Announcement

Collapse
No announcement yet.

Legende Formule 1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jetse koliko sam se smejao toliko sam na kraju i plakao...dodlican film...
    www.balkansimracing.com/forum

    Real cars. Real racing. Dobrodosli

    Comment


    • Na današnji dan prije 19 godina poginuo je veliki Aerton Sena..
      http://www.youtube.com/watch?v=vQgad8VzcXE
      Sve je rečeno...
      Majstor svoga posla...

      Comment


      • Ayrton Senna - Lotus - Monza, Italian Grand Prix - 1987


        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

        Comment


        • Koliko legendi mozete pogoditi





          Spoiler
          Hunt, Prost, Rosberg, Lauda, Sena, i ..D.H!
          Last edited by jovan; 26-12-14, 18:57.
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Hunt - kosa, osmeh, crvenilo od alkohola ; Prost sa frizurom i ušima; Rosberg sa brkovima; Lauda sa kačketom; Senna na kilometar i Denny Hulme, drugi šampion Brabham tima 1967.

            Comment


            • Ajmo dalje, sta ih povezuje, sta znaci broj 20 i koji dvojica su "uljezi" ?

              Comment


              • Pa ovako kad čovek vidi sliku, pomisli 20 godina tima McLaren, ali onda skonta da su ove boje zapravo vezane za Marlboro.
                Svi su vozili za McLaren tim sa sponzorom Marlboro u nekom trenutku, s tim što je MP4 oznaka došla pre nego što su Hunt i Hulme vozili. Hulme i Rosberg nisu uzeli titule u McLarenu. Ovo je slikano i godine kad je Hulme preminuo?

                Comment


                • Sikano je izmedju 88 i 92, Sena je 88 dosao u Meklaren a Deni je preminuo 92, Moglo bi da bude i 20 godina od prve Meklarenove pobede, a sardnja sa Malborom je pocela izgleda 73. Tacno, Rozberg i Hulm nisu uzeli titulu sa Meklarenom. Nazalost polovina sa slke nije vise medju zivima.

                  Comment


                  • Marlboro je sponzorisao 2 tima pre McLarena...

                    BRM 1972.



                    Iso-Marlboro Ford 1973.

                    Comment


                    • Jeste 20 godina Marlbora, Vanja koje su dimenzije guma na ovom BRM-u puno su mi skadnije nego danasnje.

                      Comment


                      • Jao što volim te bolide iz sedamdesetih. Ne najljepši bolidi, ali jebeno izgledaju, a i sama ta kombinacija malo aerodinamike, kada je ona tek ulazila u F1, i još uvijek jaki tragovi dotadašnje F1 u kojoj je vrijedila samo sirova snaga motora...

                        Comment


                        • Originally posted by Alen P View Post
                          Jeste 20 godina Marlbora, Vanja koje su dimenzije guma na ovom BRM-u puno su mi skadnije nego danasnje.
                          Uf, ne bih znao. Ove prednje mi deluju kao da su dimenzija kao na našoj Streli, 515 prečnik, širina 210 (mm) - ovde recimo 250, a zadnje... Recimo 600+ prečnik, širina 350-400... Pogledaću sutra...

                          Comment


                          • * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • #HappyBirthdayMichael - Always in our thoughts & praying for you, your family & friends. #KeepFightingMichael





                              Spoiler




                              Last edited by jovan; 03-01-15, 09:20.
                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • Ayrton Senna ~ Interlagos 1993


                                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                                Comment

                                Working...
                                X