Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne znam da sam gledao dobru utakmicu iz Vrapcica

    Comment


    • Originally posted by FC Nadal View Post
      Ja ne znam da sam gledao dobru utakmicu iz Vrapcica
      Smor teški, još i ovo vrijeme nikakvo pa se samo spavati može.

      Evo Velež napravio akciju.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Originally posted by Merlin View Post
        Smor teški, još i ovo vrijeme nikakvo pa se samo spavati može.

        Evo Velež napravio akciju.

        Ovdje kod nas danas perfektno vrijeme

        Comment


        • Originally posted by FC Nadal View Post
          Ovdje kod nas danas perfektno vrijeme
          Ma lako je vama u Miamiu, ja ustao jutros k'o da je noć, a ne možeš se umiti od hladnoće.

          Bježi odosmo u off. Velež bolje otvorio 2. poluvrijeme, stvaraju neke poluprilikice možda se izrodi nešto iz ovoga.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Ja budala ne smijem odigrati keca,kad sam kreten

            Comment


            • Mnogo, mnogo bolji Velež u drugom poluvremenu, što su okrunili golom. Prije gola par izuzetnih prilika pred golom Avdukića, ali se izvlačio Borac. Koliko samo fali Grujić Borcu u veznom redu, nevjerovatno koliko prostora za Velež od kada je on izašao.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Ti sunce k'o da je druga ekipa izašla na teren u drugom poluvremenu. Ubiše ih Rođeni u nastavku, ubiše...
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Cim to Mikas pocne planirati nesto znaj da je kec ko kuca
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • bravo rođeni -_-

                    Comment


                    • Moglo je ovo i gore na kraju po Borac zavrsiti sto se tice rezultata,a i Djelmic dobio kretenski crveni karton,bas glup ispao...
                      Last edited by AK47; 15-09-13, 16:53.
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Koji levat, naredno kolo igraju protiv Zrinjskog i on u nadoknadi ničim izazvan dobija crveni. Što se utakmice tiče, na kraju sasvim zaslužena pobjeda Veleža koji je dominirao u drugom poluvremenu, stvorio mnogo šansi od kojih su samo 3 ušle u gol Avdukića. Kontrast prvo i drugo poluvrijeme obje ekipe, Borac u prvom djelovao bolje i konkretnije, no u drugom su jednostavno stali, dok su Rođeni zaigrali daleko bolje. Vezni red Borca koji je djelovao jako dobro je nestao u drugom dijelu, uništio ih je Velež, a dalje nije bilo teško ubaciti u gol par lopti budući koliko su šansi imali. Velež je sada dobrano zakomplikovao stvari na vrhu tabele, biće izuzetno zanimljivo naredno kolo kada im dolazi Sarajevo.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Што се тиче пораза, сасвим очекивано. Чим је прва ушла у мрежу, знајући да деценију нисмо дали гол доле, све је било ријешено. Спортске честитке ривалу на побједи.

                          Један чудан меч. Вележ смјешна екипа ал ето неће нас у Мостару, па неће. Тешко да ће и ове године нешто више од доњег дијела средине табеле.
                          У првом не знају шта би од себе, не могу нам пера одбити. Ми у другом изађемо са још једним нападачем, малим Дујаковићем који је сасвим пристојно одиграо и Граховцем да освјежи средњи ред умјесто Грује и бескорисног Журжинова, нема шта све резонски, све по пропису и кад се очекивао још већи притисак, мостарска зона сумрака изашла на површину, све одједном одлази у пепео а они ко у трансу бум бум бум и 3:0, Руна два кикса, Граха један и то је то. Иначе чим је ушао изгледао је ко исцјеђена наранџа, боље да је Груја наставио. Пораз, пораз, ништа за то, идемо даље. Слиједи нови тежак меч, па још један, па још један. У сваком случају, добра школа а и нема екипе у лиги која након седам кола заслужује да има два а не три бода предности у односу на остатак каравана. Првих 7,8 не рачунајући Вележ, је ту негдје ко сијамски близанци. Данас бљесну, сутра тама и тако у круг
                          Last edited by ФК Борац Бања Лука; 15-09-13, 17:13.
                          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                          Comment


                          • Spaho se radovao kao da je Velez u najmanju ruku osvojio LS...
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Pitar, sta ces

                              Comment


                              • Vidim nasi mediji ne prenose da je Zoran Rajovic blizu Veleza, jucer mi je Condi poslao vijest sa mozzarta, pa da prenesem i ovdje

                                http://www.mozzartsport.com/vesti/le...isuje-za-velez

                                Ako je onaj stari veliko pojacanje

                                Comment

                                Working...
                                X