Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Ako ne promeni stav i ponasanje, bas tesko.
    Meni se od ovih novih najviše sviđa kako igra Fric. Ne znam koliko je posvećen treningu, ali ima taj killer instinct u sebi i odličnu motoriku.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Najveci plus Fricu je sto mu je Anakon cesto u boksu, boljeg trenera ne moze da nadje.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • izgleda da se Ferrer sprema da sledece godine ode u penziju

        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • A i red bi bio. Pati se mnogo rob poslednjih godina. Vidi se da je to - to. Ne moze vise, a nije za njega da nabija skorove i samopouzdanje raznoraznim klincima.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • i Anderson i Isner igraju LC

            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Ne bi se Endi toliko smejao za svoj ranking da mora da iga Celindzeere ili neke kvalifikacije, kao Stan na priemer. Nazalost, sada ce mu svi turniri davadi speciajlane pozivnice (nece koristiti zasticeni rejting), i zbog toga mozda Stan nece negde dobiti specijalnu pozivnicu, jer ce turniru mnogo biti da da 2 WC. DObar primer za to je Toronto.

              Comment


              • Ja nisam sigurna, ali mislim da postoji pravilo da bivsi no.1 uvek imaju pravo na WC, tj. da ne mogu da ih odbiju.
                A Marej koristi PR za USO, tu nece traziti WC
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by 147 View Post
                    Ne bi se Endi toliko smejao za svoj ranking da mora da iga Celindzeere ili neke kvalifikacije, kao Stan na priemer. Nazalost, sada ce mu svi turniri davadi speciajlane pozivnice (nece koristiti zasticeni rejting), i zbog toga mozda Stan nece negde dobiti specijalnu pozivnicu, jer ce turniru mnogo biti da da 2 WC. DObar primer za to je Toronto.
                    Zašto na žalost?


                    Originally posted by bojanaBG View Post
                    Ja nisam sigurna, ali mislim da postoji pravilo da bivsi no.1 uvek imaju pravo na WC, tj. da ne mogu da ih odbiju.
                    A Marej koristi PR za USO, tu nece traziti WC
                    I meni se čini ovo za No1 da je Bojana u pravu.

                    Međutim buni me ovo za PR kada je Endi u pitanju iz jednog razloga.

                    Zar on nije igrao Istborn ove godine pa zbog toga nema prava da koristi PR?
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Zašto na žalost?
                      Zato sto Stan nece da dobija WC, jer turniri nemaju bas toliko WC za strane igrace.
                      INteresantno pravilo za bivse prve tenisere sveta, nisam znao.

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post

                        I meni se čini ovo za No1 da je Bojana u pravu.

                        Međutim buni me ovo za PR kada je Endi u pitanju iz jednog razloga.

                        Zar on nije igrao Istborn ove godine pa zbog toga nema prava da koristi PR?
                        VIP WC kategorija za igrace koji su bili No1, citala sam da su je tako nazvali kada je Novak trazio WC za Barcelonu. Da li je tacno ne znam

                        Mislim da je Murray aktivirao PR nastupom na Queensu.
                        Last edited by Maxx-a; 27-07-18, 18:39.
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Originally posted by Maxx-a View Post
                          VIP WC kategorija za igrace koji su bili No1, citala sam da su je tako nazvali kada je Novak trazio WC za Barcelonu. Da li je tacno ne znam

                          Mislim da je Murray aktivirao PR nastupom na Queensu.
                          Hvala Maxxa
                          Ako je aktivirao onda je super. Zaista nedostaje.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Vjerujem da ste nedje vec pisali o shot clock-u, ali ipak imam neke nedoumice, koje bih volio neko da mi razjasni. Sta se desava ako je publika nekorektna prema jednom igracu? Recimo, Novak je vrlo cesto u takvim situacijama. Vrijeme pocinje da odbrojava od trenutka kada sudija kaze trenutni rezultat, ostane nekih 5 sekundi za servis, Novak tempirao ritam tapkanja loptice kako treba.. i taman tad mu neko dobaci nesto? Ili nakon servis greske, kada sudija ne govori nista, a nekulturna publika aplaudira, kao sto je u onom cuvenom USO protiv Federera? Ili sto Marej cesto radi, baci lopticu u vazduh i nesto mu zasmeta i samo kaze: "Sorry.." Sta se desava ako je neko od skupljaca loptica spor i smotan? Sta se radi kod naleta vjetra ili roja insekata koji ometaju servera? To su sve realne situacije, x puta vidjene.

                            Comment


                            • Mnogo pitaš

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ne bi me sve to puno zanimalo da ne znam Novakov temperament. Ako se jednom desi da je sudija ignorisao dobacivanje sa tribine u takvom momentu, da ga nije tretirao kao distrakciju, vec samo dodijeli opomenu Novaku ili mu cak uzme poen.. Novak ce da poludi i sve moze da ode u persun od tog trenutka. Samo se brinem.

                                Comment

                                Working...
                                X