Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr.M View Post
    Ja cuo da u Borac 1926 igraju ozbiljni ljudi, msm ne igraju juniori kako je bilo najavljivano nego neka raja koja ima 23+ godina...
    Ma за сад играју момци који су до прије неког времена играли у ФК Врбања али због спора са Џајом угасио се клуб или шта већ, повратничка популација. Јуниори Борца не могу из неких административних разлога, не дају им двојне регистрације

    Узгред утакмица Широки - Жељезничар се не игра у недјељу него се преклапа са Борац - Зрињски, само је Вележ - Сарајево раније, па ако буде неки линк од оне ТВ поставите нама и то
    Last edited by ФК Борац Бања Лука; 21-09-13, 00:19.
    РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

    Comment


    • Kako smo igrali i ovaj bod je puno. Od pocetka najvece kritike je trpio Dejan Bandovic koji je danas FK Sarajevo spasio od poraza cetiri nevjerovatne odbrane. Igra nam nema nikakvog smisla ne znamo sta hocemo. Puzigaca pokazao koliko je opasan kada izvodi loptu sa strane, iz njegovog auta stvorena najbolja prilika. Komazec promasio nemoguce.

      Od ostalih Zvijezda odnijela bodove sa Otoke, jos promasili penal pred sami kraj. Ostale utakmice zavrsene nerijesenim rezultatima, Celik nastavlja prosipati bodove.

      Comment


      • Joco ''EL MAESTRO'' Stokic
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Djelmic Kakva golcina
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Sto Urdinov onog nesretnika izbaca hahhahah

            Comment


            • Nisam mogao sve da vidim iz one guzve na tribini ali ono sto sam mogao vidjeti je kako sam i ocekivao u Vrapcicima.Svaka gostujuca onda djeluje nepovezano i nikako.Mogli smo i primiti a mogli smo i dati jedan gol
              Da samo pobjedili Mladost ovaj rezultat bi bio OK ali ovako vec nije sjajno.Borac mora pasti u srijedu



              Ipak se vidi da Musemic nema magiju i moc kako smo mislili
              Last edited by DinoFC; 21-09-13, 20:57.

              Comment


              • Originally posted by Mr.M View Post
                Joco ''EL MAESTRO'' Stokic
                Да није био себичан у двије ситуације избацио би у 100% прилике фантастичног Стефана Дујаковића а прије тог и Ђелмића. Но добро. Ове побједе су увијек важне јер је Зрињски клуб са којим можемо доћи у неки круг кад се буду дијелила мјеста у Европи за разлику од Вележа.

                Журжинов се изгледа буди, неколико добрих потеза, Граха се зажелио фудбала, слагао их је по земљи вечерас ко Меси. Стефан Дујаковић од кад је ушао маестрално одигра. Авдука стандардно добар, то не треба ни наглашавати.

                Против СА, потпуно растерећено али ја лично без неких великих очекивања. Нажалост Бока је добио трећи жути а без њега бојим се да ће одбрана бити смјешна. Због наставка првенства и доброг расположења у свлачионици не би ваљао неки висок пораз а један, два гола разлике потпуно прихватљиво и тако бисмо полако изашли из серије тешких утакмица.

                Што се тиче Вележа рекао сам и прије утакмице са Борцем да немају способност добити обје али да ми нећемо сигурно бити ти који ће им доле узети бод/ове, тако некако и би.
                Last edited by ФК Борац Бања Лука; 21-09-13, 21:12.
                РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                Comment


                • U koliko je utakmica protiv Sarajeva?
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Mr.M View Post
                    U koliko je utakmica protiv Sarajeva?
                    Utakmica pocinje u 15:30.
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • Utakmica Sarajevo-Borac pocinje u 17h tako pise na zvanicnoj stranici FK Sarajevo. Jos bolje, jer tad vecina zavrsavaju poslove i posjeta ce biti veca.

                      Comment


                      • Originally posted by soe View Post
                        Utakmica pocinje u 15:30.

                        Nema sanse da je u toliko,radni dan stavice to sigurno kasnije

                        Comment


                        • Pa Dino procitaj moj post

                          Utakmica je pomjerena sa 15:30 na 17:00.

                          Comment


                          • I to mi je prerano,ne znam sta je ovima u klubu,stavis tekmu u 19.00 i svi zadovoljni.Sigurno ne mozemo mi i Zeljo u isto vrijeme

                            Comment


                            • Ipak ne bi kup za 3 bobe, mora da je brko uzeo sebi lovu

                              Comment


                              • Shminka ja mislim da si ti jedini covjek koji misli da je onaj kup bio regularan,al neka ti bude.
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X