Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premio bwin de España 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Hurricane View Post
    Nemojte da ujedate, da vas sinteri ne vode u kafileriju
    da niste vi mozda ti koji ce da nas odvedu na spaljivanje??..psi imaju dusu,licnost,karakter...sta sinteri imaju od toga?lance,spriceve,mreze,sajle..i naravno,pogan jezik..kao Kejsi..posle ove sezone,drugi posao mu ne bi ni odgovarao..sinterski..kad bi mogao kojim slucajem,on bi Valea da spali..?on bi hteo njegovu dusu,karakter,licnost,i naravno..ZNANJE I UMESNOST!,jer samo tako bi mogao da se odlepi od prve stepenice...u tome mu mnogi nemogu pomoci,pa cak ni Honda..;)
    sigpic

    Comment


    • Videcemo koliko ce "Doktor" da uradi na Dukatiju. To je taj, isti Dukati od prosle godine, pa cemo videti koliko ce Rosi pobeda zabeleziti. A nece Stoner da pali Rosija, a pogotovo nece Rosijevu dusu, karakter, licnost, jer znas zasto? Psi smrde
      Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

      Comment


      • Nadam se da ste svi procitali moj poslednji post. Ako niste, zamolila bih vas da to uradite, i da se ponasate u skladu sa mojim predlogom.
        Ovo je MOLBA, ne naredjenje. Cisto da bude jasno.
        Jos jednom, molim vas, sve, bez razlike kome vozacu ste naklonjeni, da birate reci i uvazavate druge. SVI vozaci su dobri, neko ima vise umesnosti, neko malo manje, ali to je nebitno.
        Bitno je da svako ima pravo na sopstveno misljenje, pravo da ga iznese, ali pod uslovom da tim svojim pisanjem ne povredjuje osecanja onih koji drugacije misle.
        Ako se nekome Stoner ne dopada kao licnost, dovoljno je da samo to i napise--ne dopada mi se.Tacka. Nema dalje. Ali pisati da nije dobar vozac, je nepoznavanje ovog sporta.
        Stoner je izuzetan vozac, sa tim se slazu svi, koji se bar malo razumeju u ovaj sport.Oni koji odlicno poznaju motogp, kazu da je Stoner izvanredan, u rangu Rosija.Jedino mu nedostaje konstantnos.
        Nadam se da vise necu morati da pisem ovakve pamflete.

        Comment


        • Originally posted by YAMAHAY View Post
          Odvratan ha? Znači ovde imamo dupli standard? Ovo je tvoj komentar upućen na moj račun (Zamolio bih te samo da se okanes nacionalnog, etnickog i sl nacina vrijedjanja bilo koga jer to nema nikakvog smisla i takve postove cu da sankcionisem. Dakle uredu je da ne volis Valentina i izrazavas svoj stav samo nemoj da vrijedjas. Ja ne volim Lorenza ali ipak ne koristim nikakve pogrdne izraze za njega.) u vezi moje izjave da je Rosi klasična

          Ajd sad lepo samocenzura pa briši post. VESNA gde si sada da reaguješ (a i ostali)!
          A sta, ti kao ne znas da ovde moze komotno da se pljuje po svima?! Potrebno je samo da navijas za Rosija. I kakvo sankcionisanje i brisanje postova pominjes?! Pa kada ovo nije obrisano...
          Originally posted by Rossini View Post
          ..mali je toliko bezobrazan i kvaran i podmuko,ma sta ti ne vise..ljubomorko egoisticni,pa jos mamin???!!ma nek se tera bre u 100 lepe..Stoneru??!!ti si dno!!!!tebe samo mama voli...
          Meni licno ne smetaju ovakve bljuvotine. Jer to vise govori o onima koji ih pisu i o moderatorima koji to ne sankcionisu. Ali mi smeta sto mnogi koji imaju nesto pametno da kazu, kada procitaju nesto ovako jednostavno ne zele da ucestvuju!
          Ne bih nikome da solim pamet ali mislim da je krajnje vreme da moderatori zasucu rukave i pocnu da rade svoj posao.
          http://www.youtube.com/watch?v=UYxxg...eature=related

          Comment


          • Mislim da radim svoj posao. Ne volim sankcije, kaznjavanje. Jednostavno, vise volim da verujem da se mozemo dogovoriti, kao ljudi, nego da upotrebljavam sredstva, kao sto je brisanje postova ili banovanje.

            Comment


            • Originally posted by nnebojsa View Post
              A sta, ti kao ne znas da ovde moze komotno da se pljuje po svima?! Potrebno je samo da navijas za Rosija. I kakvo sankcionisanje i brisanje postova pominjes?! Pa kada ovo nije obrisano...
              Slazem se sa tobom. Ni meni licno ne smetaju bljuvotine. Ja sam protiv toga, ali kada svi pljuju po Stoneru, moramo malo i mi(ako nas ima sve skupa trojica na forumu) Stonerovci da pokazemo zube. A sto se tice vesne, mislim da radi super posao
              Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

              Comment


              • Evo me. Ako ste citali, mislim na sve clanove, ono sto ja pisem, sigurno ste primetili da ja ne volim da se omalovazava bilo koji vozac.
                Jednostavno, mi te ljude ne poznajemo, znamo samo ono sto nam se przentuje putem medija. Kakve su osobe, van kamera, novinara, znaju samo njihovi najblizi.
                Osim toga, nema potrebe da se ovde raspravljamo o manje bitnim stvarima, kao sto je karakter pojedinih vozaca, jer ionako nismo sigurni da li smo u pravu.
                Trebalo bi da pisemo o njihovom umecu, talentu, sreci ili nesreci koju imaju tokom trke.
                Moze neko da nam se dopada, i tako i treba da bude, ili da nam se ne dopada. To je sasvim ok. Ali bez vredjanja onih koji nam nisu simpaticni. Volela bih da se biraju reci kada se pise nesto o vozacu koji nam je nesimpatican.
                Kao sto ne volimo da procitamo za svog favorita nesto ruzno, tako isto i suprotna strana ne voli to.
                Malo tolerancije i uvazavanja tudjih osecanja nije na odmet.
                Sukob misljenja je pozeljan, ali SAMO kada ne vredja nikoga.
                Hvala.

                ovo cu stavljati na svakoj stranici, da se na kraju naucimo civilizovanom ponasanju.

                Comment


                • Uz duzno postovanje nekolicine ali moram da kazem da opet forum gubi na kvaliteti i da je postao pravo ruglo.Umjesto da napisete nesto pametno neku novu izjavu neki novitet u tehnici neku vijest neku zanimljivost,proteklih petnaest dana samo citam necija misljenja (dobrih 70% postova) i prepucanja fanova na relaciji Stoner-Rosi,a ne cinjenice,vijesti.

                  PS I morate da upamtite ti vozaci su giganti i smiju da daju svakakve izjave i da obaraju jedni druge i da budu bijesni i ljuti.Imajte na umu jedno da oni zive nase snove koje nikada necemo moci ostvariti,a to je voziti MotoGP trku.
                  Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

                  Comment


                  • za mene nista ovde nije bljuvotina,od bilo koga,ovo je forum na kome se pisu komentari misljenja itd.....bljuvotine trazite na smetlistu..i zamolio bih da moje komentare ne nazivate bljuvotinama,jer me time licno vredjate!..ako vam se komentari ne svidjaju,pa zaboga,vi ste admin,sto znaci ono sto nije po vama za ovo mesto-delete!..vase razmisljanje sta bi ste voleli,zadrzite za sebe,i ja bih voleo da sam loto milioner!ono sto ja ili bilo ko drugi ovde kaze za bilo kog vozaca,njegova stvar,njegovo pravo na misljenje..sloboda govora i izrazavanja u granicama pristojnosti.ako sam za nekog rekao da je dno,bolje tako nego da se izrazim po srpskom!za umece,talenat sreci ili nesreci,mi nemozemo da govorimo jer nismo toliko strucni za taj rang vozaca(mozda neko i jeste,ja se izvinjavam ako se neko prepoznao da jeste),ali o tome govore njihovi rezultati i ponasanje..hvala bogu pa imamo oci,usi,opismenjeni smo dovoljno dobro da razumemo i engleski(ako nismo koristimo google translate,krstaricu itd..),pa sve to i vidimo i prepoznajemo,i na osnovu tog i sudimo..subjektivno ili ne,zavisi ko sta voli ili koga voli,slozite ce se?neko voli debele zene,neko vitke,neke zene vole debele muskarce,neke ne,vole vitke,neko voli klempave usi,neko ne voli..stvar ukusa,jel tako?o ukusima se ne raspravlja,a posto je to tako,moj ukus nije Stoner!!!hvala unapred na razumevanju..;)
                    sigpic

                    Comment


                    • Gledaj Rossini, trebalo bi da nam je svima u interesu da napravimo sto boljim ovaj forum. A ti si fenomenalan primer kako je moguce u samo nekoliko dana kontaminirati forum do nepodnosljivih granica. Zalosno je sto je jedini razlog zbog cega nisi bar javno opomenut taj sto ne kukas na Rosija. Mislim da bi bas zbog takvih postova koje ti pises moderatori morali da naprave podforum koji bi se zvao recimo ''Deponija'' i gde bi se odlagao otpad i smece. Vesna je ovde jedina koja pokusava da popravi stvari, ali ne vidim da joj jos neko iz administracije u tome pomaze!
                      http://www.youtube.com/watch?v=UYxxg...eature=related

                      Comment


                      • Originally posted by nnebojsa View Post
                        Gledaj Rossini, trebalo bi da nam je svima u interesu da napravimo sto boljim ovaj forum. A ti si fenomenalan primer kako je moguce u samo nekoliko dana kontaminirati forum do nepodnosljivih granica. Zalosno je sto je jedini razlog zbog cega nisi bar javno opomenut taj sto ne kukas na Rosija. Mislim da bi bas zbog takvih postova koje ti pises moderatori morali da naprave podforum koji bi se zvao recimo ''Deponija'' i gde bi se odlagao otpad i smece. Vesna je ovde jedina koja pokusava da popravi stvari, ali ne vidim da joj jos neko iz administracije u tome pomaze!
                        Da si obratio malo bolje paznju mozda bi vidio da sam postavio tonu informacija u zadnja dva dana, A sto se tice deopnije kad brisem postove koje nemaju veze s temom ne odgovara kad ne brisem onda ne radim svoj posao, daj se malo spusti na zemlju i pocni da se ponasas. Ja i Yamaha smo prekinuli raspravu o tome i editovali nase postove da bi je ti i vesna opet pokrenuli. Odmori malo, pobrisi svoje postove sa raspravom i glupostima i nek svako uradi sa svojima i nastavi se prica o MotoGp-u.
                        [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                        Comment


                        • Ako je ovo upuceno meni, Rossni, nisi me dobro razumeo. Ja sam ZAMOLILA za malo vise uvazavanja i tolerancije u komentarima.
                          Ne secam se da sam ikada napisala da je necije izlaganje--bljuvotina.I da sam ikada napisala da je zabranjeno izneti sopstveno misljenje.
                          Samo mislim, da kada smo vec toliko obrazovani, da znamo i strane jezike, mozemo da prevazidjemo i sopstvene slabosti i ponasamo se kulturno.
                          A diskusije i razmimoilazenje u misljenjima su itekako potrebne.
                          Hvala na razumevanju.

                          Comment


                          • Originally posted by L. Lawliet View Post
                            Da si obratio malo bolje paznju mozda bi vidio da sam postavio tonu informacija u zadnja dva dana, A sto se tice deopnije kad brisem postove koje nemaju veze s temom ne odgovara kad ne brisem onda ne radim svoj posao, daj se malo spusti na zemlju i pocni da se ponasas. Ja i Yamaha smo prekinuli raspravu o tome i editovali nase postove da bi je ti i vesna opet pokrenuli. Odmori malo, pobrisi svoje postove sa raspravom i glupostima i nek svako uradi sa svojima i nastavi se prica o MotoGp-u.
                            Lepo je to sto si se prepoznao kao moderator koji ne zna da radi svoj posao, ali ja sam davno digao ruke od rasprave s tobom!
                            http://www.youtube.com/watch?v=UYxxg...eature=related

                            Comment


                            • Originally posted by nnebojsa View Post
                              Gledaj Rossini, trebalo bi da nam je svima u interesu da napravimo sto boljim ovaj forum. A ti si fenomenalan primer kako je moguce u samo nekoliko dana kontaminirati forum do nepodnosljivih granica. Zalosno je sto je jedini razlog zbog cega nisi bar javno opomenut taj sto ne kukas na Rosija. Mislim da bi bas zbog takvih postova koje ti pises moderatori morali da naprave podforum koji bi se zvao recimo ''Deponija'' i gde bi se odlagao otpad i smece. Vesna je ovde jedina koja pokusava da popravi stvari, ali ne vidim da joj jos neko iz administracije u tome pomaze!
                              ...da li se ovaj forum nalazi u fukusimi,mozda?hoces jod?da dekontamiras?zabog takvih sam i napisao prethodni post,takav kakav je..ako ne umes da citas,nemoj da me vredjas!ja ovde nikog ne zracim,nego iznosim moje licno misljenje..to sto se tebi ne svidja kakvo ja misljenje imam o Stoneru,tvoj problem..bilo ko da je drugi u pitanju a ne Stoner,isto bih to rekao.....sto se tice unapredjenja i kvaliteta foruma,za to ne brini,unapredice se on kroz nasu diskusiju(svih clanova),bilo koje vrste vezano za gp..izvini molilm te,ovo se nije desilo na bulevaru,nego se dogodilo na gp!,a koliko znam ovaj forum je posvecen upravo njemu,gp..komentari,diskusije,razno!-procitaj moje postove u celosti,replike,nemoj selektivno,i ne donosi zakljucke prerano,da li su to bljuvotine,kontaminacije ili deponije!!
                              sigpic

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X