Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ponovo ti USO ispao bezobrazan, a ljudi samo organizuju turnir u terminu kad uvek organizuju, kako je to bezobrazno?
    Zasto RG nije konsultovao nekog nego je samo izasao sa saopstenjem da se pomera za septembar?
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by Srkisa View Post
      Rg je glavni krivac ali mora neko da popusti ne igra se slem zbog organizaora,moraju malo da gledaju igrace makar malo toliko da im omoguce da se takmice,sad onda nek Rg pomeri ako vec ovi nisu hteli da popuste

      Uso je ispao bezobrazan jer je lagano mogao da pomeri xa novembar u Iw i bila bi bolja opcija jos,ali izgleda da su procovid 19 i oni,iako ne vidim da u Iw moze biti problema odrzari slem bez publike cak i ako bude jace epidemije
      Nije Us Open ispao bezobrazan, vec RG. Ko garantuje Us Openu da bi i u novembru mogao da se odrzi sa publikom. Takodje, ko zna kakvo je vreme tada u NJujorku i na sta bi to licilo.

      Inace da je RG konsultovao bilo koga ( sem eventualno Rafe i Tima) u aprilu kada je doneo odluku o pomeranju turnira, digla bi se mnogo veca buka nego oko ovog Us Opena.
      Last edited by 147; 16-06-20, 19:02.

      Comment


      • U nekom idealnom scenariju po nas Novakovce, posle osvojenog USO, Novak bi MORAO da ima bas zescu boraniju u prvoj nedelji RG-a. To bi bio, da kazem, posteno. Potencijalne mine u tako tijesnom rasporedu bi bile fatalne, nisam siguran kako bi se prilagodio tako brzo. Ali znajuci RG i Novakov tretman sto se tice zrijeba, ocekujem horor. Sad je i ATP lista totalno zajebana, Wawrinka je 17. pozicija, Nishikori je 31., Kirijos 40...

        Comment


        • Originally posted by 147 View Post
          Nije Us Open ispao bezobrazan, vec RG. Ko garantuje Us Openu da bi i u novembru mogao da se odrzi sa publikom. Takodje, ko zna kakvo je vreme tada u NJujorku i na sta bi to licilo.

          Inace da je RG konsultovao bilo koga ( sem eventualno Rafe i Tima) u aprilu kada je pomerio tu odluku, digla bi se mnogo veca buka nego oko ovog Us Opena.
          Pa bez publike podrazumeva se i u novembru,da su rekli da idu na Iw rekao bih da su sanse ogromne da se odrzi,kazem da su mogli lepse i bolje da postupe,znas ono kad neki lik krene da se svadja sa tobon ali ti izbegnes iako mu mozes svasta reci,a to radis jer su okolo tebe deca( u ovom slucaju igraci)

          Svi gledaju svoje interese a ne gledaju siru sliku,Rg je najgori to je sigurno

          A sto se tice vremena rekao sam da igraci sto se toga tice ne smeju da se bune,ako fucbaleri igraju na takvim temperaturama sto ne bi mogli oni...

          Comment


          • Originally posted by Joker View Post
            U nekom idealnom scenariju po nas Novakovce, posle osvojenog USO, Novak bi MORAO da ima bas zescu boraniju u prvoj nedelji RG-a. To bi bio, da kazem, posteno. Potencijalne mine u tako tijesnom rasporedu bi bile fatalne, nisam siguran kako bi se prilagodio tako brzo. Ali znajuci RG i Novakov tretman sto se tice zrijeba, ocekujem horor. Sad je i ATP lista totalno zajebana, Wawrinka je 17. pozicija, Nishikori je 31., Kirijos 40...
            Ako Novak osvoji Us Opena totalno je nebitno sta ce da uradi na RGu. Da bi imao tamo sansi, mora Tim da bude kod Rafe u polovini, a sve ostalo je manje bitno. Iskreno bih voleo da vidim Rafu protiv Tima i Novaka da igra SF i F na RGu. Mislim da bi to bio veliki izazaov i za njega. Mozda bi imao bi oko 50% da veze obojicu, tako da bi to bilo jako interesantno.

            Originally posted by Srkisa View Post

            A sto se tice vremena rekao sam da igraci sto se toga tice ne smeju da se bune,ako fucbaleri igraju na takvim temperaturama sto ne bi mogli oni...
            Ne mozes tako da poredis fudbal i tenis. Fudbal se igra nogama ( sem golmana koji nosi rukavice),a tenis rukama. Ako je hladno, osecaj u rukama je mnogo gori, a u nogama se ne menja toliko mnogo kada se igraci zagreju.

            Inace, sta ako neko od igraca bude pozitivan na virus a oseca se dobro da nastavi turnir???
            Last edited by 147; 16-06-20, 19:08.

            Comment


            • Originally posted by Joker View Post
              U nekom idealnom scenariju po nas Novakovce, posle osvojenog USO, Novak bi MORAO da ima bas zescu boraniju u prvoj nedelji RG-a. To bi bio, da kazem, posteno. Potencijalne mine u tako tijesnom rasporedu bi bile fatalne, nisam siguran kako bi se prilagodio tako brzo. Ali znajuci RG i Novakov tretman sto se tice zrijeba, ocekujem horor. Sad je i ATP lista totalno zajebana, Wawrinka je 17. pozicija, Nishikori je 31., Kirijos 40...
              Nema teoretsske da Novak posle finala Uso posle nedelju dana igra na Rg,iako igra mozes otpisati da ce ista uraditi,a sta ako slucajno ispadne u finalu Uso?Sta ako dobije covid tamo?Nisam siguran da je pametno da igra,na Rg ima sansu za dupli karijerni ako nece ove godine ne znam kad ce

              Comment


              • Originally posted by 147 View Post
                Ako Novak osvoji Us Opena totalno je nebitno sta ce da uradi na RGu. Da bi imao tamo sansi, mora Tim da bude kod Rafe u polovini, a sve ostalo je manje bitno. Iskreno bih voleo da vidim Rafu protiv Tima i Novaka da igra SF i F na RGu. Mislim da bi to bio veliki izazaov i za njega. Mozda bi imao bi oko 50% da veze obojicu, tako da bi to bilo jako interesantno.



                Ne mozes tako da poredis fudbal i tenis. Fudbal se igra nogama ( sem golmana koji nosi rukavice),a tenis rukama. Ako je hladno, osecaj u rukama je mnogo gori, a u nogama se ne menja toliko mnogo kada se igraci zagreju.

                Inace, sta ako neko od igraca bude pozitivan na virus a oseca se dobro da nastavi turnir?
                ??
                Pa ide u karantin i gleda druge dok igraju,fala Bogu

                Comment


                • Originally posted by 147 View Post
                  Ako Novak osvoji Us Opena totalno je nebitno sta ce da uradi na RGu. Da bi imao tamo sansi, mora Tim da bude kod Rafe u polovini, a sve ostalo je manje bitno. Iskreno bih voleo da vidim Rafu protiv Tima i Novaka da igra SF i F na RGu. Mislim da bi to bio veliki izazaov i za njega. Mozda bi imao bi oko 50% da veze obojicu, tako da bi to bilo jako interesantno.
                  Pa, ja ne mislim bas tako, iako svakako Rafu i Tima smatram favoritima u odnosu na Novaka. Ali ja bas vidim i neku sansu u svom tom haosu od pomjerenog termina i (moguce) malo hladnijeg i vlaznijeg vremena. To moze mnogo toga da poremeti.

                  Comment


                  • @Srkisa
                    ATP je doneo odluku da se igra do sredine novembra kao i svake godine, tako da ne znam kako je moguce da se odrzi taj tvoj USO u novembru?
                    Branis RG , koji je napravio najvece sranje, a napadas USO koji samo pokusava da odrzi turnir kad mu je i vreme i na terenima na kojima se odrzava.
                    Jos su izasli u susret igracima i igrace se Sinsinati na terenima USO, da ne bi morali da putuju...
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by Srkisa View Post
                      Pa ide u karantin i gleda druge dok igraju,fala Bogu
                      Virus mozda bude mnogo slabiji tada nego sto je sada, maltene kao obican grip. Zamisli dodjes do finala i nekako se zarazis virusom, i nemas nikakve simptome i hoces da igras a neko te diskvalifikuje. Ne bi bilo lako organizatorima onda da donesu odluku na bilo koju stranu.

                      Originally posted by Joker View Post
                      Pa, ja ne mislim bas tako, iako svakako Rafu i Tima smatram favoritima u odnosu na Novaka. Ali ja bas vidim i neku sansu u svom tom haosu od pomjerenog termina i (moguce) malo hladnijeg i vlaznijeg vremena. To moze mnogo toga da poremeti.
                      Mogu da se slozim sa time sto si rekao. Ali opet, na Us Openu je Novak favorit, a na RGu mora da ima srece da bi dosao do titule. Tako da je za mene jednostavno da treba da ide punom snagom na Us Open, a posle kako bude. Naravno da ako osvoji Us Open i bude zdrav treba da proba da igra RG.
                      Last edited by 147; 16-06-20, 19:16.

                      Comment


                      • Originally posted by 147 View Post
                        Virus mozda bude mnogo slabiji tada nego sto je sada, maltene kao obican grip. Zamisli dodjes do finala i nekako se zarazis virusom, i nemas nikakve simptome i hoces da igras a neko te diskvalifikuje. Ne bi bilo lako organizatorima onda da donesu odluku na bilo koju stranu.
                        Nebitno je to, ko je pozitivan leti sa turnira, neka taj ima slabe simptome, ali mozda nekog zarazi ko ce da ima ozbiljnije.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Rg je gori ali i Uso je los Bojana u ovako nehumanim uslovima sa polukarantinom odrzavaju turnir,ne kazem da ne razumem ali moglo je bolje da se odradi

                          147 ja samo ne znam zasto testiraju ako ce pozitivni slucajevi nastacljayi turnir...i nisam rekao da igraju na -30c nego na 10c jbt za te pare koje zaradjuju,fucbaleri i na -10c igraju u Rusiji,ovi vala na 10-15c mogu

                          I da do sredine novembra sam i mislio recimo od 2-15 novembra,ne vidik da se u dvoranama moze igrati do vakcine
                          Last edited by Srkisa; 16-06-20, 19:24.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Nebitno je to, ko je pozitivan leti sa turnira, neka taj ima slabe simptome, ali mozda nekog zarazi ko ce da ima ozbiljnije.
                            Moguce da je to najlogicnije resenje, slazem se. Mada po meni to treba da zavisi od jacine virusa u tom periodu. Ako je recimo preko 1% sa teskim simptomima, onda treba doneti jednu odluku, u suprotnom drugu. A sta ako se zarazi recimo 20tak igraca u prvom kolu? Izbaciti ih sve ili prekinuti turnir? Po meni treba sve to da predvide i da se tacno znaju pravila unapred.

                            Originally posted by Srkisa View Post
                            Rg je gori ali i Uso je los Bojana u ovako nehumanim uslovima sa polukarantinom odrzavaju turnir,ne kazem da ne razumem ali moglo je bolje da se odradi

                            147 ja samo ne znam zasto testiraju ako ce pozitivni slucajevi nastacljayi turnir...i nisam rekao da igraju na -30c nego na 10c jbt za te pare koje zaradjuju,fucbaleri i na -10c igraju u Rusiji,ovi vala na 10-15c mogu
                            Slazem se da mogu da igraju na 10-15 stepeni, ali recimo ispod 7-8 ne bi trebalo po meni.
                            Last edited by 147; 16-06-20, 19:26.

                            Comment


                            • Originally posted by Srkisa View Post
                              Rg je gori ali i Uso je los Bojana u ovako nehumanim uslovima sa polukarantinom odrzavaju turnir,ne kazem da ne razumem ali moglo je bolje da se odradi

                              147 ja samo ne znam zasto testiraju ako ce pozitivni slucajevi nastacljayi turnir...i nisam rekao da igraju na -30c nego na 10c jbt za te pare koje zaradjuju,fucbaleri i na -10c igraju u Rusiji,ovi vala na 10-15c mogu

                              I da do sredine novembra sam i mislio reciko od 2-15 novembra
                              Meni USO nije los, oni pokusavaju i daju svoj maksimum da se turnir odrzi, RG je napravio citavu komplikaciju i po njima treba pljuvati.

                              A sto se tice hladnoce, ne misli se da nece moci da igraju, igrali su oni vec na 10-15 stepeni, nego ce ranije da pada mrak, jos ako budu kisni dani, to moze bas da se oduzi i da budu totalni haos od turnira.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Meni USO nije los, oni pokusavaju i daju svoj maksimum da se turnir odrzi, RG je napravio citavu komplikaciju i po njima treba pljuvati.

                                A sto se tice hladnoce, ne misli se da nece moci da igraju, igrali su oni vec na 10-15 stepeni, nego ce ranije da pada mrak, jos ako budu kisni dani, to moze bas da se oduzi i da budu totalni haos od turnira.
                                Zato kazem u Iw i novembru,ne znam sta je problem apsolutno genijalno resenje bi bilo

                                Nema hladnoce sunce sja,reflektori tu,nema ljudi da se zaraze,mogu cak sve u selu da ih testiraju i puste na stadion da ima nekog

                                A i u njujorku na 10-15c krovom na 3 terena i reflekyorima bi se moglo,naravno ako ne bude drugog talasa

                                Kod Rga je problem mrak jer imaju samo 1 reflekyore ali mislim da bi pocetkom oktobra moglo da prodje jos uvek

                                Rg prakticno nije imao drugu opciju shvatite osim u septembru a zele da sacuvaju turnir,posle septembra ne moze zbog mraka pre nisu mogli nikako jer nisu znali da ce Wimbledon otkazati,tako da su oni samo hteli da sacuvaju pare(bezobrazno da)

                                A Uso ima vise opcija za razliku odo ovih zato kazem da su i oni losi

                                Comment

                                Working...
                                X