Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA - Serena Williams

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "As much as we all want her back in Wimbledon i just don't think it's happening...
    She needs to FLY to Wimbledon which was the reason she had that embolism...
    That's why i think a return in the USA is a bigger reality"

    Comment


    • Auuuu ee ajde vise stvarno preterivanje..
      Na kraju ce se vratiti tek u Australiji.. Jbt strasno..

      Comment


      • Pa jbg nije ona kriva!

        Comment


        • Evo kakva me je poruka malo pre docekala u inboxu od ogranicene osobe s foruma!

          Spoiler
          otkad nema ovih crncuga serene i venus volim tenis vise nego ista na svetu, bas danas komentarisem sa ortakom, i vidim kod tebe sliku ove krave o boze dal neko moze na svetu da voli to govno debelo smrdljivo :/

          Comment


          • Originally posted by Jigsaw92 View Post
            Evo kakva me je poruka malo pre docekala u inboxu od ogranicene osobe s foruma!

            Spoiler
            otkad nema ovih crncuga serene i venus volim tenis vise nego ista na svetu, bas danas komentarisem sa ortakom, i vidim kod tebe sliku ove krave o boze dal neko moze na svetu da voli to govno debelo smrdljivo :/
            Hahahahahaha pa dobro covek ne voli sestre Williams.. Koji ludak eee..

            Comment


            • Originally posted by Mare_92 View Post
              Hahahahahaha pa dobro covek ne voli sestre Williams.. Koji ludak eee..
              Tu je nesto smesno?

              Comment


              • Jigsaw, nemoj da se obazires na ovakve komentare, kroz jedno uvo neka udje, a kroz drugo neka izadje ;)

                Comment


                • Trudim se, al to je jace od mene.

                  Comment


                  • Mislim da nekim ljudima,citajuci neke komentare stvarno nije mesto na ovom forumu...Ako me nesto nervira to je ta malicioznost izrazena kroz boju koze ili bilo cemu u fizickom smislu...Jednostavno iskuliras i ides dalje,mada je to nekad jako tesko,osvrcujuci se na sebe licno jer i ja jedva,ali jedva nekad nesto izdrzim da ne komentarisem...

                    Comment


                    • Originally posted by draza View Post
                      Mislim da nekim ljudima,citajuci neke komentare stvarno nije mesto na ovom forumu...Ako me nesto nervira to je ta malicioznost izrazena kroz boju koze ili bilo cemu u fizickom smislu...Jednostavno iskuliras i ides dalje,mada je to nekad jako tesko,osvrcujuci se na sebe licno jer i ja jedva,ali jedva nekad nesto izdrzim da ne komentarisem...
                      Pa to i ja mrzim. I ne mogu da ne odgovorim na tako nesto.
                      A inace sa rasistima ne govorim! To nisu ljudi. ;)

                      Comment


                      • Jigsaw, ubuduce mi takve poruke prosledi na pm, to vazi i za sve ostale koji dobiju pm takve sadrzine.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Comment


                          • Ne obracaj paznu... Jos na toj slici ne izgleda debelo

                            Comment


                            • Na mom avataru?

                              Comment


                              • Pa ni na avataru, a pogotovo u potpisu

                                Comment

                                Working...
                                X