Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasto je ovaj debil izbacio sada loptu sa gol linije,pa zar mu niko nije rekao da je namjesteno

    FC,nabroj mi tri igraca Radnika kad kazes da su dobra ekipa...a kako tada niko nije rekao da je namjesteno,da smo mi dali Radniku bod,ali sada jeste
    Last edited by AK47; 13-04-13, 16:18.
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Kod nas to ide ovako...kad mi dobijamo namjesteno je, a vi kad dobijate...odlicno ste odigrali

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Inace je Borac u najjacoj postavi bauk. Sa sve najboljeg igraca Bilbije koji nije mogao da se izbori za vise od 12 minuta u Vojvodini.
        Za nase ove cemerne uslove se prica da je Borac trenutno ima najjaci tim,pa ti vidi
        Last edited by DinoFC; 13-04-13, 16:18.

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Zasto je ovaj debil izbacio sada loptu sa gol linije,pa zar mu niko nije rekao da je namjesteno

          FC,nabroj mi tri igraca Radnika kad kaes da su dobra ekipa...a kako tada niko nije rekao da je namjesteno,da smo mi dali Radniku bod,ali sada jeste
          Mogu ti nabrojati ali ti to nece nista znaciti posto,osim Basare i mozda ovog Karamtica niko nije vrijedan spomena.Ili ti je bitnije da vidis da li ja znam nabrojat njihove igrace?!

          Comment


          • Originally posted by FC Nadal View Post
            Mogu ti nabrojati ali ti to nece nista znaciti posto,osim Basare i mozda ovog Karamtica niko nije vrijedan spomena.Ili ti je bitnije da vidis da li ja znam nabrojat njihove igrace?!
            Jeste problem je nadigrati ekipu u kojoj je Karamatic jedan od najboljih,a covjek inace nije odigrao 10 minuta u prvoj polusezoni sve skupa za Sarajevo

            Znas njih dvojicu i to je to,ali bitno DA SE PRICA kako je ovo ili ono u pitanju...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Pa covjece,pricam na osnovu njihovi rezultata kod kuce.Zar je pogresno pricati na osnovu njihovi rezultata?

              Comment


              • Pa sta to znaci,sto nisi dosao i rekao namjesteno je sto je Zeljo igrao nerijeseno sa juniorskim timom Zrinjskog i to kuci,to nije cudno

                Ali kad Zeljo dobije Radnika jebenog u gostima to je bas cudo,uostalom mislite sta hocete jadni vi sa vasim kompleksima,ali dzaba vam sve dok je tata na klupi trofej cete vidjeti samo na slikama
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Pa mozda zato sto vi sa svima mucite na Grbavici,ne sjecam se kada ste nekoga dobili lagano.Uvijek 0-0 1.poluvrijeme i u 2. ga nekoga ugurate a protiv Zrinjskog je bilo dosta drugih okolnosti koje su uticale na rezultat i zbog tih par stvari zasto bi iko pomislio da je to namjesteno

                  Comment


                  • Sve to namjestanje sa vrati na ovaj ili na onaj nacin,vidjeli smo sta se desilo sa dva najperspektivnija igraca Zeljeznicara,jos izdaju saopstenja .
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • Originally posted by soe View Post
                      Sve to namjestanje sa vrati na ovaj ili na onaj nacin,vidjeli smo sta se desilo sa dva najperspektivnija igraca Zeljeznicara,jos izdaju saopstenja .

                      Ne smije se povrijedjivati Zeljo,joj komedije

                      Comment


                      • Originally posted by soe View Post
                        vidjeli smo sta se desilo sa dva najperspektivnija igraca Zeljeznicara
                        sigpic
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by soe View Post
                          Sve to namjestanje sa vrati na ovaj ili na onaj nacin,vidjeli smo sta se desilo sa dva najperspektivnija igraca Zeljeznicara,jos izdaju saopstenja .
                          To je onako bas za zajebanciju

                          Bas si glup ispao...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Pa da je vama neko dosudio crveni karton igracu na nacin kako ga je Jamak dobio vi biste istupili iz lige...smijesni ste;)

                            Comment


                            • U cemu je problem jesam mozda rek'o da se radujem tome ili slicno.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Originally posted by soe View Post
                                U cemu je problem jesam mozda rek'o da se radujem tome ili slicno.
                                Da
                                sigpic
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X