Announcement

Collapse
No announcement yet.

Legende Formule 1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danas bi mu bilo 55...



    Comment


    • 21 godina...

      Comment


      • Post obrisan, ne dozvoljavamo reklamiranje drugih sajtova i foruma, naročito ne prekopiranih tekstova sa stranih sajtova bez navođenja izvora...

        Vanja #66
        Last edited by Vanja #66; 23-12-15, 19:53.

        Comment


        • Ovakve treba banovati odmah na početku, jer im je cilj reklamiranje a ne pisanje mišljenja, druženje...

          Comment


          • Neko je dosao posle 100 godina Pozdravljem vas sve, i htjedoh pitati gdje se nalazi ova tema sa tekstovima, posto je ne nadjoh na prvo trazenje, a treba mi nesto?
            Mistakes make us who we are.

            Comment


            • Mislis na ovu?
              http://www.sportklub.info/forum/show...-kolumna/page3

              Ps: dobrodosao opet

              Comment


              • Jok, to sam vidjela, nego smo radili nesto bas oko legendi F1 taman uporedo sa kolumnom, bila je zakljucana tema, al je ne mogu naci vise
                Mistakes make us who we are.

                Comment


                • Originally posted by Miss Poison View Post
                  Jok, to sam vidjela, nego smo radili nesto bas oko legendi F1 taman uporedo sa kolumnom, bila je zakljucana tema, al je ne mogu naci vise
                  Sigurno si mislila na ovo:
                  http://www.sportklub.info/forum/show...isali-istoriju

                  Inace dobrodosla nazad
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    Sigurno si mislila na ovo:
                    http://www.sportklub.info/forum/show...isali-istoriju

                    Inace dobrodosla nazad
                    Jesam, hvala puno
                    Mistakes make us who we are.

                    Comment


                    • Inace, nastavlja li se sta oko ove teme, ili smo to batalili?
                      Mistakes make us who we are.

                      Comment


                      • Podforum F1 je već duže vrijeme u krizi. Dosadne trke i mnogobrojni drugi foumumi su nam odveli dosta, dosta članova.
                        Ne želim da sada tražim razloge što je to tako, što je pdf u lošem stanju ali mogli smo se svi mi, svi mi ljubitalji F1 da se malo potrudimo i bez obzira što je F1 u trenutnoj lošoj situaciji da malo pokrenemo ovaj podforum. Bez obzira na kvalitet F1 mislim da je druženje ođe najbitnije i najzabavnije tako da mislim da će biti zanimljivije kada 7,8 članova kometarišu trku nego 2,3 bez obzira jel trka dosadna il zanimljiva. Uvjek ima tema za otvarati, uvjek ima nešto kometarisati. Kad tad F1 će biti ona stara tako da ajdejoš malo da se stpimo a i malo kolektivno družimo kometarisajući trke i pojedine vijesti.

                        Comment


                        • Dogovoreno
                          Nisam bila dugo tu, pa ni ne znam kakva je situacija, mada vidim da je malo opustosen ovaj dio foruma. Nadam se da cemo promijeniti nesto.
                          Mistakes make us who we are.

                          Comment

                          Working...
                          X