Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je l' jos nije otkazao glupi Lejver Kup?.. Dobra bi fora bila da na kraju godine zavrsi iza Nadala za jedno 300-400 poena.. Opravdanje ce vrv biti "jbg nisam mogao da odbijem kuma Roda"
    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

    https://ibb.co/cD1Xnq

    Comment


    • Originally posted by Fića View Post
      Je l' jos nije otkazao glupi Lejver Kup?.. Dobra bi fora bila da na kraju godine zavrsi iza Nadala za jedno 300-400 poena.. Opravdanje ce vrv biti "jbg nisam mogao da odbijem kuma Roda"

      Verovatno ima dobar razlog...

      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Kako da otkaze LC kada je skoro prihvatio ucesce I to nema veze sa ovom pricom.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Prijavio je zvanično samo Šangaj još i Pariz, videćemo, ali mislim da neće ići na neku od ove dve 500-ce i ne treba mu to ove godine, iako ima u Pekingu/Kini mnogo navijača
          Ovo mi promače...pa ima logike mada sam ja očekivala da će ipak odigrati Peking...
          Je l' od ove godine za njega važi da može da izbaci po neki turnir zbog godina?
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Igrao je već dva turnira iz serije 500, ne mora više, ima 30+ god.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Igrao je već dva turnira iz serije 500, ne mora .
              A pa da.
              Možda je i pametnije da propusti i da se odmori...Mada verujem da će planirati kinesku turneju u zavisnosti od toga kako prođe na USO...
              Ako stigne do finala ne bih se iznenadila da propusti i Šangaj.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Kako da otkaze LC kada je skoro prihvatio ucesce I to nema veze sa ovom pricom.
                'De znam nek izmisli neku povredu. Mogao bi Bec ili Bazel..Ako osvoji Uso br1 ce biti nadomak ruke tako da ce morati vrv da odigra jednu 500icu.. Jedino ako ne osvoji Sangaj i Pariz
                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                https://ibb.co/cD1Xnq

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Zanimljivo ni na jednoj nema Novaka

                  Daj listu za Tokio

                  Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Originally posted by Fića View Post
                    'De znam nek izmisli neku povredu. Mogao bi Bec ili Bazel..Ako osvoji Uso br1 ce biti nadomak ruke tako da ce morati vrv da odigra jednu 500icu.. Jedino ako ne osvoji Sangaj i Pariz

                    Nema potrebe da forsira ove godine, biće No1 sledeće.

                    LC je inače egzibicija, malo markenting, malo više lova, i to je to

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Rodzer ce imati priliku da igra dubl sa GOAT-om. Kakva privilegija!
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by MareLFC View Post
                        Daj listu za Tokio

                        Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Klik na tvit pa slika desno
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Mnogo jaci Peking

                          Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Nisam sigurna, mislim da je odgovor -niko.
                            Nemam ni ja kuglu,samo sam uporedila igrače koji trenutno pokazuju najviše potencijala/talenta u toj generaciji.
                            Već sam napisao za Tomića (1992) koji je kao tinejdžer mjesec dana ušao u top 30, izašao i vratio se debelo poslije 21. rođendana. Već je pomenut Kyrgios (1995) koji je sa tačno 20 ušao u top 30 i ostao je, koliko je meni poznato, još Raonić koji je imao 20 godina i 4 mjeseca. Ne isključujem mogućnost da sam nekoga izostavio, ali vrlo je mala mogućnost. Dakle, govorimo o top 30 do 21. rođendana i, ukoliko Kyrgiosa odvojimo kao pripadnika nove generacije, Tomića kao incidentnu situaciju, ostaje samo Raonić. To ne da je malo, nego nemam riječi. Postoje još neki parametri koji su još porazniji, o nekima sam makar 10 puta pisao, a o nekim ću tek pisati, Bože zdravlja. Za neke će mi trebati više vremena.

                            Sve ovo pišem da je sad situacija bolja jer imamo nešto potencijalno u najavi, a nijesmo imali ni nadu.
                            Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                            Comment


                            • I zvanično Lendl je kod Zvereva u timu

                              alexzverev123Welcome to the team Ivan Lendl
                              Last edited by Marija81; 21-08-18, 20:36.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                jedan Krajinović došao na 25-26, Džumhur i slični
                                A šta to fali Krajinoviću i Džumhuru da ne mogu biti u prvih 30? Nisu im dovoljno zvučna imena, šta li, pa se ismijavaju bez da im se i gledaju mečevi.

                                Period u kojem je Federer dominirao se ismijavao godinama, a sad odjednom postade period u kojem je bilo dosta teže doći do vrha
                                Last edited by shminka; 21-08-18, 23:04.

                                Comment

                                Working...
                                X