Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentatori pod lupom

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mladenq
    replied
    Dobro majku mu djavolice moras da razumijes komentare u efektu, mada ovaj zasluzuje sve sto mu se kaze ali ajde...

    Leave a comment:


  • miloolja
    replied
    Neće moći to ovde.

    Leave a comment:


  • mladenq
    replied
    Pa naravno da sam dosao da vredjam ovog Viskovica

    Leave a comment:


  • mladenq
    replied
    Ako si ovde došao da vređaš i psuješ komentatore, odmah da ti kažem da nisi dobrodošao! Nije ti ovo ulica druže, obrati pažnju na ponašanje!
    Last edited by miloolja; 22-10-16, 16:57.

    Leave a comment:


  • Ser Gagi
    replied
    Ne, Viskovic komentira za srpski SK. Ja imam hrvatski SK, i ovaj komentator je bas iritantan kad prenosi Barsu, iz utakmice u utakmice, a skoro sve Barsine utakmice on prenosi.

    Leave a comment:


  • mladenq
    replied
    Cek, cek je l' vi to hocete da kazete da on komentarise pristrasno za Barsu ovaj mec sto upravo ide? Ne znam da li gledamo isti SK posto ova mentolcina Viskovic o kome sam vec gore pisao tako blati Barsu iz utakmice u utakmicu da je to nevidjeno, a i na ovoj svaka 2 minuta kenja kako je Valensija ostecena nenormalno a ovaj Maljenko izrod im nije sudio cist bar jedan crveni. Kad on komentarise utakmicu mi upropasti idiot.

    Leave a comment:


  • Ser Gagi
    replied
    Na hrvatskom SK gledam, ako pricas za njega, slazem se. Sramotnije komentarisanje nisam video, skroz subjektivno

    Leave a comment:


  • anonymousHD
    replied
    Pa je li može ofirnije komentarisanje ove utakmice Valencia - Barca? Pa nije ovo Barca TV. Kako ga nije sramota uopšte? Fuj! Nema goreg komentatora na kugli zemaljskoj.

    Leave a comment:


  • Crni Đorđe
    replied
    Meni je bilo urnebesno kada je u subotu komentator meča Arbrot - Dandi junajted (Sport klub 3, valjda) već odjavio prenos, ali prenos ide i dalje - čeka se izvođenje penala. Bilo je 1:1.
    Par minuta nigde komentatora, meni i dalje nije jasno što prenos ide toliko dugo posle okončanja meča. Odjednom kreće izvođenje penala i komentator se opet ubacuje, objašnjava kako ni njemu nije jasno šta se dešava.

    Komedija

    Leave a comment:


  • Ser Gagi
    replied
    Samo da pozelim sve najgore Avdicu i Koletu za ono juce, postovao sam ih ali ono juce je bilo dno dna, cuj na kraju Wilson vracao Zvezdu u igri,a covek dobio batina ko da je clan UFCa a ne KKPa....

    Leave a comment:


  • Jax Teller
    replied
    Čini mi se juče utakmica CSL-a (kinezi tranvestiti) i slušam komentatora. Kaže legenda:"Oba kluba se bore za izlazak na euro scenu"

    Leave a comment:


  • mladenq
    replied
    Pazi, ocigledno je da niti cu ja tebe ubjediti u svoju pricu niti ces ti mene u tvoju, te nema neke svrhe da se dalje ubjedjujemo. Samo bih zelio da naglasim jos jednom da meni nije sinulo preko noci niti na osnovu jedne utakmice da kenjam o liku, nego je ovo bukvalno na osnovu svih njegovih prenosa Barse koje sam gledao ove godine. Obrati paznju sledeci put kada bude prenosio, bukvalno je preocigledno kako mu svaki komentar vezan za Barsu nosi pofinu dozu malicioznosti. A sto se tice sezone, krajnje uspjesna, pozdrav i za tebe.

    Leave a comment:


  • Jax Teller
    replied
    Druze i ja navijam za Barselonu, sinoć je čovjek prenosio utakmicu sasvim solidno. Istina je da zna iznijeti svoje lično mišljenje što ne bi trebalo biti u opisu posla jednog komentatora ali šta je tu je čovjek ima svoj prepoznatljivi stil i većini ljudi to odgovara.

    Što se tiče spominjanja neregularnih golova dat ću ti primjer, utakmica Barsa-Sporting Gijon. Barsa je dobila čini mi se 5-0, ali su bila dva nepostojeća penala ili tako nešto. Samo slijep čovjek bi prešutio takvu činjenicu. Nije kriv komentator, pa nije kriva ni Barselona što im je bačena sjena na pobjedu zbog budale sudije. Drugi par opanaka je što se svaki sudijski kiks u korist Barselone dočeka na nož, i to se dešava još od one pobjede Barselone nad Čelzijem kad je go dao Inijesta.

    Ne treba biti toliko sitničav, ja vjerujem da ljudi rade najbolje posao što mogu. Ja sam gledo par utakmica Barse koje je dotični prenosio gdje mi se učinilo da je navijač Barselone. Budi mi pozdravljen i opusti se, sezona je bila uspješna.

    Leave a comment:


  • mladenq
    replied
    Moguce da ja, kao dugogodisnji navijac Barse, malo vise to primam k srcu ali sustina ostaje ista, za jednog komentatora onako bez imalo skrivanja blatiti neki tim tokom svakog prenosa, jezivo. A sto se tice daljinskog, ja bih radio promenio kanal da jos neko prenosi Barsu u tom trenutku, a izmedju ostalog sto bi uopste jedan gledalac, bilo koji gledalac bio prisiljen da mjenja kanal zbog jednog neobjektivnog, do granica bezobrazluka cesto, komentatora koji ne zna da radi svoj posao. Nikome ni najmanje ne puca k za njegovo pristrasno misljenje, neka prenosi normalno i neka ne kenja kad pametan nije.

    Leave a comment:


  • Jax Teller
    replied
    Bogami ti se toliko uvrijedio k'o da si rođen u sred Barselone.

    Na kraju krajeva preuveličavaš stvari, Viško (komentator) ima ponekad suvišan komentar ali ni približno tome kako ti karikiraš.

    Ima jedan magični predmet zove se "daljinski upravljač" pa ko voli nek izvoli.

    Leave a comment:

Working...
X