o plakanju od sreće kada je Roger uzeo RG
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by DinoFC View Post
              I na kraju krajeva kako ne gotiviti ovu Novakovu kurcobolju na KOVID, pa ne mogu to da ne naglasim, prekulturno je to odradio. Hahahhaha, mislim da Ben i ostala klapa mole se svaki dan da nekog sa Adrija tura zakaci Kora
              Novakova kurcobolja na covid19 je hajlajt njegove karijere. Čovek razmišlja svojim mozgom, lepo je Srdjan rekao u najavi onoga na Nova S. Svi teniseri su teniseri, Djoković je samo trenutno teniser.

              Čovek koristi mozak.

              Comment


              • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                U principu se slažem sa tobom.
                Samo ja nisam ubeđen da Novak može postati goat ali ostaje nam da se nadam.
                Nadal se previše druži sa Fedom pa ga malo manje simpatisem u poslednje vreme. Ona priča o plakanju od sreće kada je Roger uzeo RG



                Auuuu, pa kako preko toga preci, molim te mi reci. Pa nisam od kamena. Jednostavno je previse postao Fedov covjek i cijeli stadion u Australiji gdje je vazda bilo fifti-fifti kad igraju Novak i Rafa, 99 posto stadiona navija za Nadala, zna se ko su ti ljudi
                Last edited by DinoFC; 15-06-20, 21:23.

                Comment


                • Originally posted by Cassius Clay View Post
                  Ne svidja joj se Djoković ni na terenu ni van terena a pošto su ona i Olja pro-Covid19, Djokovićeve izjave su došle Bojani na penal. I sad, Olja balansira i izbegava situaciju a Bojana bi ga rastavila na proste činioce.

                  Čeka sad epilog i koliko će biti zaraženih da opali paljbu po Djokoviću a Olja je u nekom ambivalentnom stanju. Mngoo voli Djokovića a mnogo voli i covid19 i onda je prvo Djoker sasekao sa vakcinama pa sada sa ovim grljenjem i turnirom, košarkašem, mrtva pozicija.



                  A ja znajući sve to idem po temi moga brata Noleta da ga hvalim da Olja vidi da se iznervira. Nadao sam se nekom dubljem njihovom tekstualnom okršaju, ali to je zacementirano prijateljstvo, koliko se njih dve vole da ne mogu ni Rodža ni Djoka da ih razdvoje.

                  Videćemo sada kad se zaraze Novak i Tim i ekipa, biče interesatno. Asimptomski, treba li naglasiti. Ili asimptomatski, kako se već kaže.
                  Ja sam juce bila na turniru, tako da ne znam sta ocekujes od mene, da prizuljkujem da se razbolim da bi pljuvala po Djokovicu
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Nisam znao da si i ti bila na turniru. Jesi nosila rukavice i masku? Nemoj mi samo reći da nisi da se ubijem, pa tu neodgovornost ne bih podneo

                    Šalim se, uživaj, neće ti ništa biti.

                    Comment


                    • Originally posted by Cassius Clay View Post
                      Nisam znao da si i ti bila na turniru. Jesi nosila rukavice i masku? Nemoj mi samo reći da nisi da se ubijem, pa tu neodgovornost ne bih podneo

                      Šalim se, uživaj, neće ti ništa biti.
                      Jesam ponela masku, ali na onoj vrucini nije bilo sanse da nosim, ne bih mogla da disem.
                      Ma onog trenutka kad sam odlucila da idem, to je to bilo, svestan rizik, pa sta bude.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Mozel se Adria ugurat umjesto LC

                        Comment


                        • Hahahahaah, umesto LC
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Iskreno sumnjam da ce Laver kup da postoji za recimo 10 godina. Cim Rodzer ode u penziju to takmicenje ce verovatno da krene da propada. Ali sta ga znam, nikada se ne zna.

                            Comment


                            • Istina. Dok ce Jadransko more sigurno postojati. Turnir ima perspektivno ime, a ne nekog tamo Lejvera.

                              Comment


                              • Originally posted by Cassius Clay View Post
                                Ne svidja joj se Djoković ni na terenu ni van terena a pošto su ona i Olja pro-Covid19, Djokovićeve izjave su došle Bojani na penal. I sad, Olja balansira i izbegava situaciju a Bojana bi ga rastavila na proste činioce.

                                Čeka sad epilog i koliko će biti zaraženih da opali paljbu po Djokoviću a Olja je u nekom ambivalentnom stanju. Mngoo voli Djokovića a mnogo voli i covid19 i onda je prvo Djoker sasekao sa vakcinama pa sada sa ovim grljenjem i turnirom, košarkašem, mrtva pozicija.



                                A ja znajući sve to idem po temi moga brata Noleta da ga hvalim da Olja vidi da se iznervira. Nadao sam se nekom dubljem njihovom tekstualnom okršaju, ali to je zacementirano prijateljstvo, koliko se njih dve vole da ne mogu ni Rodža ni Djoka da ih razdvoje.

                                Videćemo sada kad se zaraze Novak i Tim i ekipa, biče interesatno. Asimptomski, treba li naglasiti. Ili asimptomatski, kako se već kaže.
                                Oh boy sta naprica, ko po obicaju daj si ime Maxim jbt.
                                I znas sta, za sve ove godine nista ti nisi shvatio. Vecina tvog pisanja se svodi na tandara mandara...buc

                                Novak Bog pa svi ostali i sve ostalo.
                                Da citas, pratis i pamtis (primetila sam da ti je to najveci problem), znao bi da nisam do sada uvek odobravla sve njegove zivotne egzibicije, ali sam uvek imala stav, ako njemu to prija, ja nemam bas nista protiv, njegova stvar i izbor, uostalom valjda on zna sta radi i sta je najbolje. Na kraju zbog Noksija sam i rizikovala onu gomiletinu oko sebe

                                Svadjala se sa tobom onoliko oko tvog lupetanja i vredjanja na njegov racun i ko je bio u pravu? Pa ja naravno
                                Cuj ja pro covid19, volim virus..ccvccc nije ti lako u toj sopstvenoj kozi.


                                I sta me sasekao sa vakcinama???

                                Ajde Maxime, tamo sam bila fina i nezno zatvorila vrata za tobom, sada bogami

                                Adio!

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X