Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA - Serena Williams

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment




    • Comment





      • Comment


        • Comment


          • Ajde kraljice jos samo jedan mec!

            Comment


            • Je li sinoć tražila medical timeout i razlog?

              Comment


              • Mislim da je bilo samo nesto oko zavoja!

                Comment


                • Serena, hvala ti sto postojis !!!!

                  Do titule !!!
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Auu, po rezultatu vidim da ju je ubila

                    Comment


                    • Originally posted by zdravkelja View Post
                      Auu, po rezultatu vidim da ju je ubila
                      Ovo ti je dovoljno!
                      As udarci 11-1 za Serenu
                      Vineri 34-5 za Serenu

                      Comment


                      • Nadam se da nije nešto ozbiljno, gledao sam samo prva 4 gema Serena 13UE, mislim da je to rekord Nadam se da će pokidati ograničenu.

                        Comment




                        • Comment


                          • Velika, zaista velika steta sto je izgubila, kakav bi to bio udarac da je osvojila zenski turnir... Nije da je ovo los rezultat, ali...

                            Nisam bio u prilici da gledam to finale, ali pogledao sam statistiku, koliko vidim, Serena je prilicno gresila, sa druge strane, Samantha je gresila duplo manje, Serena je imala i slab procenat ubacenog prvog servisa, a na drugi je uzimala 1/3 poena... Sve u svemu, slabije izdanje i, nazalost, san se nije ostvario...

                            Naravno, svaka cast Stosurovoj, treba imati mirnu ruku i napraviti samo 12 gresaka u 17 gemova, sto je malo, malo je.

                            Comment


                            • Koliko je i dobar rezultat toliko je i razocaravajuce. Igrala je odlicno ceo turnir, bez izgubljenog seta i onda u finalu odigra mozda svoj najgori mec u ovako ozbiljnom trenutku, i to izgubi od Stosur!!!

                              Comment


                              • Ocajni komentari na racun Serene danas! A ti koji je lose komentarisu pisu kako je ona nepristojna a oni ostave pristojne komentare tipa "Debela majmunica je izgubla" "Sram je bilo kako se ponasa debela"
                                Ne znam cemu tolika frka oko toga al ajde. Siguran sam da je neka druga igracica u pitanju ne bi se ni pricalo o tome! 5 minuta mozda i palo bi u zaborav!



                                “If you ever see me walking down the hall, look the other way, because you’re out of control… You’re totally out of control, you’re a hater, and you’re unattractive inside. Who would do such a thing? And I never complain. Wow… We’re in America last I checked. Can I get a water or am I gonna get violated for a water? Really, don’t even look at me! I promise you, don’t look at me, ’cause I am not the one. Don’t look my way.”
                                That’s my new favorite insult, by the way: “You’re unattractive inside.”
                                Last edited by eM; 12-09-11, 11:39.

                                Comment

                                Working...
                                X