Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA - Serena Williams

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolje pre bitnih meceva da se ispromasuje, zar ne... Ma, pa ko je ostao, Karolina i Petkovic, verujem da ce tu Andrea pobediti, a Serena igra sa Pavlychenkovom, buckom-udaracicom. Dakle, u finalu je, a sa druge strane su Kerber i Penetta, Flavia u SF; Stosur i Zvonareva, tu ko pobedi ide u finale. I nesto mi se ne cini da mogu da naskode Sereni. Stosur nema igru, Zvonareva glavu, a ostale tesko da su joj dorasle... Kao sto sam rekao u njenoj grupi, jedino me brine umor ili neka (ne daj Boze) povreda... Valjda nece nista od toga da je poseti.

    Comment


    • Originally posted by Vanja #66 View Post
      Bolje pre bitnih meceva da se ispromasuje, zar ne... Ma, pa ko je ostao, Karolina i Petkovic, verujem da ce tu Andrea pobediti, a Serena igra sa Pavlychenkovom, buckom-udaracicom. Dakle, u finalu je, a sa druge strane su Kerber i Penetta, Flavia u SF; Stosur i Zvonareva, tu ko pobedi ide u finale. I nesto mi se ne cini da mogu da naskode Sereni. Stosur nema igru, Zvonareva glavu, a ostale tesko da su joj dorasle... Kao sto sam rekao u njenoj grupi, jedino me brine umor ili neka (ne daj Boze) povreda... Valjda nece nista od toga da je poseti.
      Zna ja to sve, samo necu da baksuziram! Znamo kako Serena igra kad se nadje u zavrsnici GS-a! ;)

      Comment


      • Po meni Stosur ima igru da namuci Serenu, ali ne znam da li ima glavu...
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by Jigsaw92 View Post
          Zna ja to sve, samo necu da baksuziram! Znamo kako Serena igra kad se nadje u zavrsnici GS-a! ;)
          Kao Nole ove godine! Nikako da je (ga) pobede! Trazim na WTA koliko ima odnos W/L u finalima bilo kog turnira, ali nema, kamoli kakv je odnos u finalima GSa... Jel imas ti negde da nadjes, ili mozda u glavi?

          Originally posted by bojanaBG View Post
          Po meni Stosur ima igru da namuci Serenu, ali ne znam da li ima glavu...
          Zna se koja je jaca i koja je veca udaracica...

          Comment


          • 3 puta je izgubila kad je bila u finalu GS-a!

            Comment


            • Originally posted by Jigsaw92 View Post
              3 puta je izgubila kad je bila u finalu GS-a!
              Koliko bese, 14 puta je pobedila? Poslednji poraz je Wimbledon 2008. od Venus...

              Greska, prebrojah, 13 puta je osvojila GS...
              Last edited by Vanja #66; 06-09-11, 13:24.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Po meni Stosur ima igru da namuci Serenu, ali ne znam da li ima glavu...
                Stosur moze nesto samo ako joj je servis visok ceo mec! Cim servis popusti nema nikakve sanse! ;)
                Sereni i odgovaraju te koje samo raspaljuju lopticu. Serena voli da se nadjacava, sinoc je skoro sve slala na Anin FH da bi je nadjacala!

                Comment


                • Originally posted by Vanja #66 View Post
                  Zna se koja je jaca i koja je veca udaracica...
                  Pa nisam rekla da Serena nije bolja i ona je najveci favorit, ali samo kazem da od preostlaih igracica Stosur ima igru za nju, ali najverovatnije nema glavu...
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by Vanja #66 View Post
                    Koliko bese, 14 puta je pobedila? Poslednji poraz je Wimbledon 2008. od Venus...
                    13! Da poslednji put od Venus na Wimb!

                    Comment


                    • Imala je Stosur igru za nju, RG prosle godine mislim, prvi put da sam video da je neko Serenu nadjacao.

                      Comment


                      • Originally posted by zdravkelja View Post
                        Imala je Stosur igru za nju, RG prosle godine mislim, prvi put da sam video da je neko Serenu nadjacao.
                        Drugo je sljaka! ;) Tu Stosur najbolje igra!

                        Comment


                        • Jigsaw, jesi li gledao Sereninu konferenciju juče poslije meča?
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by D na kvadrat View Post
                            Jigsaw, jesi li gledao Sereninu konferenciju juče poslije meča?
                            Jesam, sto!

                            Comment


                            • Zbog onog dijela o trofejima, luda je skroz
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by D na kvadrat View Post
                                Zbog onog dijela o trofejima, luda je skroz
                                Da, bitinije su karaoke!

                                Comment

                                Working...
                                X