Announcement

Collapse
No announcement yet.

Legende Formule 1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Sweetgirl View Post
    Nebojsa kapa dole.
    Hvala. Dobrodosla na forum. Liverpool, Novi Sad, pratis Formulu, sve sami plusevi. Jos da navijas za Zvezdu, ali dobro niko nije savrsen Zelis li da se pridruzis projektu sa nekim tekstom? Mislim nije obavezno, dobra volja, demokratija.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #17
      Originally posted by NebojsaNS View Post
      Hvala. Dobrodosla na forum. Liverpool, Novi Sad, pratis Formulu, sve sami plusevi. Jos da navijas za Zvezdu, ali dobro niko nije savrsen Zelis li da se pridruzis projektu sa nekim tekstom? Mislim nije obavezno, dobra volja, demokratija.
      Hvala,mada si mi vec pozeleo dobrodoslicu na MotoGP pdf.Ja sam inace Nashova sestra. Navijam za Partizan.

      Ne verujem da cu ja pisati neke ozbiljnije tekstove,ja F1 pratim od pre 3 godine a moj brat ce sigurno,on je zaludjenik za svim zivim sportovima,sve je krenuo sa 5 godina da prati.

      EDIT:Eto kad se koriste 2 profila na jednom kompu sta se desi.
      sigpic

      Comment


      • #18
        hahahhaha ja se cudim jbt pise Nashova sestra na njegovom profilu,pomislicu jos da je Nash presao u g*j populaciju
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #19
          Joj pogresila sam,moramo se uskladiti,trebace nam vremena.

          Comment


          • #20
            @ bice

            Svaka cast ... Sad ocekujem isto tako dobar za Brawna...
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #21
              Hvala,valjda ce biti,nisam znao da ce ovaj biti ovako dugacak
              Za Rossa malo krace jbg,ali ipak ce biti sutra,veceras ne mogu 2 sata sam ovaj pisao.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • #22


                E popravi mi vece...
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #23
                  Hehheh sto?Idem sutra u prvu smenu,ne mogu da pisem sad
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #24
                    Odlicno bice,svaka cast.

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by bice View Post
                      Hehheh sto?Idem sutra u prvu smenu,ne mogu da pisem sad
                      Ma ne ti, Sweetgirl iliti S - Nash.
                      Ma ok svakako necu ni ja jedno vreme kaciti, ispiti.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #26
                        Dobro bice dje su informacija da je vozio u zaglavljenoj 4. brzini 40-ak krugova i zavrsio 2.?
                        Da je pobijedio kroz pit,da je sa 16. mjesta na Spa kad je pocela kisa dosao do pobjede?
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Ma samo mi je ona falila ovde,sedimo tu i setamo s profila na profil i jos s mog profila postove ostavlja.
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Ma ok, je skroz.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #29
                              Ima SPA sa 16. mesta,morao sam nesto da isecem jbg,Vlatko nije sve stalo morao sam zadnji deo i dosta pre toga,sta cu
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Vladan View Post
                                Dobro bice dje su informacija da je vozio u zaglavljenoj 4. brzini 40-ak krugova i zavrsio 2.?
                                Da je pobijedio kroz pit,da je sa 16. mjesta na Spa kad je pocela kisa dosao do pobjede?
                                Zato smo mi tu da se nadovezemo. Ima tu jos trivie o Sumiju, recimo da je pred prvi Grand Prix izvozao stazu biciklom nekoliko puta jer je dotad nije vozio.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X