Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer0 View Post
    Meni je zabrinjavajuce da to što gotiviš Feda znači da moraš da se složiš sa svakim njegovim stavom i da ga požrtvovano braniš iako nemaš pojma šta se ustvari dešava.
    Ja se uopste nisam slozila sa njim, nadji mi post gde sam se slozila, cekacu, nije mi tesko.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Navedi jednog Dedinog fana koji mu ne daje bezgraničnu podršku štagod ovaj da uradi ili kaže? Da kaže da su govna nova hrono dijeta izazvao bi masovne poremećaje u metabolizmu širom planete.
      Samo na ovom forumu recimo Shminka i ja, a ima i jos ljudi
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Kad je Roger bio predsednik igraca, on je isao drugima na noge, sad je to posao Djokovica.
        Sam je hteo tu ulogu, niko ga nije terao i zavrtao mu ruku...pa sad mora da je obavlja kako treba, a to znaci da sa najboljim i najuticajnijim igracima licno on prica i da ima vremena za njih.
        Hoćeš da kažeš da ovo nije maliciozno i nije "napad" na Novaka, nego je do nas?

        Ako se ne slažeš sa Fedom, onda uopšte ne vidim tvoju ulogu ovde, šta misliš i koju stranu braniš... Ali, vrlo jasno vidim koju napadaš, pa sam osetio potrebu da i ja kažem šta mi deluje zabrinjavajuće pošto si ti to već iznela.

        Dakle, po tebi je problem što neposredno pred odluku (iako priča traje već dugo) Novak(po rečima Federera, a ja njemu ne verujem ni kad dobar dan kaže) nije imao vremena da se vidi sa Federerom kada je ovaj to zahtevao?
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Ne znam uopste sta ste pisali, a pravo da vam kazem mrzi me da citam. Medjutim Bojana je u pravu
          Spoiler
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Evo i ja se ne slažem sa Novakom, ali podržavam njegove stavove.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Sam je hteo tu ulogu?
              Hoces da kazes da su ga igraci izabrali valjda. To sto je pristao, a znamo svi da je to volonterski, znaci da misli da moze da da svoj doprinos.

              Kao drugo, sa Federerom je pricao detaljno o svemu na LC, po RF svedocenju, dakle sad ga ovaj zvao...promenio misljenje u medjuvremenu sta li... a Novak em igra singl, em igra dubl, em je sastanak Veca igraca trajo, po svedocenjjma, 6 sati i zaboga nije dosao NJKV na noge???

              A sta je sa sednicama igraca koje se sazivaju? NjKV njma ne prisustvuje?

              A sad mi daj dokaze crno na belo da je RF isao igracuma na noge i da Novak, sram ga bilo to ne readi, ako izuzmemo ovu uvredjenu izjavu.
              Sad ako Nole ne osvoji pricat ce se da je dug sastanak bio. A oni hladno remi bacili u miru

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0 View Post
                  Hoćeš da kažeš da ovo nije maliciozno i nije "napad" na Novaka, nego je do nas?

                  Ako se ne slažeš sa Fedom, onda uopšte ne vidim tvoju ulogu ovde, šta misliš i koju stranu braniš... Ali, vrlo jasno vidim koju napadaš, pa sam osetio potrebu da i ja kažem šta mi deluje zabrinjavajuće pošto si ti to već iznela.

                  Dakle, po tebi je problem što neposredno pred odluku (iako priča traje već dugo) Novak(po rečima Federera, a ja njemu ne verujem ni kad dobar dan kaže) nije imao vremena da se vidi sa Federerom kada je ovaj to zahtevao?
                  Da, smatram da je Novak napravio gresku sto nije licno pricao sa Nadalom i Fedom i da je za njih morao da nadje vremena, isto bi to mislila i da su zamenjene uloge.

                  A jednostavno pricamo o tome sta se desava u tenisu, moguce je i tako voditi diskusiju, bez toga da se drzimo neke strane kao pijan plota. Htela sam da vidim da li neko vise zna, da li je neko jos nesto dodatno procitao, jer jeste zanimljivo to sto se desava, ali to se odmah svede na to ciji je tata jaci
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • ...a zna se da federerov tata najjaci

                    Originally posted by dekkard View Post
                    Navedi jednog Dedinog fana koji mu ne daje bezgraničnu podršku štagod ovaj da uradi ili kaže?
                    Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    Samo na ovom forumu recimo Shminka i ja, a ima i jos ljudi

                    Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    Ne zanima me uopste ovo, ali podrska Rodzeru.
                    Naravno da je Stari u pravu.
                    etc

                    a fed i rafa pijuckaju kafu,slatka moja,velim ja tebi da taj novak...

                    a stvarno se ponasaju ko uvredjene mlade
                    Wizard

                    Comment


                    • ^
                      Sarkazam detektor u kvaru

                      Comment


                      • najgore sto nije sarkazam
                        Wizard

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post

                          Nisam u toku, jel to neka nova egzibicija od 30 poena i tolikim nagradnim fondom?

                          Vidim da mu protivnici nisu predavali, i ako prosta matematika kaze da je za osvajanje jednog seta potrebno bar 24 poena, ne znam uz pomocu kojih trikova je uspio dobiti mec sa 30 .. bice da se doticni malo preracunao

                          Comment


                          • Originally posted by cssr View Post
                            Nisam u toku, jel to neka nova egzibicija od 30 poena i tolikim nagradnim fondom?

                            Vidim da mu protivnici nisu predavali, i ako prosta matematika kaze da je za osvajanje jednog seta potrebno bar 24 poena, ne znam uz pomocu kojih trikova je uspio dobiti mec sa 30 .. bice da se doticni malo preracunao
                            Da, bila je egzibicija. Koliko sam video meč je bio produženi TB. Raonić pobedio Monfilsa, Čilića i u finalu Wawrinku.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by joshmor View Post
                              najgore sto nije sarkazam
                              Samo sto jeste, zdravkelja u pravu naravno

                              Moracu ubuduce jos vise da naglasavam sarkazam

                              Stvarno mislis da mi je bitno da li je Rodzer u pravu ili ne za nesto van terena?
                              Jedva i tenis pratim poslednjih godina, a kamoli da me briga sta se ovi ko neka derista ponasaju u nekom Vecu ili sta vec. Ma, bezi
                              Last edited by Mr. Wolf; 12-03-19, 10:54.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • pa to je onaj super TB tennis, svaki mec se igra do 10 poena, pobednik uzima sve pare, to su vec par puta organizovali
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X