Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shminka View Post
    Drmaju nas "mediji" koji u biti veze nemaju sta ce se desiti...samo nagadjanja
    Ovo nije ni d od drmanja. Dva puta istu gresku odredjeni ljudi ce napraviti, ako otjeraju (svojom nesposobnoscu ili zeljom da kontrolisu klub) Osima. Boli pojedince sto ne mogu cvaknuti pare od Europe, koje bi se trebale vratit Osimu jer da nije bilo njegovi para ne bi ni igrali Europu.

    Comment


    • Ako im Osim ode raspad sistema.
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • Igor Anicic iz zatvora ponovo u dresu Zrinjskog, ako je fizicki spreman u sta sumnjam veliko pojacanje za ovaj klub.

        Comment


        • Originally posted by danijelkr View Post
          Igor Anicic iz zatvora ponovo u dresu Zrinjskog, ako je fizicki spreman u sta sumnjam veliko pojacanje za ovaj klub.
          Nije valjda da je bio u zatvoru? Koliko sam ja čitao pisalo se kako odlazi zbog privatnih razloga. A brat u zatvoru, nije bezveze Zemunac.

          U 3. pretkolu Lige Prvaka svoje predstavnike imaju Albanija, Island, Gruzija, Estonija, Kazahstan, Moldavija, dok mi evo već par godina zaredom ne idemo dalje od 2. pretkola.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Originally posted by danijelkr View Post
            Zeljeznicar izgleda drma velika kriza, ono sto sam cuo pored toga sto nema para Osimu su ledja okrenuli Gredic, Muharemovic i Biscevic koji rade protiv njega. Evo radiosarajevo.ba prenosi izjavu Sabahudina Zuje o stanju u klubu

            http://radiosarajevo.ba/novost/12065...u-jasnu-viziju
            Mislim da ovdje ima puno prostora ze neku diskusiju. Koliko je Zujo ustvari dostojan da govori o necemu nakon odlaska. Procitao sam ovo jutros u Sportu, i dijelom ima nekih tacnih stvari, medjutim koliko god se neozbiljno gledalo na odlazak Osima pred pocetak sezone, jasno je da je Amar stvorio sistem dovoljan da on moze u bilo kom trenutku napustiti klub na par dana. Upravo u danasnjem Avazovom sportu postoji clanak gdje Dino Djurbuzovic upravo govori o ovom sistemu i kaze da su oni uprkos sto je Amar na odmoru svakodnevno na telefonskoj vezi, sto znaci da on samo nije fizicki prisutan u svemu tome. A on da je htjeo pobjeci od problema kako Zujo kaze mislim da bi otisao za stalno.

            Usput kada sam kod Avazovog sporta od danas, postoji dobar clanak o FK Sarajevo, ne znam da li ste citali u kome se sumira poslednji par prelaznih rokova. Dosta je povrsno odradjeno ali ipak dovoljno da se vide neke stvari. Na zalost nemam skener da to skeniram.
            https://www.facebook.com/www.sportbal.net

            Comment


            • Transfer politika Sarajeva je bila blago receno ocajna, ali eto nadam se boljim danima.

              Evo sad sam saznao od ljudi bliski Duljevicu da nije htio prihvatit novi ugovor Olimpica. Uslovi tog ugovora su bili odlicni, ali momak nije zelio potpisati. Ugovor mu je do marta sljedece godine i on mora biti cilj Sarajeva.

              Comment


              • Bez obzira sto je on pocetkom ljeta u jednom intervjuu za Avazov sport rekao da bi volio nastupati za Sarajevo mislim da to nije realno. Liga nam je takva da svaki igrac koji ima ino ponude radije ce otici u inostranstvo nego preci u neki drugi klub pa makar to bili i Zeljo i Sarajevo, a znamo da je Duljevic imao ponudu od Hajduka a raspitivao se i Anderlecht za njega. Ono za Dortmund vec mislim da je bilo malo potpaljivanje.
                https://www.facebook.com/www.sportbal.net

                Comment


                • Nasa transfer politika se popravila i dokaz je dolazak Travancica,Cimirota i uskoro Kovacevica doveli smo 3 mlada i talentovana igraca clanove mlade reprezentacije sto prije nije bio slucaj,FK Sarajevo je bilo pod vodstvom odredzenih ljudi koji su dovodili igrace koji su se pokazali jako lose ili i nisu al su zbog nekog razloga otisli tipa:Zeljko Karamatic momak je kada je dosao u Sarajevo igrao solidno ali su ga prozivali da je los nakon cega su dolazili i losij igraci i tek smo vidjeli njihov kvalitet.Jenostavno bili smo kao odmaraliste dode ode.Ugovori na 1 godinu vrh sada se situacija promjenila.Dovodimo mlade igrace, doveli smo nase juniore i dovodimo provjerene igrace Vule,Puzigaca,Komazec.
                  Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                  Comment


                  • Amar ce navodno od Muharemovica preuzeti funkciju sportskog direktora...Pehilj izgleda dobio papire nakon one budalastine...steta, postao mi bas drag nakon Sirokog

                    Comment


                    • Ko ce biti trener ?
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Amar

                        Comment


                        • Bosanski Bil Belcik
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            Amar ce navodno od Muharemovica preuzeti funkciju sportskog direktora...Pehilj izgleda dobio papire nakon one budalastine...steta, postao mi bas drag nakon Sirokog
                            To je Dzelo satro imo neku funkciju ?
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Pa Amar je bio menadzer Zeljeznicara sto se podrazumjevalo da je pored toga sto je trener i sportski direktor. Jos da smjesnije bude Amar se i tako ponasao, jer je on dovodio igrace i niko nije uticao na to, pogotovo Dzelo. Amar je pogrijesio kada je na te pozicije postavio bivse igrace koji taj posao ne znaju raditi. Sva trojca su politicki igraci Muharemovic (SDP), Biscevic (SDA) i Gredic (SBB) i bili bi korisniji na nekim drugim pozicijama nego na onim sto ih je postavio.

                              Comment


                              • Za vikend igraju :

                                Borac-Vitez
                                Celik-Olimpik(Arena)
                                Leotar-Mladost
                                Radnik-Zvijezda
                                Zrinjski-Rudar

                                Slavija-Sarajevo(BHT)
                                Siroki-Velez
                                Zeljeznicar-Travnik


                                Najzanimljiviji opet duel u Zenici mada i duel u I.Sarajevu bi mogao biti dobar
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X