Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Fed je rekao da Novak nije imao vremena za njega, niko drugi

    A ne znam kakve veze ima Krajicek, dvogodisnje rangiranje itd. kad se sad pricalo samo o Kermodu
    Pa napisala sam kakve...Rafa je juce bio nezadovoljan, tacnije na konferenciji izrazio nezadovoljstvo zbog cele ove price oko Kermondea, pa se pitam kada je bio zadovoljan, posto i je pre 7 godina dao ostavku na mesto potpredsednik zbog tih nabrojanih pitanja i neslaganja sa Federerom jer su zastupali razlicite kandidate.

    Sa Kermondeom je jasna prica..imao mandata vise nego prethodnici, tacnije tri prethodnika, i to 2 puna mandata...ljudi hoce da menjaju, nisu zadovoljni mnogi, pa ni ATP turniri

    Postavilla sam ovo vec pre par dana.. ATP Vece je pre 6 meseci htelo da glasa protiv poduzenja mandata Kermondeu...dakle ATP Vece, ne Vece igraca kome predsedava Novak...




    A to sto je Federer bas za ovog i sto postoje tu ocigledno interesi, sto se Novak nije sastao bas kad je Fed hteo, po njegovim recima...a pricali nasiroko na LC opet po RF recima, ja bih ipak da cujem i drugu stranu...bez unapred zakljucivanja da Novak nije hteo namerno ili kakve vec insinuacije postoje.

    Uostalom ZASTO da bude transparentno?
    Da ponivim sta je Fed rekao o radu Veca dok je in bio predsednik

    Federer said, without naming names, in a recent interview that he preferred that players keep their criticism of the sport private and focus on working for change behind the scenes...
    Sto bi sada da bude drugacije?
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Transparentno u smisli ko ce da nasledi ovog, jer meni trenutno izgleda kao da im je bilo bitnije da izglasaju da Kermode ne bude, nego sto su nasli ko ce da bude.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Ne zanima me uopste ovo, ali podrska Rodzeru.
        Naravno da je Stari u pravu.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • To mozemo samo da nagadjamo, zavisi iz kog ugla gledamo. Da li imaju ili nemaju kandidta ne znamo, nagadjamo kao o mnogim stvarima.
          Saznace se uskoro sve pretpostavljam, ne znam zasto ne bi.

          Britanci su digli frku jer njihovog kandidata zaboga nece vise, a igraci poput Federera i Vavrinke te nemaju vremena da se time bave, te prozivaju Novaka ... tako da u ova smutna vremena lako je donositi zakljucke.
          Njihov CEO, njihova stvar sta ce da rade, a nije bas sve crno-belo kao sto se pise i kako se predstavlja, mnogo puta dokazano.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Podrška Novaku, dosta je tiranije sveta prema Srbiji

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              To mozemo samo da nagadjamo, zavisi iz kog ugla gledamo. Da li imaju ili nemaju kandidta ne znamo, nagadjamo kao o mnogim stvarima.
              Saznace se uskoro sve pretpostavljam, ne znam zasto ne bi.

              Britanci su digli frku jer njihovog kandidata zaboga nece vise, a igraci poput Federera i Vavrinke te nemaju vremena da se time bave, te prozivaju Novaka ... tako da u ova smutna vremena lako je donositi zakljucke.
              Njihov CEO, njihova stvar sta ce da rade, a nije bas sve crno-belo kao sto se pise i kako se predstavlja, mnogo puta dokazano.
              Kad je Roger bio predsednik igraca, on je isao drugima na noge, sad je to posao Djokovica.
              Sam je hteo tu ulogu, niko ga nije terao i zavrtao mu ruku...pa sad mora da je obavlja kako treba, a to znaci da sa najboljim i najuticajnijim igracima licno on prica i da ima vremena za njih.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Bojana ovo postaje smešno više zaista

                Comment


                • suprotno,zapavo
                  Wizard

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                    Bojana ovo postaje smešno više zaista
                    To sto vi ne znate da normalno diskutujete, a da ne shvatate to kao licni napada na Djokovica je ono sto je smesno, tuzno i zabrinjavajuce u isto vreme.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Kad je Roger bio predsednik igraca, on je isao drugima na noge, sad je to posao Djokovica.
                      Sam je hteo tu ulogu, niko ga nije terao i zavrtao mu ruku...pa sad mora da je obavlja kako treba, a to znaci da sa najboljim i najuticajnijim igracima licno on prica i da ima vremena za njih.
                      Sam je hteo tu ulogu?
                      Hoces da kazes da su ga igraci izabrali valjda. To sto je pristao, a znamo svi da je to volonterski, znaci da misli da moze da da svoj doprinos.

                      Kao drugo, sa Federerom je pricao detaljno o svemu na LC, po RF svedocenju, dakle sad ga ovaj zvao...promenio misljenje u medjuvremenu sta li... a Novak em igra singl, em igra dubl, em je sastanak Veca igraca trajo, po svedocenjjma, 6 sati i zaboga nije dosao NJKV na noge???

                      A sta je sa sednicama igraca koje se sazivaju? NjKV njma ne prisustvuje?

                      A sad mi daj dokaze crno na belo da je RF isao igracuma na noge i da Novak, sram ga bilo to ne readi, ako izuzmemo ovu uvredjenu izjavu.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Pa sam je hteo, mogao je da kaze da nece, nema vremena itd.
                        I da, uloga saveta jeste da ide kod igraca, a ne obrnuto...imas i Nadalovu izjavu da njemu niko nije nista rekao, da mu niko nije prisao.

                        Ostatak posta necu da komentarisem, ja Djokovica zovem imenom ili prezimenom, a ne nekim nadimcima.

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Kako nema vremena? Pa ima, zato to i radi.

                          Ponavljanje je majka znanja... sa RF se sastao na LC gde su o svemu pricali, po njegovim recima, pa se ovaj setio bas kada je bio sastanak Veca koji je trajao 6 sati ....da nesto menja valjda ili sta vec on najbolje to zna... Novak rekao ne mogu danas, mogu sutra...
                          Sa Rafom se sastao i u septembru i novembru... to sto namerno vise nego ocigledno spinuju i izazivaju nesto...sta god da je to, njihov problem.

                          Pa bolje da pises stvarno sto mislis, nego sto se kao drzis neutralna, jer ne razumem cije interese tacno branis...Kermondove... ? Nonsens.

                          Ocigledno da je u pitanju teska propaganda nezadovoljnika iz vise razloga...

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            To sto vi ne znate da normalno diskutujete, a da ne shvatate to kao licni napada na Djokovica je ono sto je smesno, tuzno i zabrinjavajuce u isto vreme.
                            Meni je zabrinjavajuce da to što gotiviš Feda znači da moraš da se složiš sa svakim njegovim stavom i da ga požrtvovano braniš iako nemaš pojma šta se ustvari dešava.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • I da... gde stoji da je uloga Saveta da ide na noge igracima, kada vec imaju obavezne sastanke na odredjenim turnirima, nisam to nigde pronasla?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Meni je zabrinjavajuce da to što gotiviš Feda znači da moraš da se složiš sa svakim njegovim stavom i da ga požrtvovano braniš iako nemaš pojma šta se ustvari dešava.
                                Navedi jednog Dedinog fana koji mu ne daje bezgraničnu podršku štagod ovaj da uradi ili kaže? Da kaže da su govna nova hrono dijeta izazvao bi masovne poremećaje u metabolizmu širom planete.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X