Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by danijelkr View Post
    @Pappy

    Ne moze se reci da je Dino dobro vodio ekipu, kasne izmjene i svadje na terenu prvo Kerle i Jamaka, pa na kraju i one Pehilja i E. Colica nisu pokazatelji dobrog vodjenja ekipe. Svaki igrac Zeljeznicara je u tom duelu natrcao protivnika i na cistu snagu su pobjedili ekipu koja se prije sedam dana okupila u cjelosti. Normalno da se nije to moglo osjetit na ovoj utakmici, ali kako bude odmicalo prvenstvo (uz pretpostavku da Osim ode) vidjeces posljedice. Dino je ko hljeb dobar covjek i nece on moci ko Osim ukrotit majmune poput Stanica, Jamaka, Kerle, Svrake ....

    Podjelio je Osim svima pozicije (podrazumjevalo se i zaduzenja), ali niko nije radio svoj posao. Sta je Buki u svom mandatu podjelio par dresova kao markentinski potez i da nije bilo par navijaca nikad se marketing ne bi se ni pokreno. Koga je Dzelo doveo od igraca, svakog je Osim doveo, a ko mu je popovo zavrsio je ko Brkovic. Da ne pricamo o Gredicu novom presjedniku kojem je najveci uspjeh slikanje sa Ivicom i predavanjem clanske doticnom.
    Pobjeda je pobjeda, pogotovo protiv ove sezone neugodne Zvijezde i to na Banja Ilidzi, tako da je za mene Dino napravio dobar posao. To sto je Saban udaren u glavu je drugi par carapa. Kada se Saban spomene meni ne padne prvo na pamet finale kupa, nego mi padne na pamet vrijeme koje je on bio u Kozari i gostovanje Slaviji. Lik je na svako 10 minuta okretao se prema tribini i pokazivao srednji prst a sudija to ne vidi. I na kraju kada je dao gol u sudijskoj nadoknadi dodje ispod tribine i pokaze medjunozje.

    Usput, statistika sa meca na Bilinom Polju. Na zalost nisam pogledao a statistika ovako na prvu govori da je bila kvalitetna i otvorena.
    1098127_342743502526058_708607381_n.jpg
    Last edited by Pappy; 03-08-13, 22:34.
    https://www.facebook.com/www.sportbal.net

    Comment


    • Posto su u isto vrijeme bile utakmice Dinamo-Split i Celik-Olimpic odaberem da gledam ovu prvu zbog Saida i pokajao sam se. Kad sam god prebacio na Celik-Olimpic uvijek neka prilika i trka, ali su se na kraju mogle vidjeti sve prilike. Odlican gol Kajkuta.

      Zrinjski nikako da pobjedi Rudara.

      Comment


      • Leotar - Mladost 1:1



        Celik - Olimpic 2:2



        Radnik - Zvijezda 1:0

        Comment


        • Borac dobio 1:0, izgleda dosta tesko s obzirom da je Joco sa 11m pogodio mada i Vitez je tim koji ce biti u 10 verovatno. Sledece kolo protiv Olimpika, sa 15 pobeda kuci i 15 bodova u gostima, Borac je sampion
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • http://sportin.ba/3823-melunovic-u-p...-zeljeznicarom

            Comment


            • @shminka Propali pa hoce klik vise.

              Nama je sudjeno kada nas sa klupe vodi Oruc da bude nerijeseno. Imali smo neki posjed, incjativu, pa prilike, ali smo ovakvu Slaviju morali pobjediti. Losa igra bekova koji se nijednom nisu prikljucili napadu, najvise zbog losih krila Todorovica i Suljica. Nadam se dolaskom Anida da ce Suljic lagano na klupu. Dvojac zadnjih veznih Cimirot-Hame katastrofa, Hame nesto pokusavao, dok se Cimirot blago receno pogubio. Osmanagic isto katastrofa. Zato ni debitan Komazec nije mogao bolje odigrati, kad su ovi koji su mu trebali osigurati lopte lose odigrali.

              Zamjene unijele nedovoljnu svjezinu u igri, Anid pristojno odigrao i sto mi je najdraze trazi loptu i ide odmah prema protivnickom golu.

              Tesko cemo mi ista napraviti ako nam igraci budu ovakve picke, niko nema muda da preuzme rizik. Jedino sto mi se kod Jovica svidjalo je igra iz prekida, uvijek smo bili opasni. Danas smo imali puno i kornera i slobodni udaraca, a nismo zaprijetili ni jednom.

              Comment


              • Slavija i Sarajevo podijelili bodove na kraju, može se reći i najrealniji ishod današnjeg meča. Jako teško je bilo igrati po ovakvom vremenu, vidjelo se i na igračima koliko je ova vrućina imala uticaja na njih i igru. Sarajevo je bilo to koje je imalo incijativu tokom cijelog susreta, posjed lopte je bio na njihovoj strani cijeli susret, ali nije tu bilo mnogo izgrađenih i izglednih prilika za gol. Bio je onaj odlično odigrani dupli pas Džakmića za Osmanagića koji se nije baš najbolje snašao i to je čini mi se i najbolja prilika za Sarajevo. Zatim, onaj odličan udarac sa nekih 20-ak metara Todorovića čini mi se. Slavija je očigledno bila zadovoljna i bodom, barem je takav dojam ostavio njihov podređeni pristup. Strpljivo su čekali svoju priliku, imali su par njih pogotovo na početku drugog dijela susreta, ali svakako je najbolja prilika bila ona stativa Karića kada su napravili odličnu akciju, ali sreća je bila na strani Sarajeva. Stiče se dojam da su malo agresivnije i hrabrije krenuli da su mogli više napraviti. Komazec nije apsolutno ništa pokazao, dok je Travančić odigrao jako dobro ono vremena što je igrao.

                P.S.

                Ponovo na sceni dvostruki aršini, ne znam zašto je utakmica počela, a ona zastava kojoj nije mjesto na sporstkim terenima i dalje je stojala na tribinama?
                Last edited by Merlin; 04-08-13, 22:22.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Originally posted by Merlin View Post
                  Ponovo na sceni dvostruki aršini, ne znam zašto je utakmica počela, a ona zastava kojoj nije mjesto na sporstkim terenima i dalje je stojala na tribinama?
                  Dok se drugom klubu prijeti prekidanjem utakmice i oduzimanjem bodova.

                  Comment


                  • Vidi se odmah da Travancic odskace kvalitetom od svih...samo je pitanje dal cete ga znat iskoristiti kako treba...
                    I on voli peglat loptu...ali je opet duplo normalniji od Suljica

                    Ja gledao od 68 min...sem one stative se nista nije moglo vidjeti...a s obzirom da sam takodjer bio aktivan u vrijeme kad je tekma pocela...nema im se sta zamjeriti...pakao

                    Comment


                    • Originally posted by shminka View Post
                      Vidi se odmah da Travancic odskace kvalitetom od svih...samo je pitanje dal cete ga znat iskoristiti kako treba...
                      I on voli peglat loptu...ali je opet duplo normalniji od Suljica

                      Ja gledao od 68 min...sem one stative se nista nije moglo vidjeti...a s obzirom da sam takodjer bio aktivan u vrijeme kad je tekma pocela...nema im se sta zamjeriti...pakao
                      Nije je danas mnogo peglao, uglavnom je igrao na prvu ili pokušao sa nekim driblingom izbaciti protivničkog igrača koji je do njega i to je to. Dobro je odigrao danas, sada ćemo vidjeti hoće li nastaviti u tom ritmu.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Jel' Travnik ikad slavio na Grbavici ? Znao da u 21-om veku ni boda nije uzeo
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Najrealnijih 0:0 u Lukavici danas. Nadam se da je sada onome momku jasno zasto sam rekao da ce Slavija predstavljati problem Sarajevu iako on misli suprotno. Sarajevo je katastrofa,jednu jedinu akciju su napravili za 90 minuta i to onda kada su se malo i prekombinovali u napadu na kraju kada je lopta otisla u korner. Sve ostalo je bilo plod neke individualnosti i ni po cemu se ova utakmica nije razlikovala od evropskih izdanja bordo ekipe.
                          Sa druge strane Slavija se opredijelila za defanzivu, a sta bi i drugo igrala kada u napadu djeluju Dudic i Radovanovic. i dok ovaj drugi zna bar nesto da uradi, zagradi se, predribla, proslijedi loptu ovaj prvi ga moze samo dati iz penala i osramotiti se u zicer poziciji kao danas u prvoj minuti kada je samo iz njemu znanih razloga nakon sto je omasio loptu trazio penal. Kada su usli prvo Karamatic koji je jos daleko od prave forme te Karic sa kojim sam se odusevio to je bilo mnogo bolje i tada je Slavija stvorila kakve takve prilike ukljucujuci i stativu.
                          Vidjecemo da li je i pored odlaska Melunovica, Haurdica i ostalih te dolaska Komazeca, Travancica, Vuleta i ostalih Sarajevo ostalo isto ili je ovo danas ipak ponajvise plod sto na klupi nije bilo Musemica.
                          https://www.facebook.com/www.sportbal.net

                          Comment


                          • Игор Журжинов потиписао једногодишњи уговор.
                            Last edited by ФК Борац Бања Лука; 07-08-13, 10:37.
                            РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                            Comment


                            • Spominju se zastave zato sto nije isti kriterij prema svima.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Fenomenalna partija danas...usudit cu se reci najbolja u ovoj kalendarskoj godini!
                                Formacijski je djelovalo vise kao 4-4-2...sa 4 igraca pozada, Tomic i Jamak u sredini, Selimovic i Colic po krilima...dok Adil beg i Svraka nisu ni igrali

                                Lijepa igra, od noge do noge...bez previse petljanja...Hadzic odbranio penal i bio izuzetno siguran. Urdinov jako dobar po lijevoj strani. Stanic nesto losiji od njega. Kerla zabio gol, ali u par navrata bio nesiguran. Ima ocajane pasove. Zeljkovic jako siguran! Tomic i posebno Jamak bili maestralni u sredini...Jamak je jedan od rijetkih igraca u ligi koji ima viziju za odlicne pasove u prostor. Stvarno je lijepo hranio loptama krila, posebno Selimovica koji je bio jako dobar. Colic dosta losiji. Svraka imao par suteva, sem toga jako los. Adil beg je mislima bio negdje drugo

                                U drugom usla nasa djeca, Hodzic dobar...imao odlicnu priliku za gol u prvom kontaktu s loptom...lobovao Bukvica, ali je neko od igraca Travnika spasio situaciju u zadnji cas. Bajic igrao na desnom krilu...mora jos dosta raditi na kretanju...pokazao jos jednom kakvu bombu ima u lijevoj nozi! Sadikovic ok

                                Sve vrijeme su igrali u izuzetnom ritmu i niti jednog trenutka nisu posustali...mislim da su odlicno fizicki pripremljeni

                                Comment

                                Working...
                                X