Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premio bwin de España 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • wohow...the group exists!

    Comment


    • pozdrav svima,evo par reci od mene,inace samo da kazem veliki sam fan kejsija,e sad trka je bila super uzbudljiva,svaka cast lorencu momak je zasluzeno pobedio ali svakako nije bio najbrzi na stazi ali eto,a sto se tice onog incidenta izmedju stonera i rossija koji je obelezio trku, obojica su zbrljali,rossi je jednostavno preterao u onoj krivini i zabrljao je,naravno svaka cast na voznji danas za njega i to sto se izvinio stoneru mislim da je sasvim normalna stvarjer ako nekom uprospastis trku,normalno je da mu se izvinis stoner je zbrljao to sto je rekao sto nije trebao iako mislim da je to bilo samo u afektu i sumnjam da on to stvarno misli ali sta bi bilo da je bila obrnuta situacija,da je stoner pokupio rossija,onda bi svi ispljuvali stonera samo tako a i pitanje kako bi se rossi ponasao posto znamo da obojica imaju veliki ego,ali zna se ko ima najveci(pedrosa),sto se tice redara mogla su makar 2 redara da pomognu stoneru a ne svih 7 da se sjati oko rossija,bilo kako bilo to je sad proslo,zao mi je samo sto rossi i stoner nisu ostali u igri bila bi daleko uzbudljivija trka,inace moram i simoncelija da spomenem momak je najvise iznenadio,nadam se da ce biti jos takvih iznenadjenja od njega

      Comment


      • Originally posted by L. Lawliet View Post
        Ako me iko podsjeca na mladog Rossia to je Iannone, kad podigne motor, kad pobjedi ima neshto sto me na Rossia podsjeca, cak i still voznje.
        odavno sam ja vama to govorio...jos kad je vozio onaj speed up koji je veci gabarita...imaju slican stil...

        Comment


        • Originally posted by denia_el View Post
          jeeeeeeeeeesad mozemo rosija da "dizemo u nebesa"(kako je neko danas rekao),a da ostalima na forumu ne idemo na zivce
          da,uradite tako...mozete cak i da zapustite ovaj deo foruma ili bar da te ideje resavate preko poruka :/

          Comment


          • Mislim da nema vise potrebe diskutovati o greskama obojice(Rosi-Stoner) jer to ne vodi nigde. Dali su obojica intervjue pa mozete procitati sta obe strane imaju da kazu. Mislim da je sad najvaznije da se okrenemo Portugalu. Kao sto rece juce komentator, da mogu da odspavam do 30. Aprila bilo bi super , samo je on rekao za 1. Maj, ali nema veze zna se na sta mislim
            Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

            Comment


            • Posle trke Stoner je rekao da je više ljut na redare koji mu nisu pomogli nego na Rosija koji ga je izbacio sa staze.

              “Motor mi uopšte nije imao nikakvo oštećenje, ali nisam mogao da ga pokrenem kada mi je samo jedan redar prišao, dok su ostali, kada su pomogli Valentinu, otišli natrag na svoja mesta. To je nešto na šta vozači koji se takmiče protiv Valentina moraju da naviknu, i to mi se već ranije dešavalo”, rekao je Australijanac.

              Vozač Repsol Honde je, ipak, rekao da je taj incident bio pravi trkački i da ne krivi svog velikog rivala.

              “Bio je to pravi trkački incident, on je jednostavno izgubio talenat u toj krivini. Naravno da sam razočaran, ali mi je gore od toga činjenica da su se redari ponašali kao da sam niko i ništa”, naglasio je Stoner, “Samo mislim da je Valentino odmah trebalo da siđe sa motora i da se izvini, a on je otišao do garaže i tek onda došao. Znam da je i on razočaran, bio je odličan na početku trke i bilo je očigledno da će ići preširoko i zašto je držao putanju? Ali, takve stvari se dešavaju. Znam da je Valentinu žao, ali ga ne krivim, nije njegova greška, verovatno ima problema sa ramenom pa ne može da proceni kada treba da koči, a mislim da još uvek nisu našli prava rešenja za motor. Želim da zaboravim na to i da nastavim dalje i nadam se da možemo ponovo da budemo konkurentni u Portugalu”.

              Ne moze on bez provokacije
              Mistakes make us who we are.

              Comment


              • Da sam objektivni gledalac, nasla bih opravdanje za Stonerovu izjavu! Ali posto sam veeeliiiiiki navijac Rosija, Stoner me sad jos vise nervira! A s pravom je ljut! Jos da dodam (protiv svoje volje) da je Lorenco najbolji, bas je dobar bio juce, i neka je pobedio!
                Sve u svemu, odlicna trka, prava trka za srcku!!! Jedva cekam maj!!!
                #58

                Comment


                • Originally posted by Miss Poison View Post
                  “Bio je to pravi trkački incident, on je jednostavno izgubio talenat u toj krivini. Naravno da sam razočaran, ali mi je gore od toga činjenica da su se redari ponašali kao da sam niko i ništa”, naglasio je Stoner, “Samo mislim da je Valentino odmah trebalo da siđe sa motora i da se izvini, a on je otišao do garaže i tek onda došao. Znam da je i on razočaran, bio je odličan na početku trke i bilo je očigledno da će ići preširoko i zašto je držao putanju? Ali, takve stvari se dešavaju. Znam da je Valentinu žao, ali ga ne krivim, nije njegova greška, verovatno ima problema sa ramenom pa ne može da proceni kada treba da koči, a mislim da još uvek nisu našli prava rešenja za motor. Želim da zaboravim na to i da nastavim dalje i nadam se da možemo ponovo da budemo konkurentni u Portugalu”.
                  @Pablo
                  Na ovo sam mislila kada sam rekla da ne moze bez provokacije
                  Mistakes make us who we are.

                  Comment


                  • Znam! To me je najvise iznerviralo! Mozda i vise nego sve ostalo! "Kako ti je rame"... uf! Kapiram ja da je ljut, pa i ja sam bila ljuta na Rosija, ali... Ma ne znam! Lepo Vesna kaze, da je bila obrnuta situacija, ko zna sta bi Rosi njemu rekao!
                    #58

                    Comment


                    • Sta god da bi mu rekao.. Ma ne znam ni ja.. I mene je to u vezi ramena bas iznerviralo, ali sad cujem ljude u mojoj okolini: ''Pa Rossi ne umije da vozi, krenuo da pretice covjeka i pokupio ga, mogao je Stoner poginuti zbog budale..''.. E to me je najvise iznerviralo! Rossi ne umije da vozi
                      Mistakes make us who we are.

                      Comment


                      • ..rame..talenat..da sidje sa motora ispred njegove garaze..procena...ma nije nista zeleo da kaze lose,nije on nikog vredjao,razume on to,to je trka..e sije mu ga djura!!!mali je toliko bezobrazan i kvaran i podmuko,ma sta ti ne vise..ljubomorko egoisticni,pa jos mamin???!!ma nek se tera bre u 100 lepe..Stoneru??!!ti si dno!!!!tebe samo mama voli!!!!ma nikada necu promeniti misljenje o njemu,ali nikad!!
                        Originally posted by Miss Poison View Post
                        Sta god da bi mu rekao.. Ma ne znam ni ja.. I mene je to u vezi ramena bas iznerviralo, ali sad cujem ljude u mojoj okolini: ''Pa Rossi ne umije da vozi, krenuo da pretice covjeka i pokupio ga, mogao je Stoner poginuti zbog budale..''.. E to me je najvise iznerviralo! Rossi ne umije da vozi
                        Last edited by Rossini; 04-04-11, 16:48.
                        sigpic

                        Comment


                        • Problem kod stonera je taj sto on ne ume da gubi..nije gubio u Australiji, pa mislio da nece ni ovde! super je on vozac..svaka njemu cast! kada je dosao bilo je wow ovaj stoner je super ali kada je poceo da place i da se zali...odmah je pao u ocima! rosi ima karakter harizmu...covek zraci! pa cak i kada je negativan on je nama gotivan! samo me interesuje kako bi se stoner snasao u 600...pa on bi se posvadjao sa svih 40 vozaca! tamo ko prezivi pricace! a odatle je Rossi potekao i zato je on grub u voznji, TALENAT je dobio kad i prvu loknu na glavi! Tako da Rosi je Rosi a Stoner je...pa Stoner! tako da njih dvojicu ne zelim da poredim! potpuno su razliciti ali su obojica odlicni vozaci! msm svi su tamo odlicni vozaci nema najboljeg samo najsnalazljivijeg!

                          Comment


                          • Stoner:”For sure, I would prefer if Valentino did it away from the cameras and would say something to me quietly without always having to have proof,” commented Stoner. ”For sure Valentino doesn’t do this for himself, he just wants to show to everybody that he has apologised. Yes it’s a nice gesture, it’s very good, but it still doesn’t change the result today, so we’ll see what happens in the next races.”
                            WTF???????!!!!!!

                            Comment


                            • ..ma ne priznajem..iskreno jedva cekam kraj sezone..jesto to mnogo daleko,ali jedva cekam..a to sto prica tako,to je zato sto ga hvata panika..poceli da ga sustizu..to je problem..to je problem skim on nemoze da se nosi!!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Waja View Post
                                Stoner:”For sure, I would prefer if Valentino did it away from the cameras and would say something to me quietly without always having to have proof,” commented Stoner. ”For sure Valentino doesn’t do this for himself, he just wants to show to everybody that he has apologised. Yes it’s a nice gesture, it’s very good, but it still doesn’t change the result today, so we’ll see what happens in the next races.”
                                WTF???????!!!!!!
                                ha ha ma pusti stonera,svasta je on napricao u tom intervjuu,napao coveka bez potrebe,pa nije rossi kriv sto je ROSSI,pa pored njega svi ostali budu nevidljivi
                                a mnogo ti je slatko ono za talenat i prvu loknicu
                                don't be scared homie
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X