Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prizeljkujem Zeljeznicar u sljedecoj rundi.
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Шта било? Јел испао Зрињски од Рудара? Па то ти је то, нема једноставно за сада, екипе у лиги која може у континуитету повезати пар добрих резултата да кажеш е ови су баш озбиљан тим. Рудар промјенио тренера и одмах одиграли нешто
      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

      Comment


      • Selimovic 2x

        soe, pazi sta zelis...mozda ti se ostvari
        Last edited by shminka; 18-09-13, 17:18.

        Comment


        • Kako su nam novinari informisani, pa ovo je zalosno. Nista se jos ne zna za Zrinjski niko nista ne objavljuje

          Comment


          • Zrinjski prosao na penale 6-5

            Comment


            • Штета, кад смо већ код жеља, мој пик је био Приједор.

              OLIMPIK
              ZRINJSKI (MOSTAR)
              ŽELJEZNIČAR (SARAJEVO)
              SLOBODA (MRKONJIĆ GRAD) травник прегазила 4:0
              BRATSTVO (GRAČANICA)
              SLAVIJA
              NATRON (MAGLAJ)
              ŠIROKI BRIJEG
              VITEZ
              VELEŽ (MOSTAR)
              ČELIK (ZENICA
              BORAC
              SARAJEVO

              Ускоро још 3 резултата
              http://wap.mtel.ba/preview_story/234169/
              РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

              Comment


              • Moja zelje su Natron i Bratstvo, moze i Vitez.

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  Selimovic 2x

                  soe, pazi sta zelis...mozda ti se ostvari
                  Amin.
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • Како се овај Куп игра, још коло сад, па од 1/4 финала на прољеће или .... Ни једно значајније изненађење ово коло, глупо је мало то што ће неко добити премијерлигаша из самог врха у 1/8 финала а неко ове друголигаше лузере или још горе друголигаше да саставе међусобно
                    РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                    Comment


                    • Originally posted by danijelkr View Post
                      Moja zelje su Natron i Bratstvo, moze i Vitez.
                      Vjeruj da Bratstvo nije tako bezazleno i da je daleko ispred Natrona, mislim da bi mnogo povoljnija opcija za vas bila i Sloboda. Bratstvo trenutno ima jednu od najjačih ekipa u Prvoj ligi, ako ne i najjaču, mada nijanse su i teško je odrediti, no u samom vrhu su. Godinama su sastavljali ekipu za vrh tabele, bilo je uspona i padova, ali konačno je to jedna prilično kvalitetna i zrela ekipa spremna da napravi iskorak u Prvoj ligi i vjerovatno kupu, budući da oni dosta pažnje posvećuju ovim kupovima. Ostali su ove sezone bez najboljeg igrača - Mujkića, ali su doveli nekoliko provjerenih igrača koji su se za sada pokazali kao dostojne zamjene. Sloboda sa druge strane relativno mlada ekipa, ne baš toliko kvalitetna, čak možda i slabija negoli prethodne sezone. Ni trener im nije ništa posebno, čovjek je stručnjak za trkački dio i pripreme ekipe, no taktički i u uigravanju ekipe je daleko slabiji. Nemaju oni ni taj pobjednički mentalitet, ne mogu ga imati jer je ekipa dosta mlada, a ove sezone nisu prikazali neku atomsku igru, uglavnom su golove zabijali preko prekida. Namučićete se sa Bratstvom, ako ih dobijete. Natron je već druga stvar, niželigaš kojeg mora svaki klub iz PL ostaviti na par golova razlike.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • До ове године незамисливо али ето оствари се и то да на једном каналу имамо овакав распоред програма:

                        субота, арена (уживо, властита продукција)

                        15:00 Славен Белупо - Сплит

                        17:00 Партизан - ОФК

                        19:00 Борац - Зрињски

                        Тако ће можда и регионална лига постати стварност, као што су ови ЈУ фудбал објединили на једном мјесту
                        РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                        Comment


                        • @Merline

                          Nemam pojma o kvalitetima Bratstva i Natrona, ali ako vec nasi pretenduju na osvajanje kupa ne bi nam federalac trebao prestavljati problem. Sto se Natrona tice, njih bi volio dobiti zbog navijaca Sarajeva u Maglaju, koji bi imali priliku da ugoste klub za koji navijaju.

                          U 1/8 finala zelja mi je da se izbjegnu premijerligasi iz vrha, jer pored 19. kola u ovoj polusezoni jos dvije teske utakmice nisu bas najbolji izbor.

                          Comment


                          • "izvjestaj"

                            Comment


                            • Originally posted by danijelkr View Post
                              @Merline

                              Nemam pojma o kvalitetima Bratstva i Natrona, ali ako vec nasi pretenduju na osvajanje kupa ne bi nam federalac trebao prestavljati problem. Sto se Natrona tice, njih bi volio dobiti zbog navijaca Sarajeva u Maglaju, koji bi imali priliku da ugoste klub za koji navijaju.

                              U 1/8 finala zelja mi je da se izbjegnu premijerligasi iz vrha, jer pored 19. kola u ovoj polusezoni jos dvije teske utakmice nisu bas najbolji izbor.
                              Ma dobro samo kažem da nećete sa njima lako izaći na kraj, pogotovo u Gračanici. Napalili bi se oni do krajnje tačke, napunili bi i stadion vjerovatno. Mada, poprilično sam siguran da i u tom kraju imate dosta navijača, jedne prilike su Fukare kada su gore gostovale skinule dres nekom starijem čovjeku, naravno dres je bio od Sarajeva. Ima vjerovatno i gore dosta navijača Sarajeva, u mom kraju ih ima zaista dosta, isto kao i ostatak Živinice, Lukavac, Srrebrenik, vjerujem da je tako i u Gračanici.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Safet Nadarevic u klasicnom pitarskom razgovoru...

                                Safet Nadarević, bivši fudbaler, Jedinstva, Sarajeva, Eskisehirspora i Zagreba, stigao je na Grbavicu u ovom prelaznom roku. bivši reprezentativac BiH sigurno je najveće pojačanje Željezničara za novu sezonu i biće od velike pomoći Plavima u borbi za duplu krunu.
                                Iskusni defanzivac odradio je već nekoliko treninga sa novim saigračima i ističe da su ga svi odlično prihvatili.

                                ''Zaista sam sjajno prihvaćen. Svi momci su sjajni. Sa svima sam u super odnosu i može se reći da se osjećam kao da sam tu duži vremenski period. Dargo mi je što sam stigao na Grbavicu''.

                                Željezničar je najbolji klub za koji sam igrao

                                Nadarević ističe da je Željezničar najbolji klub za koji je igrao, te da je došao na Grbavicu da osvaja trofeje.

                                ''Željezničar je sjajan tim, imaju dugu historiju, tradiciju i sjajne navijače. Siguran sam da je Željo najveći i najbolji klub za koji sam igrao na ovim prostorima. Što se tiče trenutnog sastava mislim da imamo odličan tim, sa nekoliko sjajnih igrača. Nismo imali sreće u prvim utakmicama i zato nismo vodeći na tabeli. Ipak bodovna razlika je mala, tako uz dvije,tri dobre vezane utakmice sve će se nadoknaditi. Na Grabvicu sam došao da osvajam trofeje i nastavim niz koji Željo ima posljednjih godina. Nadam se da će na kraju sezone, dupla kruna stanovati na Grbavici''.

                                Bivši reprezentativac BiH će stručnom štabu Željezničara biti na raspolaganju za meč sa Leotarom.

                                ''Još uvijek nisam riješio papirologiju i žao mi je što ne mogu već u subotu igrati protiv Širokog Brijega. Sutra ću odraditi ljekarski pregled i ukoliko bude sve kako treba, ravnopavno sa ostalim igračima konkurisaću za meč protiv Leotara na Grbavici''.

                                Kada je forma u pitanju, Safet kaže da je spreman i da neće biti problema da se uklopi u ekipu.

                                ''Treniram dva puta na dan. Osjećam da sam spreman. Godilo mi je ovih nekoliko sedmica što nisam igrao, da se što bolje spremim tako da ću biti sto posto spreman za naredne duele''.

                                Broj 13, zaštitni znak u karijeri.

                                Safet Nadarević je u reprezentaciji ali i svim klubovima za koje je nastupao nosio broj 13, a tako će biti i u ekipi Željezničara.

                                ''Tokom čitave svoje karijere nosio sam broj 13. To je moj zaštitni znak i omiljeni broj. Kada sam stigao u Želju, broj je bio zauzet, ali u dogovoru sa mladim golmanom Kjosevskim, koji je nosio taj broj, dogovorili smo se da od sada to bude moj broj u ekipi Željezničara. Iskreno zbog broja 13 bio bih spreman da se odreknem i novca, jer ne mogu sebe zamisliti na terenu bez tog broja na dresu'' rekao je sjajni defanzivac, Safet Nadarević.
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X