Announcement

Collapse
No announcement yet.

Legende Formule 1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ljudi mene I Alaina cete malo sacekati, ipak mi je tezi posao, jer sam tek pocela da pratim, a zelim da bude kvalitetno

    @bice
    Svaka cast, drugar
    Mistakes make us who we are.

    Comment


    • #32
      Da li je dovoljno zanimljiv i da li treba pomoc?
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #33
        Originally posted by bice View Post
        Ima SPA sa 16. mesta,morao sam nesto da isecem jbg,Vlatko nije sve stalo morao sam zadnji deo i dosta pre toga,sta cu
        Ma zezam se ja,odlicno si ovo odradio

        Originally posted by NebojsaNS View Post
        Zato smo mi tu da se nadovezemo. Ima tu jos trivie o Sumiju, recimo da je pred prvi Grand Prix izvozao stazu biciklom nekoliko puta jer je dotad nije vozio.
        Na prvom treningu Edi Dzordan je pitao mehanicara je li ova stoperica pokvarena ili je ovaj momak nenormalno brz
        sigpic

        Comment


        • #34
          Originally posted by Vladan View Post
          Na prvom treningu Edi Dzordan je pitao mehanicara je li ova stoperica pokvarena ili je ovaj momak nenormalno brz
          Mislim da je ipak ovo drugo, kao sto je dokazao kasnije. Mada i te stoperice su nepouzdane.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #35
            Originally posted by NebojsaNS View Post
            Da li je dovoljno zanimljiv i da li treba pomoc?
            Jeste, zanimljiv je i te kako, samo mi treba malo vremena
            Pomoc za sada ne treba, ako bude, trazicu
            Mistakes make us who we are.

            Comment


            • #36
              Inace najjaca prica za treninge i stoperice je kada je Gilles Villnueve kao rookie oladio tadasnjeg sampiona Hunta za 9 sekundi u jednom krugu, gde se ovaj zamalo nije potukao sa likom koji je merio vreme, skoro sam to nasao na netu.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #37
                Moglo bi o Gillesu nesto da se napise, ipak je verovatno najbolji vozac koji nikad nije bio sampion uz Mossa. Videcu jedan dan da izdvojim sat dva da napisem.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #38
                  Bilo je i to za biciklu ali sam morao da izbacim i to
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by bice View Post
                    Bilo je i to za biciklu ali sam morao da izbacim i to
                    Ma verujem, odlican je post, samo dodajemo neke stvari koje ti nisi ni morao da stavis. Nema mesta, znam.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #40
                      kao moze 10 000 reci ja sam imao 12 225....Pa vidi koliko sam morao da izbacim
                      Steta.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • #41
                        Dobar post. Zanimljiva ova konstrukcija, Brawn - Alonso u Red Bullu. To bi bila tektonska promena... Recimo, Mercedesa ne bi bilo, Newey se ne bi vratio... Poptuno sizofrenicno kad malo razmislis.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • #42
                          Da,o tome sam nacuo pa sam ga ubacio... Onda bi Vettel vozio sa Alonsom potpuno bi drugacije bilo
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • #43
                            Mislim da se u RBRu uopste ne kaju. Newey je mozda i bolji od Brawna, ako vec Webber nije bolji od Alonsa. Uz to Vettel i Alonso bi bili otprilike isto zapaljiv par kao Hami - Alonso.
                            Kad smo vec kod Adriana, bice tekst u subotu o njemu. Da najavim Ne mogu pre.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #44
                              Odlicno,taman da cujem nesto i o njemu...Stize vec sutra text ali nec da vam kazem ko je,neka bude iznenadjenje....Posle ove postove prebaci u zasbnu temu,da ljudi vide i nauce nesto o F1
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • #45
                                Mnogo dobra tema,ja bih volela da se ukljucim ali ne znam do kada treba do da bude gotovo necu da kasnim nesto ako bih usla A kada bih pisala o nekom to bi verovatno bio Hakinen jer su zauzeti Sena i Sumi
                                <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                                *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                                *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                                LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                                Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                                JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X